This website uses cookies

01. Septemberveiling 2009

Auction on Friday, September 25, 2009 from 00:00

Completed | Default auction

2 doosjes met mesjes
Result: 10 EUR

6x Abraham herder en 6 mesjes met been

Wit porseleinen beeld
Result: 10 EUR

polychroom porseleinen beeld "Nero"

Beeld porselein
Result: 10 EUR

bisquit porseleinen beeldje, engeltje met 2 kinderen

Schemerlampvoet
Result: 10 EUR

Wedgewood schemerlamp voet. Eind 20e eeuw

Diversen
Result: 10 EUR

Diversen waaronder mariabeeldjes, 2 vaasjes, 6 tinnen bekers met onderzetters

Servies
Result: 10 EUR

Servies Tsjechie met bloemendecor

karaf met 4 glaasjes
Result: 10 EUR

karaf met 4 glaasjes, Boheems kristal

Ontbijtservies
Result: 10 EUR

ontbijtservies met bloemdecor

onderzetters
Result: 10 EUR

Kavel diverse zilverkleurige onderzetters, tangen, doosjes

byouteriedoosjes
Result: 10 EUR

2 glazen gegraveerde byouteriedoosjes. Rond 1980

Steendruk
Result: 9 EUR

Kruseman van Elten, hunebed te Valthe

3 bronzen bellen en 3 gewichten
Result: 9 EUR

stoel
Result: 9 EUR

Fauteuil, 86x70x73cm.

Eettafel
Result: 9 EUR

Noten biedermeier eettafel, 75x110x65cm.

Schaaltje
Result: 9 EUR

Delfts schaaltje veelkleurig. Rond 1930

Doos porselein
Result: 5 EUR

doos divers wit porselein, veelal bloemvazen