This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Auction on Thursday, April 8, 2021 from 10:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
18 Results
Lot: 2700

Antieke Duitse bajonet

Result: 45 EUR

Antieke Duitse bajonet uit de eerste wereldoorlog. Oxidatie. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 2701

Antiek damast kortzwaard

Result: 425 EUR

Antiek damast kortzwaard met bronzen heft welke voorzien is van adelaar. Bodemvondst. Mogelijk Romeinse Rijk. Met restvergulding. Op heft inscriptie met No. 12 A3, tevens stempels op lemet, onder ande...


Lot: 2702

Antiek Chinees sabel

Result: 450 EUR

Antiek Chinees sabel met roggehuid bekleed en gegraveerde bronzen ornamenten. 19e Eeuw. Afmeting: L 73 cm. In goede staat.


Lot: 2703

Sabel/Hertenvanger

Result: 150 EUR

19e Eeuws sabel of hertenvanger. Heft vervaardigd met gewei en brons. Afmeting: L 74,5 cm. In goede staat.


Lot: 2704

Antiek goedemorgen wapen, 1900

Result: 170 EUR

Antiek goedemorgen wapen met gietijzer en houten heft. Circa 1900. Afmeting: L 70 cm. In goede staat.


Lot: 2705

Antiek Chinees sabel

Result: 450 EUR

Antiek Chinees sabel met roggehuid bekleed en gegraveerde bronzen ornamenten. 19e Eeuw. Afmeting: L 68 cm. In goede staat.


Lot: 2706

Twee Mandau kapmessen

Result: 110 EUR

Twee Mandau kapmessen. Borneo, plus één maal met ilang van de Dayaks. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 62 - 70 cm. In goede staat.


Lot: 2707

Dubbelloops jachtgeweer

Result: 170 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer. Eén haan mist, verder goed. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.


Lot: 2708

Antiek Chinees zwaard

Result: 400 EUR

Antiek Chinees zwaard + belijmde schede. Met hardhouten heft en bronzen versieringen met schildpad. Stukjes schildpad eraf. 19e Eeuw. Afmeting: L 60 cm. In goede staat.


Lot: 2709

Noord Afrikaanse kromdolk

Starting price 200 EUR

Grote plated messing Noord Afrikaanse kromdolk met been. 20e Eeuw. Afmeting: L 47 cm. In goede staat.


Lot: 2710

Lot Duitse medailles

Starting price 200 EUR

Lot van negen Duitse militaire oorkondes. WO I + WO II. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.


Lot: 2711

Antieke Oosterse donderbus

Result: 425 EUR

Antiek Oosters donderbus pistool met vuursteen en zilver(draad)inleg. 19e Eeuw. Afmeting: 31cm. In goede staat.


Lot: 2712

Dubbelloops pistool

Result: 225 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool met knikloop en centraalvuur. Afmeting: L 22,5 cm. In goede staat.


Lot: 2713

Tien medailles

Starting price 25 EUR

Tien oude DDR medailles. Afmeting: 8 x 6 x 1 cm. In goede staat.


Lot: 2714

Twee antieke Duitse medailles

Starting price 100 EUR

Twee antieke Duitse medailles. 1x Verdienstkreuz 1914. 1x Friedricht Wilhelm 1843 - 1949. Afmeting: 3 - 4 cm. In goede staat.


Lot: 2715

Osmaanse strijdbijl

Result: 250 EUR

Oude/antieke Osmaanse ijzeren strijdbijl. Gegraveerd. Afmeting: 63 cm. In goede staat.


Lot: 2716

Groot pistool

Starting price 280 EUR

Groot antiek pistool/revolver met octagonale loop. Gemerkt en genummerd. Mikpunt mist. Korrel op loop. Afmeting: L 23 cm. In goede staat.


Lot: 2717

Antieke Amerikaanse kruithoorn

Starting price 100 EUR

Antieke Amerikaanse zeldzame kruithoorn met adelaar en U.S. et cetera. 19e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.