This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

01. Septemberveiling 2009

Auction on Friday, September 25, 2009 from 00:00

Completed | Default auction

Schilderij Evert Moll
Result: 4.000 EUR

Evert Moll, olieverf op linnen, zeilschip "De Viking", haven Rotterdam,cond.Uitstekend, 100cmx70cm

Pedant
Result: 4.000 EUR

Ilieverf op linnen, pendant, Hendrik Barend Koekkoek, 1849-1909, landschap met figuren,cond.uitstekend, 35,5x44,5cm.

olieverf op linnen Koekkoek
Result: 4.000 EUR

olieverf op linnen, Pendant, Hendrik Barend Koekkoek, 1849-1909, landschap met figuren, cond.uitstekend,35,5x44,5cm.

Schilderij papegaai
Result: 2.700 EUR

Schilderij omgeving Frans Snijders(1579-1657 Antwerpen), Vlaamse school.
Voorstelling; papegaai met groente en salamander cond.goed 45x60 cm

kabinet
Result: 1.625 EUR

Eikenhouten Engels kabinet met intarsia. ca.1840
198x122x54cm

Schilderij A.J. Zwart
Result: 1.500 EUR

Arie Johannes Zwart, olieverf op linnen, rozenstilleven(rozen in vaas), 1903 Rijswijk.cond.uitstekend, 45cmx50cm

boekenkast
Result: 1.500 EUR

Breakfront boekenkast Engeland,mahonie hout, boven:4 glazen deuren met roede verdeling, onder 4 dichte deuren en 1 lade met schrijfklep., 226x190x53cm. Midden 19e eeuw

Imari dekselvazen, 2x
Result: 1.350 EUR

2x kapitale Imari dekselvazen met bronzen voet, Japan midden 19 de eeuws, hoogte 45 cm.

collier
Result: 1.300 EUR

Collier WG750/000 L46cm,met 7 smaragden zeer goede kleur 1.39ct en 46 briljanten 0.52ct.W/VSI 35.6gr.

hanger
Result: 1.250 EUR

Hanger WG750/000,met Braziliaanse roze tourmalijncabochon 19.30ct,en 51 briljanten 0.92ct.W/SI (expertise €8500.-) 11.1 g

ring baq.
Result: 1.000 EUR

14 krt.geelgouden ring,ø50 bezet met 1 briljant en 6 baquette geslepen briljantjes

36 Etsen F.B. Werner
Result: 1.000 EUR

36 Etsen F.B. Werner

klok
Result: 1.000 EUR

Engels staand horloge met datumaanduiding gesig. H.Knight

aquarel Artz
Result: 900 EUR

Aquarel, Constant Artz, 1870-1951, Soest, voorstellend Eenden, cond.uitstekend, 47x31cm.

dekselvaas
Result: 900 EUR

Kapitale antieke dekselvaas Japan, eind 19 de eeuw. H67cm.

vitrine
Result: 900 EUR

Eikenhouten een-deurs porseleinkast met drie gebogen laden, 214x130x40cm.

William Peter
Result: 800 EUR

Olieverf op linnen, William Pether (1731-1821 England)

Schaal op voet
Result: 750 EUR

schaal op zilveren voet. Kristal geetst en geslepen.H.31cm, ø35 cm

broche met diamanten
Result: 700 EUR

zilveren broche bezet met ca.40 diamanten.

Dekselschaal
Result: 700 EUR

zilveren dekselschaal, bonbonnierre sterling zilver

Cor Noltee
Result: 660 EUR

Olieverf op paneel, straatje met figuren. gesig. Cor Noltee. 7x14cm. Cond.: U

Oorfauteuil
Result: 625 EUR

een grote blauw lederen Chesterfield oorfauteuil

Armstoel
Result: 625 EUR

Groen lederen armstoel. showroom model

Fauteuil
Result: 620 EUR

Zwart met bruin lederen fauteuil als nieuw