19e Eeuwse Cercle Tournant klok met tijd + datumaanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Verguld brons + rood marmeren basement. Thiery a Paris. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
18e Eeuws Amsterdams staand horloge. Wortelnoten. Martinus Klok Amsterdam. Uurwerk met dagaanduiding, seconden, datumaanduiding en maanstand. Slagwerk op twee bellen. Houtgesneden poppen. Afmeting: H ...
Antiek en zeldzaam Frans Carrara marmeren lyra pendulestel met kandelaren. Circa 1870. Met compositie metalen vergulde putti's en ranken. Louis Seize stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinge...
Antieke, vuurvergulde en gebruneerde bronzen directoire pendule met twee fonteinen en putti in boot. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 26 x 12 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws Frans Carrara marmeren klokkenstel met putti en rozenranken (messing). Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.
Gave, 18e eeuwse, Engelse mahoniehouten staande klok met intarsia. Achtdaags-uurwerk, datumaanduiding. Gesigneerd Alex Telfer. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Mooie vuurvergulde bronzen Directoire pendule met Griekse vrouw en kind in bloemenmand. Frankrijk. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 34 x 12 cm. In goede ong...
Antieke Franse wandcartel klok van verguld brons. Louis seize-stijl. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder klok, met edelhert, konijn en jachthond. Notenhout. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 71 cm. In goede staat.
Antieke polychrome majolica pendule. Historisme, met stempel op achterkant. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
18e Eeuws Zwitserse Neuchatel wandklok met console. Klok met spillegang, messing beslag, en groene polychromie. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Lenzkirch tafelklok van notenhout. Met verguld bronzen beslag. Lenzkirch A.U.G. 849650. Weekloper met halfuur-slag. Met originele sleutel. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Kapitale Franse polychrome fayence pendule. Floraal/landschap decor. Circa 1880. Historisme. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén stukje mist. Afmeting: 60 x 55 x 20 cm. In redelijk/goede...
Vroeg 19e eeuwse Franse, bronzen directoire pendule met twee kinder etc. Uurwerk zit los. Achter deksel niet origineel. Klok behoeft aandacht. Afmeting: 30 x 30 x 11 cm. In redelijke staat.
Antiek 3-delig Frans klokkenstel van Carrara marmer, voorzien van bronzen versieringen. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Met origineel achtdaags Japyj Freres uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afm...
Antieke Franse figurenpendule met drie figuren in 17e eeuwse klederdracht. Met marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-enchappement. Afmeting; H 70 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder klok van notenhout, met mannetjes + vrouwtjes gems. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antieke en zeer grote compositie metalen klok met petroleumlamp. Frankrijk. Circa 1900. Griekse dame bij Korinthische zuil. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 106 cm. In goede sta...
Duitse notenhouten balkon vrijslinger met messing pronkbeslag en Lenzkirch uurwerk nr. 507986. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren Louis Seize pendule met antiek uurwerk, touwtjesslinger (huwelijk). Behoeft aandacht. Afmeting: 49 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Engelse staande klok van mahoniehout, met intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, maanstand, seconden + dagaanduiding. W.T. Leis Haslingden. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Antieke Franse jugendstil pendule met zweepslag floraal decor. Vrouw met boek. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 59 cm. In goede st...
Antieke Franse bolpendule met putti en hoorn des overvloeds. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Antieke Frans gebruneerde bronzen Charles Dix pendule met windhond. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Bijzonder grote antieke Franse glaspendule met brocotgang + vaas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Antieke penduleset van bronskleurig metaal en marmeren basement. Art Deco. Frankrijk. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 24 - 34 cm. In goede staat.
Eikenhouten interlock staande klok met Westminster kwartierslag op gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 201 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Schwarzwalder koekoeksklok met adelaar en druivenranken. Compleet met gewichten + slinger. Circa 1880. Afmeting: 67 x 52 x 22 cm. In goede staat.
Engelse Tournant wereldglobe klok van messing. Tweede helft 20e eeuw. Globus zakt aan metalen spiraal naar benden (defect). Afmeting: 67 cm. Verder in goede staat.
Antieke messing pendule bestemd voor de Oosterse/Perzische markt. Figuren te paard + draken en floraal decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
18e Eeuws Zwitserse rococo Neuchatel console klok met dubbel bel en wekker. Circa 1780. Slagwerk mechanisme mist. (incompleet uurwerk loopt). Originele polychromie. Afmeting: 87 cm. In redelijke staat...
Antieke notenhouten Weense 2-gewichten snaarregulateur, met halve zuilen en snijwerk. Kroon niet origineel. Circa 1880. Functies niet getest. Afmeting: 133 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse pendulette met horloge uurwerk en bronzen versiering. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke, prachtige Duitse Schwarzwalder koekoeksklok van notenhout, met druivenranken, vos en koekoek. Met lyra-vormig uurwerk van messing. Circa 1870. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Mooie Schwarzwalder notenhouten Bahnhäusle koekoeksklok met intarsia en lyra-vormig uurwerk. 19e Eeuw. Duitsland. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Oude reiswekker van messing, met emaille plaquettes, kalender en secondenaanduiding. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 15 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe pendule onder originele glazen stolp. Albast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 36 x 17cm. In goede staat.
Antiek vuurvergulde Charles Dix pendule. Arabische vrouw op chaise longue. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Barokstijl zaagklok 2e helft 20e eeuw, naar 18e eeuws voorbeeld. 60 cm. In goede staat.
Duitse notenhout met messing Circle Tournant (Kienzle) wandklok met batterij functie. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse, houtgestoken cartelklok met faunkop. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans klokkenstel van rozenhout, met florale intarsia. Achtdaags-uurwerk, met repetitie slagwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 - 30 cm. In goede staat.
Antiek gestoken Franse jachtklok ( Foird Noir) van eikenhout. Met konijn, vogel, vossenkop en emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 63 x 47 x 15 cm. In goede staat.
Porseleinen tafelklok met figuren en putti's. Naar antiek voorbeeld. Stil uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Antiek geëboniseerde Louis Philippe boulle pendule met messing inleg + parelmoer. Frankrijk. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Antieke Junghans Ato magneet pendule onder glazen stolp. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels staande klok van eikenhout. Originele 1 wijzer, Eén-daags uurwerk. Tho Nichols Oundle. Afmeting: H 194 cm. In goede staat.
Duitse staande klok van notenhout. Merk: Dufa. Art Deco. Circa 1920. Voorzien van messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 195 cm. In zeer goede staat.