Willem Roelofs. 1822 - 1897. Landschap, romantische periode. Met paard en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 69 cm. In goede staat.
Groot werk van Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Koeien langs de Vordense beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 132 x B 165 cm. In goede staat.
J. Rosenkranz. 1854? Zeegezicht met zeilschepen in storm. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.
Vroeg werk van Ton Schulten, Ootmarsum (Twentse kunstenaar). Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Johan Frederick Cornelis Scherrewitz. 1868 - 1951. Landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 82 x B 125 cm. In goede staat.
M.A. Koekkoek. 1807 -1868. Groot panoramisch landschap met vee en herder te paard. Enkele restauraties. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 63,5 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Strijbos. Eerste helft 20e eeuw. Groot romantisch landschap met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 72 x B 104 cm. In goede staat.
Jan Jacob Fels. 1816 - 1883. Panoramisch Nederlands landschap met vee. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 44 x B 64 cm. In goede staat.
Margaretha Roosenboom. 1843 - 1896. Vaas met rozen. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.
Vladimier Sokolov. 1823 - 1998. Russische/Oekraïnse School. Gezicht op de Krim in de zomer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Hendrik Pieter Koekkoek. Zonnig bospad met figuren en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 49 cm. In goede staat.
Groot werk van Eef de Weerd. 1926 -1989 Hengelo. Kleurrijke abstracte figurale compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 195 x B 140 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 17e - 18e Eeuw. Boerderij met figuren, kippen, hond aan de ketting. Olieverf op linnen. Marouflé. Oudere restauratie. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Frans Swagers. 1756 - 1836 Parijs. Storm bij havenmonding met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 73 cm. In goede staat. .
Cornelis Westerbeek. 1844 - 1903. Landschap met boerderij en rustende koeien. Schilderij zit in een Paul Gehring lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 108 cm. In goede staat.
José Marin. Almeria 1826 - 1891 Murcia. Spaanse School. Winters landschap met wolven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x H 64 cm. In goede staat.
Pendant van Francois Joseph Huijgens. Belgische School. 1820 - 1908. Landschap met kippen en kuikens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15,5 x B 18,2 cm. In goede staat.
Karl Heffner. 1849 - 1925. Duitse School. Rivierlandschap met boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 92 cm. In goede staat.
Zeer groot werk van Peter Klashorst, 2019. Bar met figuren. Acryl op linnen. Afmeting: H 162 x B 230 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw. Veldslag. Olieverf op linnen. Oudere restauratie. Afmeting: H 55 x B 69 cm. In redelijke staat.
Theo Mackaay. 2008. Utrecht 1950 - . Twee figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 115cm. In goede staat.
G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Poldergezicht met windmolens en figuur in roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Joh. H. Kaemmerer. 1894 - 1970. Hollands landschap met bloembolvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 31 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In redelijk/goede staat.
Kobus Möller, 2002. 1949 - . Mannetjes leeuw. Titel: Solie deo Gloria. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Kobus Möller, 2002. 1949 -. Buffel. Titel: Soli deo Gloria. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Franz Kasper Vinck. 1827 - 1903. Oriëntalist. Kanaal in Cairo. Olieverf op linnen. Bedoekt + enkele restauraties noodzakelijk. Afmeting: H 58 x B 41 cm. In redelijke staat.
Gerriet Postma. 1932 - 2009. Abstracte compositie. Mixed media. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
H.P. Koekkoek. 1843 - 1890. Landschap met schapen. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 40 cm. In goede staat.
Monogram D.J.S. Hollandse School. 19e Eeuw. Jacht stilleven met fruit en gevogelte. Paneel krom + restauraties. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In redelijke staat.
Lithografie Marc Chagall. 1887 - 1985. Nr. 247/500. Signatuur ook gelithografeerd + pixels. Figuren in circus. Litho op papier. Afmeting: H 80 x B 61 cm. In goede staat.
Frits Goosen. 1943 - . Rotterdamse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x 30 cm. In goede staat.
Monogram + 1889. Hollandse School. Hollands stadsgezicht met figuren. Volendam of Marken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
J. Soleil? Franse School. Circa 1900. Riviergezicht met flanerende figuren op kade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,5 x B 44 cm. In goede staat.
Karel Appel. Cobra. 1921 - 2006. Nr. 86/100. Abstract figuratief. Lithografie op papier. Afmeting: H 56 x B 69 cm. In goede staat.
Wim Izaks. Ongesigneerd. 1950 - 1989. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Franse School. 19e Eeuw. Landschap in Barbizon-stijl. Landschap met boerderij en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 29 cm. In goede staat.
J. Massoné? Circa 1930 - 1950. Franse School. Stadsgezicht Parijs bij Seine. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Pendant van Melle Oldeboerrigter. Amsterdam, 1908 - 1976. 1x Peuter kruipend in landschap. 1x Landschap met landhuis. Aquarel op papier. Afmeting: H 10 x B 16 cm. / H 5 x B 12 cm. In goede staat.
Druk. Keith Haring. '88. Fantasie figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 102 x B 102 cm. In goede staat.
Ype Wenning. 1879 - 1959. Oudewater in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Scheveningen met vissersvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 65 cm. In goede staat.
Willem Roelofs Jr. Waterplas bij boerderij met roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Vaas met chrysanten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Th. de Waalt. Ara's op tak. Pastel op papier. Afmeting: H 58 x B 53 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Vaas met bloemen op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Bosgezicht met zandpad, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 B 60 cm. In goede staat.