Prachtig, 2-delig Italiaans gebombardeerd wortelnoten schrijfbureau met opstand en bandintarsia. Circa 1880. In zeer goede gerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 60 x 120 cm.
Maqueterie cilinder schrijfbureau met intarsia. 18e Eeuw. Louis Seize. Met diverse houtsoorten belijmd, ook zijkanten. Onder meer met rozenhout. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd....
Bijzonder 18e eeuws Hollands mahoniehouten secretaire. Louis Quinze. Met rolcilinder en mooi gebogen binnenleven, vergulde kapitellen, origineel beslag en bronzen versieringen. Afmeting: 117 x 117 x 6...
Zeldzame Duitse Dresdner barok hoekkast met etagiere, verguld bronzen beslag en porseleinen plaquettes. Wortelnoten. Circa 1890. Afmeting: 161 x 70 x 45 cm. In zeer goede staat.
Kleine Hollandse mahoniehouten Louis Quinze barok kabinet met prachtig fineer beeld en origineel bronzen beslag. 230x160x65cm. In zeer goede staat.
Kapitale 18e eeuwse Hollandse kussenkast van palissanderhout. Met geëboniseerd lijstwerk. Uitneembaar + lades en sleutel. Afmeting: 220 x 220 x 80 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse notenhouten bakwaaier porseleinkast. Orgelgebogen, met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 225 x 150 x 50 cm. In zeer goede staat.
Twee-delig Hollands wortelnoten topbureau met bronzen beslag en mooi binnenleven. Gebogen met kelder. 18e Eeuw. Afmeting: 230 x 102 x 63 cm. In zeer goede staat.
Prachtige, Hollandse Willem III vitrinekast van wortelnoten. Met snijwerk binnenwerk, schappen en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 208 x 105 x 43 cm. In zeer goede staat.
Hollands orgelgebogen wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. 18e Eeuw. Oudere restauraties. Circa 1750. Afmeting: 235 x 210 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast met kruispoot. Circa 1900. Afmeting: 230 x 170 x 45 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse notenhouten wandconsole tafel met leeuwenkoppen en klauwpoten. Afmeting: 88 x 160 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollandse wortelnoten porseleinkast met klauwpoten. Uitneembaar. Barok. Afmeting: 225 x 170 x 50 cm. In goede staat.
Prachtig 18e eeuws mahoniehouten barok secretaire. Gepolitoerd. Louis quinze. Met origineel verguld beslag. Professioneel gerestaureerd. Afmeting:109 x 109 x 60 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Kersenhouten vitrinekast in empire-stijl, met zwarte bronzen zuilen en vergulde bronzen versiering. Circa 1900. Afmeting: 189 x 88 x 45 cm. In goede staat.
Franse, 1-deurs vitrinekast met gebogen glas, blad van marmer en bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 163 x 43 x 39 cm. In goede staat.
Antiek, Duits wortelnoten cilinder bureau. Louis philippe. Circa 1860. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 137 x 109 x 74 cm. In goede staat.
Twee mahoniehouten piedestals met marmeren blad en bronzen versiering. In antiek-stijl. Afmeting: 118 x 42 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Italiaanse etagère tafel met gecontourneerde bladen en mannenkoppen. Afmeting: 73 x 60 x 52 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten empire schrijfsecretaire met kariatiden en marmeren blad. Circa 1820. Afmeting: 150 x 45 x 85 cm. In goede staat.
Marokkaanse bijzettafel in stervorm. Het blad is met parelmoer ingelegd. 20e Eeuw. Afmeting: 63 x 63 x 63 cm. In goede staat.
Groot eikenhouten art deco partnerdesk met veel lades (19x). Voorzien van schrijfleer (2x). Afmeting: 78 x 160 x 125 cm. In zeer goede staat.
Duitse mahoniehouten boekenkast in biedermeier-stijl, met sinkeldak. Afmeting: 195 x 110 x 42 cm. In goede staat.
Originele 30-er jaren Duitse vitrinekast van kersenhout. Met snijwerk. Art Deco-stijl. Afmeting: 174 x 100 x 50 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten linnen kabinet met origineel beslag. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 211 x 135 x 60 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten louis seize hoekkast met timpaankap. Met tillen op de vier deuren en messing beslag. Bovenste beslag later. Afmeting: 245 x 90 x 60 cm. In goede staat.
Zuid Duitse kersenhouten biedermeier commode. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afmeting: 99 x 124 x 63 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws handbeschilderde hoekkast met etagiere en gebogen front. Figuren voorstelling. Afmeting: 210 x 74 x 45 cm. In goede staat.
Gerestaureerde Duitse barok secretaire van notenhout. 18e Eeuw. Oudere restauratie. Afmeting: 116 x 126 x 65 cm. In redelijke staat.
Gerestaureerde Hollandse mahoniehouten biedermeier twee-deurskast. Circa 1850. Met bovenlade, schappen en lades achter de deuren. Afmeting: 152 x 125 x 53 cm. In goede staat.
Eikenhouten gestoken zadelkist met snijwerk. 17e - 18e Eeuw. Met tulpen, vogels, familiewapens en renaissance ranken decor. Afmeting: 47 x 90 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Duits wortelnoten Gründerzeit secretaire met mooi ahorn binnenleven. Circa 1880. Afmeting: 168 x 96 x 55 cm. In zeer goede staat.
Twee-delige eikenhouten vitrinekast voor verzamelaars. Art Deco-stijl. Zijkanten ook voorzien van deurtjes en facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 178 x 50 x 125 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Hollands schrijfkabinet met achter de schuine klep diverse lades, kelder, en geheim vak. Bovenstuk met oplopende kop en snijwerk. Onderstuk met drie laden. Mooie patina. Afmeting...
Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.
Bijzettafel in boulle-stijl, met lade. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x 60 x 42 cm. In goede staat.
Notenhouten Gründer pronk vertico met opzetstuk, schelpkroon. Vertico heeft volle zuilen en origineel beslag. Afmeting: 116 x 104 x 79 cm. In goede gerestaureerde staat.
Leuke twee-deurs glas-vitrinekast van mahonie/fineer. Louis Philippe. Circa 1860. Met binnenin twee geschulpte planken. Afmeting: 133 x 124 x 51 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten penantkast met twee lades. Circa 1830. Biedermeier. Gepolitoerd. Afmeting: 92 x 75 x 45 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse commode met 5 lades en originele knoppen + been-inleg. Circa 1800. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 113 x 100 x 46 cm. In goede staat.
Zeldzame empire kapspiegel van ambon-wortelhout, met volle zuilen en lade. Circa 1820. Afmeting: 76 x 57 x 36 cm. In goede staat,
Houten Rietveld-stijl stoel met Victory Boogie Woogie beschildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 93 x 65 x 75 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III bonheur kast. Twee-delig. Met snijwerk, tollen en kuif. Afmeting: 214 x 107 x 54 cm. In zeer goede gerestaureerde staat.
Engels Victoriaans mahoniehouten schrijfbureau met zeven lades. Grote middelste lade is een schrijfblad Circa 1860. Afmeting: 107 x 125 x 56 cm. In goede staat.
Antiek historisme neo renaissance buffetkast van eikenhout, met glas-in-lood vensters. Circa 1880. Met cherubijnkoppen/leeuwenkoppen et cetera. Afmeting: 235 x 123 x 55 cm. In goede staa.t
Buffetkast. Circa 1910. Deels massief eiken, boven gedeelte niet. Met bolle glaasjes en snijwerk. Afmeting: H 235 x B 200 x D 68 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten uitneembare 2 deurskast omstreeks 1880. met snekken en geheel staand op bolpoten. cond G.