This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

01. Septemberveiling 2009

Auction on Friday, September 25, 2009 from 00:00

Completed | Default auction

klokje
Result: 325 EUR

Schilderijklokje omstreeks 1820. 58x47cm

uittrektafel
Result: 325 EUR

Franse uittrektafel van iepenhout. Top kwaliteit. 80x120x102cm. Begin 19e eeuw

J. van Rijsewijck
Result: 320 EUR

J. van Rijsewijck, Olieverf op paneel, landschap,cond.Uitstekend, 40x50cm

Boekenkast
Result: 320 EUR

Eikenhouten gestoken Mechelse boekenkast met 3 schappen, 209x134x50cm. ca. eind 1800

imari bloemvaas
Result: 315 EUR

grote japanse imari bloempot, omstreeks 1860 ø 23cm, H 22cm.

Salver
Result: 315 EUR

Mooi engels zilveren salver

amethist hanger
Result: 300 EUR

Amethist hanger GG/WG 585/000,met een fijne amethist in fantasie slijpsel,en 18 briljanten 0.10ct TW/PI, 11.3 gr.

ring
Result: 300 EUR

gouden ring met diamant (roos geslepen) ø61

Olieverf op paneel
Result: 300 EUR

William Schutz, olieverf op paneel, zeegezicht, 1817-1888 Middelburg.cond.UItstekend,21x30cm

Aquarel W.C. Rip
Result: 300 EUR

W.C. Rip, aquarel op papier, bootje op water, 1856-1922 Den Haag, cond. uitstekend, 23x15cm

Houten model vrachtschip
Result: 300 EUR

Houten model vrachtschip van de rederij Nievelt-Goudrissn ca 1940 L.160 cm.

tafel
Result: 300 EUR

Notenhouten uittrektafel ca.1900, 3 maal uittrekbaar. 78x126x90cm.

Imari schotel
Result: 300 EUR

Grote Japanse Imari schotel. Eind 19e eeuw

tas met beugel
Result: 300 EUR

tas met gegraveerde zilveren papegaaien beugel en haak

Inktstel
Result: 285 EUR

kristallen inktstel met zilv. doppen, alsmede zilv. greep en zilv. pen op zwart basement met ivoren pootjes

Tafel + 4 stoelen
Result: 280 EUR

houten lange tafel en 4 lederen stoelen

armband
Result: 275 EUR

Antieke 585 krt. gouden slavenarmband met 1 pareltje,ø6 cm. 22.6 gr.

vaasje
Result: 275 EUR

Vaasje, Rozenburg/Den Haag, plateel hoogte 13 cm

Tafelstuk
Result: 275 EUR

kristallen tafelstuk op zilveren voetjes en met zwarte basement

Theekastje
Result: 270 EUR

eiken theekastje

secretaire
Result: 270 EUR

Notenhouten biedermeier klepsecretaire met onder 2 deuren. 148x97x50cm. Begin 19e eeuw

armband
Result: 250 EUR

gouden armband (916) 21 krt., 16 cm., 15.1 gr.

Pieter Scheen
Result: 250 EUR

Lexicon Pieter Scheen, druk 1969 plus aanvulling

buro
Result: 250 EUR

buro, 80x140x80cm.