Prachtige massief notenhouten armleunstoel met bewerkte poten en gesneden leeuwenkoppen omstreeks 1890 110x85x71cm Cond:G
Hollands 5-delig Makkums polychroom kaststel, gemerkt met letter W. 1 Haarscheur, verder in goede staat 22-31cm. Cond.: R-G
Groot massief mahoniehouten schrijfbureau, 20e eeuw in zeer goede staat, recentelijk vakkundig gerestaureerd met 6 lades 80x98x180cm
Grote mahoniehouten ingelegde tafelklok ca. 1890, ingelegd met parelmoer en koper. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag (smalle gerepareerde krimpnaad) 50x29x18cm. Cond.: G
Messing skelet schaarpendule met sneckaandrijving (fusee-clock) 21e eeuw met glazen stolp in goede staat. 55x31x18 Cond:G
Antieke Chinese ivoren geisha met lotusbloem ca. 1900 in goede staat 15cm.