This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

01. Septemberveiling 2009

Auction on Friday, September 25, 2009 from 00:00

Completed | Default auction

Imari dekselvazen, 2x
Result: 1.350 EUR

2x kapitale Imari dekselvazen met bronzen voet, Japan midden 19 de eeuws, hoogte 45 cm.

royal albert servies
Result: 600 EUR

Engels porseleinen koffie-thee-ontbijt-eetservies eind 20e eeuw ,Royal Albert, Old Country roses,
bestaand uit: 12 platte , 12 diepe , 12 boterhambordjes, 10 delig gebaksstel klein(petit fours), 12 d...

Schotel
Result: 370 EUR

Een blauw poreseleinen schotel, Wanli ø37 cm.

Imari bloemvaas 2x
Result: 360 EUR

Imari bloempot ca. 31cm hoog, 2x

imari bloemvaas
Result: 315 EUR

grote japanse imari bloempot, omstreeks 1860 ø 23cm, H 22cm.

Salver
Result: 315 EUR

Mooi engels zilveren salver

Imari schotel
Result: 300 EUR

Grote Japanse Imari schotel. Eind 19e eeuw

Inktstel
Result: 285 EUR

kristallen inktstel met zilv. doppen, alsmede zilv. greep en zilv. pen op zwart basement met ivoren pootjes

vaasje
Result: 275 EUR

Vaasje, Rozenburg/Den Haag, plateel hoogte 13 cm

Tafelstuk
Result: 275 EUR

kristallen tafelstuk op zilveren voetjes en met zwarte basement

kastvazen 2x
Result: 230 EUR

2 blauw chinese kastvazen

schotel
Result: 225 EUR

Grote japanse schotel. Eind 19e eeuw

Dekselvaas
Result: 220 EUR

Deksel vaas Delft H. 60cm. Hals beschadigd

Imari schaal
Result: 200 EUR

Grote Imari schaal met bloemdecor, Japan ca. 1880, ø27cm.

54 kristallen glazen
Result: 108 EUR

54 kristallen glazen w.o: 11 Sherryglazen(15cm), 8 champagnecoups(13cm)-1 met chip, 6 wijnglazen(13,5cm), 12 likeurglazen(12,5cm), 6 wijnglazen(16cm), 5 borrelglazen(11,5cm), 6 borrelglazen(10,5cm)

Bloempot
Result: 108 EUR

platelen bloempot, Gouda Ivora

Imari bord
Result: 100 EUR

Japans Imari bord omstreeks 1880 met gecontouneerde rand, ø30cm.

Ovale schaal
Result: 100 EUR

ovale porseleinen Meissenschaal, open rand

Rose kom
Result: 100 EUR

Familie rose kom, ø23cm. (met chip en haarscheur)

3 delig cashpot
Result: 100 EUR

3 delig cashpot, Makkum 1960

servies
Result: 100 EUR

porseleinen servies, landschapsdecor

Schotel
Result: 90 EUR

Een blauw aardewerk schotel, Wedgewood 42 cm. Eind 19e eeuw

bord
Result: 80 EUR

Groot Chinees bord, blauw ø 40cm. Begin 21e eeuw

2 kandelaars
Result: 80 EUR

2 koperen kandelaars met porseleinen middenstuk met initialen