Champagnekoeler met 6 glazen. Champagne Pommery Reims France.
2 Zilverkleurige wijnfleshouders. 1x in de vorm van een gevlochten mand. 1x in de vorm van een slee.
Japans Tableau van 2 personen in een tuin. Hout met diverse steensoorten ingelegd. Mooie kwaliteit rond 19e eeuw. (1 stukje ontbreekt). 35x18x1cm. Cond.: G
Vertinde jugendstil schaal ingelegd met tegel voorzien van bloemdecor
Staande opaline petroleumlamp met bedrukte voorstelling (binnenglas ontbreekt)
5 Passers in etui, 3 losse passers en een doosje met ca. 40 pennen o.a. Parker.
Metalen oude wandelstok met zilveren dop begin 20e eeuw. H:98cm. Cond.: G
Afrikaanse wandelstok van tropisch hout met negervoorstelling. H:86cm Cond.: G
Antieke Aziatische bamboe pijp. Zilveren mondstuk en rijkelijk besneden. Cond.: U
1x Wandelstok met chinese voorstelling. 1x wandelstok met parelmoer ingelegd. 1x paraplu met natuurstenen grip. begin 20e eeuw. Cond.: G