This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Vervallen uit veiling
No reserve price

Vervallen uit veiling

Annica Koot, Industriële compositie
Starting price 30 EUR

Annica Koot. 1955. Bloemendaal. Industriële compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 68 x B 58 cm. In goede staat.

Riek Schagen, Abstract landschap
Starting price 30 EUR

Riek Schagen. 1913 - 2008. Ook bekend als actrice in de serie Swiebertje, zij vertolkte daar de rol van huishoudster Saartje. Abstract landschap. Olieverf op linnen. Waterschade. Afmeting: H 90 x B 80...

Schilderij met kapschuur, Bezema?
Starting price 30 EUR

Bezema? Landschap met koren en kapschuur. Olieverf op linnen. 30x40 cm. In goede staat.

Schilderij van zijde
Starting price 40 EUR

Antiek zijde-schilderij (handwerk). D. apres P.A. Cot. Circa 1900. Paar in berglandschap bij onweer. Afmeting: H 33 x B 18 cm. In goede staat.

2x J.A. Smit, (JAS), Mokum Red/Bellona
Starting price 40 EUR

2x J.A. Smit. (JAS). 1945 - 2002. Lithografie op papier. 1x Mokum Red, nr. 221/250. 1x A. Bellona, nr. 174/250. Afmeting: H 31 x B 30 cm. In goede staat.

Antiek Duits meisjesportret, 1900
Starting price 40 EUR

Antiek Duits meisjesportret. Circa 1900. Met verso 'wie dit meisje is'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.

Johan Grabijn, Stilleven schelpen
Starting price 40 EUR

Johan Grabijn, 2001. 1930 - 2011. Stilleven met schelpen. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

G.M. Tamson, Houten bank bij ven
Starting price 40 EUR

G.M. Tamson. 1873 - 1939. Houten bank bij ven. Pastel op papier. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.

Th. den Hartogh, Vaas met gele bloemen
Starting price 40 EUR

Th. den Hartogh. Vaas met gele bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

C. Rambonnet, Vaas met bloemen
Starting price 40 EUR

C. Rambonnet. 1916. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32,5 x B 26 cm. In goede staat.

Schmidt, Veranda
Starting price 45 EUR

Schmidt. Duitse School. Circa 1920. Veranda. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.

Will Kalshoven, Vaas met anemonen
Starting price 50 EUR

Will Kalshoven. 1907 - 1966. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

J. Benneke, Landschap Giethoorn
Starting price 50 EUR

J. Benneke. Circa 1930. Landschap Giethoorn met houten brug. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.

H. Mansveld, Pastel
Starting price 50 EUR

H. Mansveld. 20e Eeuw. Pastel Stadspoort met markt en figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gravure
Starting price 50 EUR

18e Eeuwse gravure. Bastion Gelderland in Batavia. Door Francoisx Habermann. 1721 - 1796. Figuren in Bastion. Gravure op papier. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In redelijke staat.

Litho in de stijl van Marc Chagall
Starting price 50 EUR

Litho in de stijl van Marc Chagall. Ongesigneerd. Litho op papier. Afmeting: H 30 x B 23 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Optocht met figuren
Starting price 50 EUR

Ongesigneerd. Indonesië/Bali. 20e Eeuw. Optocht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

K. Räder, Abstract
Starting price 50 EUR

K. Räder. 2001. Nr. 1/5. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

M. Brusse, Volcano Bowl
Starting price 50 EUR

Mark Brusse, '90. Nr. 112/150. 1937 - . Volcano Bowl. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Platbodem in sloot
Starting price 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Platbodem in sloot bij huizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

2x Schilderij, Winter/Kasteelmuur
Starting price 50 EUR

Twee schilderijen. 20e Eeuw. 1x Winters landschap met knotwilgen. 1x Kasteelmuur, Domotyrko Dmitry, In the Tzaritzino. Olieverf op board. Afmeting: H 24 x B 18 cm./ H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Jan van Heel, Stad met rivier, figuren en brug
Starting price 50 EUR

Jan van Heel. 1898 - 1990. Nieuwe Haagse School. Stad met rivier, figuren en brug. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 29,5 cm. In goede staat.

Boek Jan te Wierik, Ik houd van snoep
Starting price 50 EUR

Boek Jan te Wierik. Ik houd van snoep. Gelimiteerde uitgave jaar 2000, met diverse kleurrijke prenten. Afmeting: 35 x 49,5 cm. In goede staat.

