This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
33 Results
Lot: 2700

Antiek vuursteenpistool

Result: 600 EUR

Zeer groot antiek vuursteen pistool. Gemerkt B.S. 9 en I.P.K. Circa 1800. Mogelijk van Engelse marine. Afmeting: 52 cm. In goede staat.


Lot: 2701

Antieke pistool

Result: 150 EUR

Antiek pistool met octagonale loop, gravering + messing kogelhouder in kolf. Spanner kapot. Afmeting: L 19 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 2702

Revolver

Result: 110 EUR

19e Eeuws zes-schots revolver. Spanveer defect. Verder in goede staat. Afmeting: L 21 cm.


Lot: 2703

Oude brandweerhelm

Starting price 120 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers Essay. Afmeting: 14 x 29 x 21,5 cm. In goede staat.


Lot: 2704

Twee antieke Oosterse geweren

Result: 180 EUR

Twee antieke Oosterse vuursteen geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 150 - 160 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 2705

Twee antieke Oosterse geweren

Starting price 160 EUR

Twee antieke Oosterse vuursteen geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 140 - 155 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 2706

Twee antieke geweren

Starting price 160 EUR

Twee antieke geweren met defecten. Eén haan mist + breuken in hout. Afmeting: L 110 - 117 cm. In matige staat.


Lot: 2707

Antieke Turkse karabijn

Result: 120 EUR

Antieke Turkse karabijn. Ankara, nr. 26471. W.O. I. Onschadelijk. Afmeting: L 125 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 2708

Vuursteen geweer

Result: 160 EUR

Groot antiek Oriëntaals vuursteen geweer met beeninleg. 19e Eeuw. Afmeting: L 135 cm. In goede staat.


Lot: 2709

Antieke karabijn WO I

Result: 425 EUR

Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.


Lot: 2710

Antieke dolk + schede

Result: 60 EUR

Antieke bajonet-vormige dolk met messing en houten greep + lederen schede. Ongemerkt. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.


Lot: 2711

Groot gietijzeren kanon

Starting price 350 EUR

Groot gietijzeren kanon. Naar oud voorbeeld scheepskanon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 78 x 42 cm. In goede staat.


Lot: 2712

Decoratief kanon

Starting price 200 EUR

Decoratief metalen/bronzen kanon. 20e Eeuw. Afmeting: 61 x 37 x 22 cm. In goede staat.


Lot: 2713

Antiek vuursteen pistool

Starting price 150 EUR

Groot antiek Oriëntaals vuursteen pistool met beeninleg. 19e Eeuw. Afmeting: L 59 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 2714

Gietijzeren miniatuur kanon

Result: 110 EUR

Oud gietijzeren miniatuur boord-kanon. 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.


Lot: 2715

Oosterse kromdolk

Result: 130 EUR

Oosterse kromdolk met minerale stenen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.


Lot: 2716

Perzische kruithoorn

Result: 100 EUR

Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.


Lot: 2717

Twee antieke pistolen

Result: 225 EUR

Twee antieke pistolen met gravering. Eén gemerkt ELG, één trekker mist. Afmeting: L 16 - 19,5 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 2718

Twee antieke pistolen

Result: 200 EUR

Koppel antieke pistolen met octagonale loop en mahonie kolf. Afmeting: L 17,3 cm. In goede staat.


Lot: 2719

Colt revolver

Result: 900 EUR

19e Eeuwse Colt. Nr. 199654, .35 caliber. American Muzzle Loading, Revolver patent New York. Afmeting: L 32 cm. In goede staat.


Lot: 2720

Dubbelloops pistool

Starting price 400 EUR

Dubbelloops pistool. 19e Eeuw. Ingekort jachtgeweer? Penvuur voorlader. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.


Lot: 2721

18e - 19e Eeuws Duits Wender geweer

Result: 900 EUR

Vroeg 18e - 19e eeuws Duits Wender geweer met inscriptie. Joh. Georg Dinckl im Freysing 2. Loop is omkeerbaar. Afmeting: L 109 cm. In goede staat.


Lot: 2722

Oude brandweerhelm

Starting price 120 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. 19e Eeuw. Fluctuat nec mergitur. Afmeting: 20 x 20 x 26,5 cm. In goede staat.


Lot: 2723

Oude brandweerhelm

Starting price 110 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm, zonder binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers de lignieres. Afmeting: 19 x 27 x 19 cm. In goede staat.