This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Auction on Thursday, April 8, 2021 from 10:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
382 Results
Lot: 1000

Ernst Albert Fischer Cörlin, Zwitserse blokhutten

Starting price 600 EUR

Ernst Albert Fischer Cörlin. 1853 - 1932. Duitse School. Zwitserse blokhutten in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 82 cm. In goede staat.


Lot: 1001

Jacob Gillig, Stilleven met vissen

Result: 1.700 EUR

Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven 17e eeuws. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.


Lot: 1002

J. Rijlaarsdam, Hollands strandgezicht

Starting price 4.500 EUR

Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Hollands strandgezicht met spelende kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 70 cm. In goede staat.


Lot: 1003

Arie Zuidersma, Landschap bij Drentse Aa

Result: 1.500 EUR

Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Landschap bij Drentse Aa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.


Lot: 1004

N. v.d. Waaij, Twee badende kinderen

Result: 4.000 EUR

Kapitaal werk van Nicolaas van der Waaij. 1855 - 1936. Jugendstil voorstelling. Twee kinderen aan het baden bij beek met bloesemboom. Circa 1910. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 168 x B 99 c...


Lot: 1005

D.H.W. Filarski, Hollands impressionistisch landschap

Result: 2.250 EUR

D.H.W. Filarski. 1885 - 1964. Hollands impressionistisch landschap met korenschoven en boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 75 cm. In goede staat.


Lot: 1006

C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap

Starting price 400 EUR

C.A. van Assendelft. 1870 - 1945. Boer met zeis in korenschoven landschap. Pastel op papier. Afmeting: H 68 x B 56 cm. In goede staat.


Lot: 1007

A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij

Result: 500 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij, vrouw en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 101 cm. In goede staat.


Lot: 1008

Hollandse School, Figuren bij gebouw, taveerne?

Result: 1.200 EUR

Hollandse School. Circa 1580. Figuren bij gebouw, taveerne? In originele ongerestaureerde staat, niet ingeschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 23,5 cm. In goede staat.


Lot: 1009

F. Mortelmans, Stilleven met violen

Result: 1.800 EUR

Frans Mortelmans. 1865 - 1936. Stilleven met violen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 45 cm. In goede staat.


Lot: 1010

2x A. Verhoesen, Twee koeienkoppen

Starting price 500 EUR

Pendant van Albert Verhoesen. 1806 - 1881. Twee koeienkoppen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x 9,5 cm. In goede staat.


Lot: 1011

Hans Richter Johansen, Hollands havengezicht

Result: 400 EUR

Hans Richter Johansen. Duitse School. Circa 1920. Hollands havengezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.


Lot: 1012

Pendant, Man met pijp + man met bierpul

Result: 250 EUR

Pendant. 17e - 18e Eeuw. Man met tabak en pijp + Man met bierpul. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 16,4 cm. In goede staat.


Lot: 1013

Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Heilig figuur met aureool en engelen

Starting price 1.500 EUR

Zeldzaam 16e eeuws Italiaans architectonisch marqueterie schilderij met nature Morte Heilig figuur met aureool en engelen + tekst geschrift staat Romi. Paneel is met houtsoorten belijmd in architecton...


Lot: 1014

Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Jezus deelt brood aan tafel

Starting price 1.500 EUR

Zeldzaam 16e eeuws Italiaans renaissance architectonisch marqueterie schilderij. Jezus deelt brood aan tafel. Paneel is met diverse houtsoorten belijmd in architectonische stijl en beschilderd. Ongere...


Lot: 1015

Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum

Starting price 900 EUR

Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Gezicht op Rottum. Gouache op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.


Lot: 1016

Jan Altink, Landschap met zandpad en boerderij

Starting price 400 EUR

Jan Altink, 1969. 1885 - 1971. Landschap met zandpad en boerderij. Houtskool op bruin papier. Afmeting: H 29 x B 39 cm. In goede staat.


Lot: 1017

2x F. Swaire, Landschappen met figuren

Result: 950 EUR

2x Francis Swaine. 1720 - 1780. Zeldzaam werk!! Géén zeegezichten. Engelse School. Gesigneerd. Eén schilderij voorzijde + beide schilderijen Francis Swaine brandmerk. Landschappen met figuren en vee. ...


Lot: 1018

Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug

Starting price 600 EUR

Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Riviergezicht met huizen en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.


Lot: 1019

Evert Moll, Havengezicht Rotterdam

Result: 850 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Havengezicht Rotterdam met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.


Lot: 1020

Louis W. van Soest, Spaanse flamenco danseressen

Result: 500 EUR

Louis Willem van Soest. 1867 - 1948. Spaanse flamenco danseressen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.


Lot: 1021

van Noort, Strandgezicht Zandvoort

Result: 250 EUR

van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Lot: 1022

Lucio Sarto, Dame op terras

Result: 300 EUR

Lucio Sarto. 1950 - . 20e Eeuw. Dame op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.


Lot: 1023

Johan Haanstra, Portret Theo Wolvecamp

Result: 900 EUR

Johan Haanstra, 1952. 1940 - . Portret Theo Wolvecamp. Wordt vermeld in toekomstige boek Haanstra. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.