This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
376 Results
Lot: 2000

Likeurkkelder met boulle

Result: 250 EUR

19e Eeuwse Franse likeurkelder met boulle en bronzen lijstwerk. Geen inhoud. Afmeting: 30 x 41 x 28 cm. In zeer goede staat.


Lot: 2001

Antieke Hoorn des overvloeds, 1880

Result: 150 EUR

Grote antieke historisme neo renaissance Hoorn des overvloeds met leeuw. Circa 1880. Afmeting: 55 x 42 x 28 cm. In goede staat.


Lot: 2002

Vuurvergulde hanglamp

Starting price 650 EUR

19e Eeuwse vergulde messing hanglamp in Louis Seize stijl. Met figuren/guirlandes decor. Afmeting: 73 cm. In goede staat.


Lot: 2003

Symphonetta muziek instrument

Starting price 1.500 EUR

Zeldzaam Ela Symphonetta muziek instrument. Ernst Louis Arnold. Tussen vorm tussen piano en harmonium. Met blaasbalg. Accordeon principe. Circa 1920. Afmeting: 26 x 60 x 40 cm. In goede staat.


Lot: 2004

Symphonetta muziek instrument

Starting price 1.500 EUR

Zeldzaam Symphonetta balginstrument. Tussen vorm van piano en harmonium. Ontwerp Ernst Louis Arnold. Met blaasbalg accordeon principe. Afmeting: 25 x 70 x 40 cm. In goede staat.


Lot: 2005

Dekseldoos

Starting price 100 EUR

19e Eeuwse Duitse notenhouten dekseldoos met koekoek/nest en floraal decor. Afmeting: 25 x 24 x 19 cm. In goede staat.


Lot: 2006

Twee bronzen/marmeren kandelaren, 1860

Result: 350 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen kaarskandelaren met faun en putti. Brons twee-kleurig verguld + gietstempel Parijs. Met Carrara marmer. Eén basement chips, ingelijmd. Afmeting: H 41 cm. In redeli...


Lot: 2007

Antieke grammofoon, 1900

Result: 150 EUR

Antieke grammofoon met Jugendstil trechter en notenhouten kast met spiegels. Functioneel. Afmeting: 77 x 64 x 52 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 2008

Antieke Muller Freres hanglamp

Starting price 350 EUR

Antieke cameo glazen Muller Freres hanglamp. Circa 1900. Jugendstil. Eén kap beschadigd. Afmeting: 70 x Ø 67 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 2009

Antieke bronzen vijzel met stamper

Starting price 200 EUR

Grote antieke historisme bronzen vijzel met stamper. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 21 x Ø 25 cm. In goede staat.


Lot: 2010

Antieke kruideniers-koffiemolen, 1900

Result: 160 EUR

Zeer grote antieke gietijzeren kruideniers-koffiemolen. Amerika, Enterprise MFG & Co., Philadelphia USA. Met twee grote vliegwielen. Afmeting: 62 x 43 x 43 cm. In goede staat.


Lot: 2011

Antieke lampenvoet met brons

Result: 90 EUR

Antieke Franse handbeschilderde porseleinen vaas met afbeelding van vrouw en Amor. Met albast voet en vergulde bronzen armaturen. Signatuur P. Raul. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 44 cm. In goede...


Lot: 2012

Duitse weegschaal, 1900

Result: 90 EUR

Duitse messing weegschaal. Jugendstil. Richus D.R.P. Circa 1900. Afmeting: 30 x 23 x 9,5 cm. In goede staat.


Lot: 2013

Bronzen lamp met putti

Result: 400 EUR

Grote bronzen hanglamp met putti en kristallen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x Ø 60 cm. In goede staat.


Lot: 2014

Franse staande petroleumlamp, H 93 cm.

Result: 150 EUR

Grote antieke Franse compositie metalen staande petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 93 cm.In goede staat.


Lot: 2015

Engelse reiskist + neccessaire

Result: 225 EUR

19e Eeuwse Engelse palissanderhouten reiskist met lade + necessaire. Onder andere: flacons, houders, zeepbak, vijl, pincet, vingerhoed, kurkentrekker et cetera. Plated + parelmoer. Complete gave set. ...


Lot: 2016

Hoorn des overvloeds

Result: 120 EUR

Grote bronzen Hoorn des overvloeds, met draken en paardenbuste + porseleinen houder. Historisme-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.


Lot: 2017

Messing staamde lamp, H 184 cm.

Starting price 275 EUR

Grote messing historisme staande lamp met marmeren blad, kariatiden en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 184 cm. In goede staat.


Lot: 2018

Antieke albasten staande lamp, 1900

Starting price 500 EUR

Grote antieke staande albasten lamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 156 cm. In goede staat.


Lot: 2019

Antieke toverlantaarn, 1900

Result: 250 EUR

Grote antieke toverlantaarn met diverse glazen dia's. Circa 1900. Met circa dertig projector glazen. Lantaarn deels gerestaureerd. In originele kist. Afmeting: 28 - 54 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 2020

Jugendstil lamp

Result: 80 EUR

Antieke compositie metalen Jugendstil lamp. Circa 1900. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.


Lot: 2021

Russische lakwerk eieren

Starting price 620 EUR

Drie grote gesigneerde houten Russische lakwerk eieren met heilig kruis + religieus figuren decor met bladgoud. Met standaards. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit. Afmeting: 16 - 21 cm. In goede staat.


Lot: 2022

Twee wandkandelaren

Result: 1.600 EUR

Twee grote vergulde bronzen vijf-lichts wandkandelaren met engelen. Empire-stijl. Afmeting: 68 x 24 x 28 cm. In goede staat.


Lot: 2023

Stel antieke bronzen vazen, 1900

Starting price 750 EUR

Twee antieke bronzen koud beschilderde vazen. Jugendstil. Circa 1900. Met floraal/putti decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.