This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

02. Januariveiling 2010

Auction on Friday, January 8, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

9 delen aardewerk
Result: 20 EUR

9 delen aardewerk waarvan 8 keer schenkkannen.

schotel, Qianlong
Starting price 100 EUR

Blauw chinees porseleinen schotel, Qianlong (haarscheur) ø 23 cm

4 chinese kommen
Result: 50 EUR

4 Chinese kommen

Bordje
Result: 20 EUR

Imari bordje ø 15cm

Imari bord
Starting price 70 EUR

Imari bord,blauw decor, omstreeks 1880, ø23cm

Pors. theeservies P. Regout
Starting price 250 EUR

Wit met blauw aardewerk theeservies, decor "Castilla" en gemerkt P.Regout Maastricht ca. 1900.

bonbonschaaltje
Starting price 50 EUR

Delfts bonbonschaaltje met zilveren hengsel

Aardewerken borden 3x
Result: 20 EUR

Aardewerken borden,3x Maastricht, Chasse au Lion

6 delen aardewerk
No reserve price

6 Delen aardewerk, 3 bloempotten, 3 vaasjes

2 schotels
Starting price 100 EUR

Twee blauw aardewerk schotels, 50 jarig huwelijk Juliana en Bernhard, ø 24 cm

6 Bordjes + 2 katten + glazen doos + chinees bord
Result: 10 EUR

6 Bordjes ,2 katten ,glazen doos en chinees bord

Vaas
No reserve price

Aardewerken vaas 20e eeuw. blauwgroen geglazuurd. H:65cm. Cond.: U

3 x peper&zout stel
No reserve price

3 x peper&zout stel van glas begin 20e eeuw. Cond.: G

2 karaffen
Starting price 50 EUR

2 Krsitallen karaffen. 33xØ12cm en 35xØ13cm. Cond.: U

Glazen schaal
Result: 60 EUR

Glazen schaal met gietijzeren hengsel 1e helft 20e eeuw. 25x52cm. Cond.: G

2 karaffen
Starting price 90 EUR

2 kristallen karaffen waarvan 1 antieke. 33xØ13cm en 27xØ13,5cm(Antieke). Cond.: U

Karaf + bonbonschaaltje
Starting price 60 EUR

Bonbonschaaltje 14xØ9cm. en een kristallen whiskeykaraf van geslepen kristal. 26x9x9cm.

6 glaasjes en bonbonniere
No reserve price

6 borrelglaasjes geëtst, kistallen bonbonschaal op gebogen pootjes. Eind 20e eeuw

diversen glas 4x
No reserve price

4 Delen glas waaronder 2 glazen La Lique-stijl, een karaf ,een pot

2 karaffen met 7 glazen
No reserve price

2 Karaffen(H: 40cm en 36cm) en 7 glazen(H: 2x25cm en 5x20cm) eind 20e eeuw van geslepen glas. Handbeschilderd mooie kwaliteit.

plateel schaaltje
Starting price 10 EUR

Plateel schaaltje met monogram A.X.

kavel vaasjes
No reserve price

Vaasje van glas, beschilderd en porseleinen kaarsenstandaard met ooievaardecor

2 Koektrommels
Result: 60 EUR

1 Jugendstil koektrommel met vertinde houder, 1 art deco koektrommel met messing houder. Begin 20e eeuw.

Schaal
Starting price 50 EUR

Arnhems plateel cakeschaaltje