2x Gravure, 17e - 18e Eeuw
Starting price 50 EUR

Twee gravures. 17e - 18e Eeuw. 1x Dancker Dankertz, vrouw met faun en putti, 17e eeuw. 1x Ruisdael pinx door Joh. Georg Hertel, 18e eeuw. Afmeting: H 17,5 x B 26,5 cm. / H 26,8 x B 22,5 cm. In goede ...

2x F.A. Putman Cremer, Windmolen/Parkgezicht
Starting price 50 EUR

Twee werken van F.A. Putman Cremer. Circa 1930. 1x Hollands landschap met windmolen. 1x Parkgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Leo Dekker, Egyptische prinses
Starting price 50 EUR

Leo Dekker. (Driebergen). Egyptische prinses. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 85 cm. In goede staat.

Ralf Timber, Terriër met halsband
Starting price 50 EUR

Ralf Timber. 21e Eeuw. Terriër met halsband. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

M. de Leeuw, Landschap voorstelling
Starting price 50 EUR

M. de Leeuw. 1915 - 2000. Landschap voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.

Riek Schagen, Ontmoetingen 2
Starting price 50 EUR

Riek Schagen. Ook bekend als huishoudster Saartje in de tv-serie Swiebertje. 1913 - 2008. Titel: Ontmoetingen 2. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 49 cm. In goede staat.

Johan Grabijn, Gewelven Deventer
Starting price 50 EUR

Johan Grabijn. 1930 - 2011. Gewelven Deventer, 1986. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 48 x B 34 cm. In goede staat.

Johan Grabijn, Kerk
Starting price 50 EUR

Johan Grabijn. 1930 - 2011. Kerk-interieur. Aquarel op papier. Afmeting: H 60 x B 33 cm. In goede staat.

G.F. Teijssen, Jager met jachthond
Starting price 50 EUR

G.F. Teijssen. 1873 - 1955. Jager met jachthond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 16 cm. In goede staat.

3x Eef de Weerd, Abstract
Starting price 60 EUR

Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 22 x B 14 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Visser met pijp
Starting price 60 EUR

Onduidelijke signatuur. Circa 1930. Visser met tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

3x Eef de Weerd, 3x Abstract
Starting price 60 EUR

Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Potlood op papier. Afmeting: H 21,5 x B 10 cm. In goede staat.

A. Barrere, Les professeurs de medicine
Starting price 60 EUR

Grote lithografie door A. Barrere met karikaturen. 1877 - 1931. Les professeurs de medicine. Litho op papier. Afmeting: H 46 x B 88 cm. In goede staat.

Peter, Fruit stilleven
Starting price 60 EUR

Gesigneerd Peter. 21e Eeuw. Fruit stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

R. Hoiting, Waterlandschap
Starting price 60 EUR

R. Hoiting. Hollandse School. 20e Eeuw. Plasgezicht met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Tibetaanse thangka
Starting price 60 EUR

Oude Tibetaanse tangka met boeddhistische voorstelling. 20e Eeuw. Gouache op zijde. Afmeting: 39 x 29 cm. In goede staat.

Haanstra, Windmolen
Starting price 60 EUR

Johan Haanstra, 1953 FR. 1914 - 1991. Antieke windmolen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 21,5 x B 28 cm. In goede staat.

Lucien Jonas, Pierrot, moor en tandpatiënt
Starting price 60 EUR

Lucien Jonas. 1880 - 1947. Ets. Pierrot, moor en tandpatiënt. Ets op papier. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.

Hogerwaard, Boerderij
Starting price 60 EUR

Hogerwaard. 20e Eeuw. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.

H.F. ter Beek, Glazen vaas met bloemen
Starting price 60 EUR

H.F. ter Beek. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Josien Brenneker, Printed Art no. 5
Starting price 60 EUR

Josien Brenneker, '89. Nr. 81/250. 1950 - . Litho op papier. Originele map met beschrijving. Afmeting: H 79 x B 59,5 cm. In goede staat.

J. Klein, Poldergezicht
Starting price 60 EUR

J. Klein. Hollandse School. Poldergezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Miniatuur beschildering
Starting price 60 EUR

2x antieke miniatuur beschildering + bijbehorend boek.

H.E. Roodenburg, Boerderij met kapel
Starting price 60 EUR

H.E. Roodenburg, '66. Boerderij met kapel. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 50 cm. In goede staat.