This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Drie tinnen theepotten
Result: 50 EUR

Drie 19e eeuwse tinnen theepotten. Divers. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.

Lepelrek + lepels
Starting price 40 EUR

Eikenhouten lepelrek + antieke tinnen lepels. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Lot Chinees tin (6x)
Starting price 70 EUR

Zes delen Chinees tin. 19e Eeuw. Onder andere; Stapeldoos, kandelaar, kan etc. Afmeting: 12 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Twee tinnen kandelaren
Starting price 250 EUR

Twee grote 18e eeuwse tinnen kaarskandelaren. Barok. Afmeting: H 87 - 88 cm. In goede staat.

Antieke tinnen snavelkan
Result: 60 EUR

Antieke tinnen snavelkan met houten greep. Louis Seize. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Twee grote kandelaren
Starting price 40 EUR

Twee grote gietijzeren kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Twee Engelse kandelaren
Result: 80 EUR

Twee 19e eeuwse messing getorste kaarskandelaren. Engeland. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Twee bronzen kandelaren
Starting price 150 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Twee bronzen kandelaren
Starting price 220 EUR

Twee 19e eeuwse gesigneerde Franse bronzen kaarskandelaren met ramskoppen. Door Goutiere. Neo renaissance. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Twee Franse kaarskandelaren, H 56 cm.
Result: 70 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen kaarskandelaren met marmer. Circa 1890. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Twee bronzen kandelaren, H 40 cm.
Starting price 80 EUR

Twee antieke bronzen neo renaissance kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Twee 17e eeuwse kandelaren
Starting price 200 EUR

Twee 17e eeuwse bronzen rokkandelaren. Eén beschadigd. Eén bedeukt. Afmeting: H 13 - 15 cm. In redelijke staat.

Twee Franse kandelaren van albast
Result: 40 EUR

Twee 19e eeuwse Franse kaarskandelaren van albast met messing. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Twee antieke kaarskandelaren
Result: 70 EUR

Twee antieke marmeren met messing kaarskandelaren. Vijf-lichts. Circa 1890. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Twee neo-gotische kaarskandelaren
Starting price 80 EUR

Twee 19e eeuwse neo gotische messing kaarskandelaren met ridders. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Twee antieke kaarskandelaren
Starting price 80 EUR

Twee antieke messing kaarskandelaren in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Antieke bronzen scheepsbel
Result: 500 EUR

Antieke bronzen scheepsbel met figuren decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Smeedijzeren wandblaker met putti
Starting price 200 EUR

Grote 19e eeuwse smeedijzeren wandblaker met bronzen putti's. Afmeting: 67 x 36 x 18 cm. In goede staat.

Twee bronzen tafellampen
Starting price 200 EUR

Twee grote neo rococo bronzen tafellampen. Vijf-lichts. 20e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl staande lamp, H 187 cm.
Result: 60 EUR

Grote staande Tiffany-stijl, glas-in-lood sta-lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 187 cm. In goede staat.

Jugendstil lamp
Result: 110 EUR

Antieke smeedijzeren lamp met monogram op bodem en originele groen glazen kap. Mogelijk Arts & Crafts. Jungendstil. Circa 1915. Afmeting: H 48 x B 28 cm. In goede staat.

Twee schemerlampen met draken
Result: 140 EUR

Twee metalen tafellampen in Chinese stijl met Foo-honden. Metaal/messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 + 45 cm. In goede staat.

Italiaanse tafellamp, H 39 cm.
Result: 60 EUR

Italiaanse tafellamp van albast met messing kapitellen in de vorm van een Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Italiaanse tafellamp, H 46 cm.
Starting price 70 EUR

Italiaanse tafellamp van albast met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.