This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Yixing theepot
Starting price 80 EUR

Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Familie Rose bord
Result: 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met fijn geschilderd floraal/figuren/goud decor. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen, blauw-wit
Starting price 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal dekselvaas met insecten/bloemen decor en vier tekens bodemmerk. Chips + haarlijn. Eén maal vaas, circa 1900, met figuren in landschap decor en vier ...

2x Chinese kommen
Starting price 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschappen/figuren decor. Met bodemmerk Kang Xi. Afmeting: 6,3 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas
Starting price 2.000 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen pijpvaas met rondom figuren decor. Twee minimale chips. Afmeting: 41 x Ø 23 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Kang Xi theepot
Starting price 1.200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theepot met kostbaarheden decor. Afmeting: 10,3 x 15 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Result: 160 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Een Floraal/vogeldecor met vier tekens bodemmerk. Twee Floraal/drakendecors met chip in de bovenrand. Afmeting: 17-19 cm. In redelijk goede staat.

Diepe Chinese schotel
Starting price 300 EUR

Diepe Chinees porseleinen schotel met figurendecors in tuin en Swastika decors. Geribbelde omranding. 18e Eeuw. Afmeting: 6 x Ø 23,5 cm. Gerestaureerd, in redelijk/goede staat.

Kang Xi schotel
Result: 180 EUR

Grote Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor, gecontourneerde omranding en bodemmerk. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: Ø 27 cm. Minimale chips en haarlijn. Redelijke staat.

Grote blauwe bloempot, 19e eeuw
Starting price 300 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse of Chinese porseleinen bloempot met Foo-honden en floraal decor. Afmeting: 38 x Ø 51 cm. In goede staat.

Grote blauwe bloempot, 19e eeuw
Starting price 300 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse porseleinen bloempot met landschap/floraal decor. Afmeting: 36 x Ø 52 cm. In goede staat.

Yixing trekpot
Result: 300 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met geritste bodemmerken en metalen monturen. Haarlijnen + chips. Afmeting: 8,5 x 13,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese knobbelvaas
Result: 500 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal reliëf + bodemmerk. Celadon-kleur. Afmeting: H 33 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Result: 325 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor en karaktertekens. Afmeting: 37 x Ø 24 cm. In goede staat.

Aziatische bronzen kom
Result: 250 EUR

18e - 19e Eeuwse Aziatische bronzen Koro (wierookbrander) met ruitvormige symbolen op de bodem. Slijtage rondom met restanten van Swastika tekens. Eén oudere restauratie bovenrand. Afmeting: 6,5 x ø 1...

18e Eeuwse Chinese kom
Starting price 120 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met landschap decor. Cheng Lung. Haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 19,8 cm. In redelijke staat.

Chinese schotel Ø 31,4 cm, 18e eeuw
Result: 225 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 31,4 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese Swatow kom
Result: 200 EUR

Zeldzame zeer grote antieke Chinees porseleinen kom. Swatow. Met bodemmerk, Ming, en karaktertekens rondom. 16e - 17e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 12,7 x Ø 25,7 cm. In goede staat.

Familie Rose vaas
Result: 1.700 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose kraagvaas met landschappen in coulissen decor. Afmeting: 48,5 x Ø 23 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Starting price 2.500 EUR

Grote zware Chinese bronzen vergulde boeddha in lotushouding met swastika. Afmeting: 34 x 24,3 x 14,8 cm. In goede staat.

6x Imari kop + schotels
Starting price 250 EUR

Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels met goud/landschap/floraal decor. Twee schotels haarlijn. Kopjes goed. Afmeting: 5 - Ø 11,5 cm. In goede staat.

2x Kang Xi schotels Ø 29 cm.
Result: 225 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met tuin decor en zes-tekens bodemmerken. Beide gelijmd. Afmeting: Ø 29 cm. In redelijke staat.

Wanli schotel Ø 28 cm.
Result: 140 EUR

17e Eeuwse Chinese Wanli schotel met floraal/vogel decor. Cargo vondst. Eén scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schotel
Starting price 400 EUR

Diepe Chinees porseleinen celadon schotel met vogel/rozetten decor en groen glazuur. Afmeting: 5,5 x Ø 23,3 cm. In goede staat.