This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

193 Results
Lot: 1000

d'Apres Firmin Girard, Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin

Starting price 90 EUR

d'Apres Firmin Girard door Saugrin. 19e Eeuw. Franse School. Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin. Olieverf op lithografie. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In redelijke staat.


Lot: 1002

N.M. Wijdoogen, Hollands stadsgezicht met platbodems en visservolk

Starting price 1.000 EUR

Nicolaas Martinus Wijdoogen. 1824 - 1898. Hollands strandgezicht met platbodems en vissersvolk. Olieverf op linnen. Oudere restauratie. Afmeting: H 35 x 51 cm. In goede staat.


Lot: 1003

C.J. Mension, Boos kijkende aap in boom

Starting price 600 EUR

C.J. Mension. 1882 - 1950. Boos kijkende aap in boom. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 29 x B 23 cm. In goede staat.


Lot: 1008

Onduid.gesign., Stilleven

Starting price 500 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1860. Stilleven met fruit, vlinder en vaas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 32,5 cm. In goede staat.


Lot: 1009

Jan te Wierik, Abstracte figuratieve compositie

Starting price 850 EUR

Jan te Wierik, '83. 1954 - 2002. Abstracte figuratieve compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.


Lot: 1010

Evert Moll, Rotterdamse haven met schepen

Starting price 700 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Lot: 1013

van Noort, Strandgezicht

Starting price 350 EUR

van Noort. Zomers strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.


Lot: 1014

G.J. van Overbeek, Ploegende boer met paardenspan

Starting price 450 EUR

Gijsbertus J. van Overbeek. 1882 - 1947. Hollands landschap met ploegende boer en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Lot: 1016

D.C. Comics seriegrafie, Superman

Starting price 850 EUR

Seriegrafie Superman. D.C. Comics. Ontwerp Andy Warhol 1981. Seriegrafie op papier. Afmeting: H 97 x B 97 cm. In goede staat.


Lot: 1017

Ongesigneerd, Schaatsen aantrekken op het ijs

Starting price 650 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Schaatsen aantrekken op het ijs met vele figuren en koek en zopie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 1026

Peter Westcott, Naturalistisch zeegezicht

Starting price 800 EUR

Peter Westcott. Engelse School. Birmingham 1947. Naturalistisch zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 125 cm. In goede staat.


Lot: 1028

Terry Donahue, Landschap met edelherten

Starting price 500 EUR

Terry Donahue. 1956 - . Landschap met edelherten. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 75 cm. In goede staat.


Lot: 1029

Terry Donahue, Landschap met edelhert

Starting price 500 EUR

Terry Donahue, 1956. Landschap met edelhert. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 75 cm. In goede staat.


Lot: 1030

Anton Karssen, Stadsgezicht Parijs

Starting price 850 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.


Lot: 1031

Ikoon Madonna Pieczerko, H 42 x B 32 cm.

Starting price 850 EUR

Ikoon Madonna Pieczerko. 20e Eeuw. Ikoon met verzilverde houder, geheel in vitrine kast. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.


Lot: 1033

Jos Engbersen, Keniaanse man me bot en hoed

Starting price 350 EUR

Jos Engbersen, 2010, Almelo. Keniaanse man met bot en hoed. Hakuna Matata. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.


Lot: 1035

(Naar) van de Vos, Stal met aap en honden

Starting price 900 EUR

(Naar) van de Vos. 20e Eeuw. Stal met aap en honden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.


Lot: 1037

Toegeschr. A. A. Borisov, Moskee Istanboel

Starting price 750 EUR

Toegeschreven aan Alexandr Alekseyich Borisov. 1866 - 1934. Russische School. Hagi Sophia moskee Istanboel. Vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: 15 - 25 cm. In redelijke staat.


Lot: 1039

Jan Sluyters, Hollands dorpsgezicht

Starting price 400 EUR

Jan Sluyters. 1881 - 1957. Hollands dorpsgezicht met figuren. Onderrand + bovenin beschadigd. Zwarte inkt + opgeloogd wit. Verso anekdote + Berlijn 1938. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In redelijke staat.


Lot: 1044

Richard Robjent, Waterlandschap met opvliegende eenden

Starting price 150 EUR

Richard Robjent. 1937 -. Waterlandschap met opvliegende eenden. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 34 cm. In goede staat.


Lot: 1046

A. Potgieter, Zittend vrouwelijk naakt

Starting price 200 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zittend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x 33 cm. In goede staat.


Lot: 1047

W. Weissenbruch, Boeren binnenhuis met kippen

Starting price 250 EUR

Willem Weissenbruch. 1864 - 1941. Boeren binnenhuis met kippen. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 37 cm. In goede staat.


Lot: 1048

Daan Muhlhaus, Delftse poort Rotterdam

Starting price 1.200 EUR

Daan Muhlhaus. 1907 - 1981. Delftse poort Rotterdam, met figuren en old timers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Lot: 1049

F. de Smet, Havengezicht met kerk Ostende

Starting price 200 EUR

Frederic de Smet, 1936. 1876 - 1948. Belgische School. Havengezicht met kerk Ostende. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.