Frans v.d. Heide. Tweede helft 20e eeuw. Platbodem op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25,3 cm. In goede staat.
H. Mos. Tweede helft 20e eeuw. Hollands zeegezicht met vissersboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Maria Bilders van Bosse. 1837 - 1900. Bospad. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In goede staat.
Zank/Gericke. Hans Zank + Willi Gericke. Duitse School. Bloemstilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 37 cm. In goede staat.
Zes diverse etsen van Rodolphe Bolliger. 1878 - 1952. Franse School. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse pastel tekeningen, dames portretten. 1x Onduidelijk, 1685. 1x Monogram onduidelijk. Afmeting: 29 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Knikker. 1884 - 1957. Poldergezicht met landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jan Knikker Jr. 1911 - 1990. Vrouw met liefdesbrief in bos. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.
Willem Heugtenburch. Tweede helft 20e eeuw. Hollands wintergezicht, naar romantisch voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.
A. Musiv. 20e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 32 cm. In goede staat.
Kees Andrea, Den Haag 1914. Moeder met kind op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
Kees Andrea. Den Haag 1914. Moeder met kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws neogotisch religieus schilderij met vergulding + Heilige met bazuin en aureool. Afmeting: H 64 x B 22 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
J.H.S. de Haas. 1832 - 1908. Hollandse School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 71 x B 101 cm. In goede staat.
Agnes van den Brandeler, 1994. 1918 - 2002. Vrouw met hoed bij raam. Ets op papier. Afmeting: H 46 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Murk de Vries. 1919 - 2015 Harlingen. Landschap Noorwegen. Olieverf op linnen. Eén restauratie. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.
Hendrik Pieter Koekkoek. Zonnig bospad met figuren en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 49 cm. In goede staat.
Agnes van den Brandeler. 1918 - 2002. Bosgezicht met hekwerk en figuur. Sepia op papier. Afmeting: H 45 x B 58 cm. In goede staat.
Agnes van den Brandeler, 1993. 1918 - 2002. Bosschage. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.
Jaap Hillenius. 1934 - 1999. Rozen en lissen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 B 50 cm. In goede staat.
D. Pelotti. Tweede helft 20e eeuw. Voorstelling naar Max Liebermann. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.