Antieke notenhouten speeldoos met drie melodieën. Circa 1900. Duitsland. Mooie klank. Afmeting: 6 x 12 x 9 cm. In goede staat een tandje mist.
Oude klarinet in koffer. J. Michael. Japanese Technology. Afmeting: 12 x 32 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil fruitschaal met blauw-glazen schaal en messing voet welke versierd zijn met bloemen. Circa 1910. Afmeting: H 17 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse globe. Circa 1900. Door Dr. R. Neuse Utrecht, Columbus Verlag Berlin. Afmeting: H 40 x Ø 18 cm. In goede staat.
Moderne decoratieve wereldbol. 21e Eeuw. Messing, bronskleurig gepatineerde voet. Wereldbol is bekleed met leder. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Verrekijker in kist. Maritiem-stijl. Uitschuifbaar in lederen foedraal. 21e Eeuw. Afmeting: 7 x 20 x 8 cm. In goede staat.
Drie diverse antieke wandelstokken. Eerste helft 20e eeuw. 1x met benen heft. 1x met zilveren heft. 1x met heft van hoorn. Afmeting: L 87 - 94 cm. In goede staat.
Grote zilveren 835/000 penning, Prins Willem Alexander zoon van prinses Beatrix en prins Claus. 27 April 1967. Gewicht circa 580 gram. In goede staat.
Lot Turkse zilveren munten. Vijftien stuks. Afmeting: Ø 1 cm. In goede staat.
42 Stuks diverse munten zilver et cetera. 19e, 20e Eeuw. Onder andere: Spanje, Nederland, Israël, Frankrijk et cetera. Afmeting: 2 - 3,5 cm. In goede staat.
Turkse medaille met halve maan. BB & Co. Met emaille . 20e Eeuw. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.
Lot medailles. Divers. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Duits, Holland, Russisch, DDR et cetera. Afmeting: 1,5 - 5 cm. In goede staat.
Groot lot muntgeld, papiergeld en penningen. Divers. Wereld/Europa. In doos. Afmeting: 9 x 28 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse penningen + onderscheidingen. Nederland, Engeland, USA et cetera. Brons. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.
Lot diverse munten. 20e Eeuw. USA. Onder andere: Zilver dollars, dollars, halve dollars et cetera. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.
Lot (8x) originele bronzen Romeinse munten. Afmeting: Ø 1,7 - 2 cm. In goede staat.
98 Stuks zilveren muntstukken. Nederland. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 2 cm. In goede staat.
Vier oude geëmailleerde emblemen. Mercedes, Zwitserland, Suisse, Holland. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen vazen met reiger decor. Meiji periode. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
Messing wandplaquette met geëmailleerde dansende pierrots in vuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15,5 x 15,5 x 1,5 cm. In goede staat.
Twee heilig kruizen. Brons en ijzer? Circa 1930 - 1950. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Hollandse octagonale houtgestoken wandplaquette. Met afbeelding van roofvogel die door bos richting kasteel vliegt. Door Willem van Liempt? Latere signatuur, verso. Afmeting: 61 x 60,5 cm. In goede st...
Amerikaanse gietijzeren inktpot met polychromie. Naar antiek voorbeeld. Reservoir mist. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Twaalf antieke Jugendstil Majolica onderzetters met vernikkelde omranding. Villeroy en Boch Dresden. Circa 1905. Drie onderzetters met haarlijnen. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.