Antieke Duitse Pfeilkreuz notenhouten tafelklok. Circa 1910. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Circa 1820. Man met lyra en harnas met schild. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 46 cm. In goede, ongereinigde staat.
Grote antieke Franse vergulde messing reiswekker met lederen foudraal. Achtdaags-uurwerk, met kwartier-slag op twee gongspiralen. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Eikenhouten Amsterdamse School pendule met gepatineerd bronzen wijzerplaat. Weekloper, halfuur-slag. Pfeilkreuz. Afmeting: 26 x 43 x 11 cm. In goede staat.
Zeldzame Engelse staande mahoniehouten klok met planetarium. Thomas Moore Ipswich. Circa 1880. Met prismen glas in planetarium. Sterrenbeelden, maand + dag-aanduiding. Slagwerk op gongspiraal. Achtdaa...
Oude zaagklok naar oud voorbeeld anno 1750. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Friese stoelklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee mechanische messing Observer scheepsklokken. 1x stil uurwerk + seconden en 1x uurwerk met slagwerk. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.
Antieke nachtklok met albasten voet +messing. Circa 1890. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse messing wandklok met stil uurwerk. Historisme. Afmeting: 33 x Ø 19 cm. In goede staat.
Antieke Engelse historisme messing bureauklok. Circa 1900. English Clockworks Ltd. Birmingham. Afmeting: .............. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit Kienzle regulateur. Circa 1880. Afmeting: 104 cm. In zeer goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken Schwarzwalder pendule met watermolen. Met automaat, watermolen draait. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 58 x 47 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse wekkerklok. Hond en schaap bij bron. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Franse Louis Seize Carrara marmer pendule met mooie vergulde bronzen ornamenten. Met datum aanduiding en EXTRA maandaanduiding langs de wijzerplaat. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, rekens...
19e Eeuwse Franse portaalklok met boulle. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Eterna messing vergulde bureauklok op Carrara marmeren basement. Duitsland. Circa 1920. Afmeting: 16 x 19 x 7 cm. Functie niet getest. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse houten kolompendule. Wit gelakt. Circa 1870. Louis Philippe. Wijzerplaat beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 49 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten portaalklok met messing beslag + intarsia. Slinger-ophanging mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker en originele beschildering. Circa 1900. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Antiek Frans lantaarnklok-uurwerk met ankergang. Met slagwerk. 19e Eeuw. Functie niet getest. Afmeting: 32 x 14 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok. Tho Wallace Brampton. Eéndaags uurwerk met dag aanduiding. Afmeting: H 216 cm. In goede staat.
Zwart marmeren klokkenstel. Frankrijk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1900. Afmeting: 49 - 52 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten 'longcase clock'. E. Will, Stumbels, Totness. Achtdaags-uurwerk, seconden aanduiding, dag aanduiding, halfuur-slag. Afmeting: H 230 cm. In zeer goede staat.