This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
23 Results
Lot: 3000

Groot lot blikken speelgoed

Result: 100 EUR

Groot lot antiek blikken speelgoed. Onder andere; spoorweg, stoommachine etc. Circa 1920 - 1950. Afmeting: 10 - 30 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 3001

Antiek kinderfornuis van messing, 1900

Result: 140 EUR

Antiek Hollands kinderfornuis met klauwpoten. Gemaakt van messing. Circa 1900. Afmeting: 24 x 20 x 12 cm. In goede staat.


Lot: 3002

Oud poppenhuis/school

Starting price 170 EUR

Oude poppen klaslokaal met tien celluloid popjes, deels schildpad. Circa 1930 en later. Afmeting: 26 x 58 x 30 cm. In goede staat.


Lot: 3003

Antieke poppen- kruidenierswinkel

Starting price 200 EUR

Antieke Duitse poppen-kruidenierswinkel met accessoires. Circa 1900. Afmeting: 30 x 63 x 24 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 3004

Lot Märklin Z-spoor

Result: 150 EUR

Lot Märklin Z-spoor speelgoed treinen. Bestaande uit: Twee loks + zes wagons, transformator en accessoires. Afmeting: 4 - 8 cm. In goede staat.


Lot: 3005

Oud poppenwinkeltje

Result: 180 EUR

Oud poppenwinkeltje met diverse miniatuur voorwerpen en celluloid popje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 34 x 18 cm. In goede staat.


Lot: 3006

Schaakspel met bord

Starting price 160 EUR

Schaakbord met antieke benen schaakstukken. Diverse beschadigingen. Afmeting: 4 - 9 cm. In redelijke staat.


Lot: 3007

Lot Duits speelgoed (4x)

Starting price 100 EUR

Vier delen oud/antiek Duits speelgoed. Onder andere; Eén schildpad Kammer & Reinhard celluloid pop, Nr. 728/7, circa 1920, met echt haar en baby-lichaam. Twee jongenspoppen met keramieken hoofd, circa...


Lot: 3008

Midge Barbie Doll 1958 (Mattel)

Starting price 30 EUR

Midge Barbie Doll 1958. Door Mattel. Met kleding. Afmeting: 29 cm. In zeer goede staat.


Lot: 3009

Lot Meccano + Fleischmann stoommachine

Starting price 100 EUR

Groot lot Meccano speelgoed + Fleischmann stoommachine. Circa 1960. Afmeting: 1 - 20 cm. In goede staat.


Lot: 3010

Kuifje van Hergé

Starting price 100 EUR

Hergé. 1907 - 1983. Poster/lithografie Kuifje. Op papier. Afmeting: H 82 x B 55 cm. In goede staat.


Lot: 3011

Miniatuur bankstel, 8x

Result: 350 EUR

Acht zilveren miniatuur meubels, 800/000, met 2 fauteuils en een bank. En een ronde eettafel met 4 stoelen. Allen fraai gemaakt uit filigrain met krul en bloemdecor. 2x2x4,5cm-7x3x7cm. Totaal ca 60 gr...


Lot: 3012

Weens miniatuur poppenhuis meubelset

Starting price 650 EUR

19e Eeuws verguld miniatuur poppenhuis-meubelset. Met handbeschilderde emaille plaquettes, met figuren in landschap decor. Wenen of Frankrijk. Afmeting: 6 - 7,5 cm. In goede staat.


Lot: 3013

Antieke poppen kruidenierswinkel

Starting price 100 EUR

Antieke poppen kruidenierswinkel + accessoires. Holland. Circa 1930. Afmeting: 20 x 44 x 18,5 cm. In goede staat.


Lot: 3014

Lot blikken speelgoed, 1930

Starting price 60 EUR

Lot blikken speelgoed. Circa 1930. (1) Gama Phola kindergrammofoon van blik, Duitsland. (2) Lot pannen/potten etc. voor poppenkeuken. Afmeting: 5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 3015

Japanse Ichimatsu pop

Starting price 80 EUR

Oude Japanse Ichimatsu pop met originele, deels zijden kleding. Met standaard. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat,


Lot: 3016

Antieke benen schaakstukken

Result: 100 EUR

Antieke benen schaakstukken in mahonie kist. Circa 1900. Afmeting: 6 x 16 x 11 cm. In goede staat.


Lot: 3017

Doos speelgoed (o.a.: Meccano)

Starting price 70 EUR

Lot divers speelgoed in dozen. Onder andere; Meccano, Matador, Necobo + Mobaco speeldoos etc. Afmeting: 33 - 49 cm. In goede staat.


Lot: 3018

Muziekdoos

Result: 40 EUR

Antieke metalen speeldoos met slinger en fraaie afbeeldingen op de deksel van een meisje met een bloem. ø 10 cm, in goede staat.


Lot: 3019

Twee antieke Duitse poppen

Result: 60 EUR

Twee antieke Duitse poppen in klederdracht. 1x Meisjes pop Carl Wernicke, porselein + gelede lichaam 120/3.0. 1x Heuback Köppelsdorf keramieken jongenspop met baby-lichaam, nr. 342.8. Afmeting: 32 - ...


Lot: 3020

Antieke porseleinen pop, 1920

Result: 170 EUR

Grote antieke porseleinen pop met gelede lichaam. Circa 1920. Duitsland. Gemerkt G. S 6 Germany. Pop heeft mohair haar en slaapogen. Behoeft reiniging. Afmeting: 62 cm. In goede staat.


Lot: 3021

Lot kinderspeelgoed

Starting price 60 EUR

Groot lot antiek blikken en aluminium kinderkeuken-speelgoed. Onder andere; fornuis, potten, pannen et cetera. Circa 1930. Afmeting: 5 - 40 cm. In goede staat.


Lot: 3022

Twee antieke kinderserviezen

Starting price 30 EUR

Twee antieke kinderserviezen. Circa 1900. 1x Haviland France, met floraal decor. 1x Duitsland, ongesigneerd. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 4- 9 cm. In goede staat.