This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

G. Brink, Vrouw schilt aardappels
Starting price 30 EUR

G. Brink. 20e Eeuw. Boeren interieur met aardappel schillende boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Tulpen
Starting price 30 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Modern. Tulpen compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x 100 cm. In goede staat.

Annica Koot, Industriële compositie
Starting price 30 EUR

Annica Koot. 1955. Bloemendaal. Industriële compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 68 x B 58 cm. In goede staat.

Riek Schagen, Abstract landschap
Starting price 30 EUR

Riek Schagen. 1913 - 2008. Ook bekend als actrice in de serie Swiebertje, zij vertolkte daar de rol van huishoudster Saartje. Abstract landschap. Olieverf op linnen. Waterschade. Afmeting: H 90 x B 80...

Schilderij met kapschuur, Bezema?
Starting price 30 EUR

Bezema? Landschap met koren en kapschuur. Olieverf op linnen. 30x40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Honden portret
Starting price 30 EUR

Ongesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Portret terriër. Pastel op papier. Afmeting: H 27 x B 20 cm. In goede staat.

2 Vergulde pennen
Starting price 30 EUR

Twee vergulde pennen, Cross, 12 krt plated, met lijnen decor en zwarte knop. Gemerkt RCA. 13,5 cm. In goede staat

Engelse speeltafel
Starting price 30 EUR

19e Eeuwse Engelse speeltafel van mahoniehout. Driehoek-vorm, met groen velours op bladen. Afmeting: 74 x 75 x 37,5 cm./74 x 75 x 75 cm. In goede staat.

Antieke handwerkstoel, 1870
Starting price 30 EUR

Antieke mahoniehouten handwerkstoel. Louis philippe. Circa 1870. Afmeting: 87 x 54 x 60 cm. In goede staat.

Rechthoekige geslepen spiegel
Starting price 30 EUR

Moderne spiegel met veren/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 74 cm. In goede staat.

3-Delig opaline kaststel
Starting price 30 EUR

Drie-delig antiek opaline glazen kaststel met floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 25 - 40 cm. In goede staat.

Delftsblauw bord, Porseleyne fles Ø 36 cm.
Starting price 30 EUR

Antieke Delfts fayence, Porceleyne Fles wandschotel met floraal decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.

2x Aardewerk schotel
Starting price 30 EUR

Twee Hollandse wandschotels van keramiek. 1x Rembrandt door H. Beulakker 1962. 1x Pharao Imenhotep III, door Gebr. Hamer Vroomshoop 1961. Afmeting: circa 40 - Ø 40 cm. In goede staat.

Briefopener (zilver/barnsteen)
Starting price 35 EUR

Zilveren briefopener, 925/000, voorzien van een barnstenen knop. 14,5 cm. ca 16 gram. In goede staat.

Zilveren buddha-to-buddha ring
Starting price 35 EUR

Zilveren buddha-to-buddha ring, 925/000, model Chain small, breedte 8mm. ca 9,3 gram. ø 53. Duidelijke gebruiksporen.

Bronzen figuur, Man met vuilnisbak
Starting price 35 EUR

Bronzen figuur. Man met vuilnisbak, geplaatst op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Denker
Starting price 35 EUR

Bronzen beeld. Denker. Op zwart marmeren sokkel geplaatst. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Hermes
Starting price 35 EUR

Bronzen Hermes. Naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

2x Kristallen menage/set
Starting price 35 EUR

Twee 19e eeuwse kristallen menage-sets. Onder meer ruitgeslepen. Afmeting: 24 - 27 cm. In goede staat.

Zilveren snuifdoos
Starting price 40 EUR

Zilveren snuifdoos, 833/000, ovaal gecontourneerde doos met bandelwerk en opgesoldeerde elementen met gegraveerde voorstellingen. MT.: onduidelijk, jl.:X:1857. ca 29 gram. 4,5x3,5x4,5cm. In redelijk g...

Zilveren mergboor
Starting price 40 EUR

Zilveren mergboor, 934/000, glad model. MT.: onduidelijk, jl.:R:1901. 21 cm. ca 39 gram. In goede staat.

3 Karaffen met zilverwerk
Starting price 40 EUR

Drie karaffen met zilverwerk, 2 karafjes uit bewerkt kristal voorzien van een greep, met zilveren hals, 925/000. En een klein karafje, bol model met bol stopje met metalen dopje. 11x9x17cm. en ø7x16cm...

Oorhangers Evert Nijland
Starting price 40 EUR

Oorhangers van Evert Nijland, "Guirlandes" gemaakt uit glas, zilver en staal. Voorzien van een prospectus met handtekening en aankoop bij Galerie Louise Smit, met aankoopbewijs.

Zilveren oorhangers
Starting price 40 EUR

Lange zilveren oorhangers, 925/000, met een druppelvorm. lengte 65 mm. ca 6,7 gram. In goede staat.

Zilveren armband met blauwe steen
Starting price 40 EUR

Zilveren armband, 925/000, met blauwe stenen. Armband met ovale zilveren zetkasten voorzien van ovale blauwe cabouchonstenen. De armband heeft een bakslot en veiligheid. Breedte 6,5mm. 19 cm. ca 16,3 ...

Gouden hanger met groene steen
Starting price 40 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met een groene gesneden steen. De steen heeft een voorstelling van twee figuren. 19x10mm. ca 1 gram. In goede staat.

4 Zoetwaterparel colliers
Starting price 40 EUR

Vier colliers van zoetwaterparels met een ovale wat grillige vorm. ca 8x10mm. lengte 42-45 cm. Voorzien van een karabijnhaak. In zeer goede staat.

Zilveren ring indiaan
Starting price 40 EUR

Zilveren ring, 925/000, met indiaan bezet met koraal en turkoois. Breedte 25 mm. ø 65. ca 10 gram. In goede staat.

Collier en armband lapis lazuli
Starting price 40 EUR

Collier en armband van lapis lazuli, een collier van ronde kralen, ø 14 mm., 45 cm., en een armband met rechthoekige kralen verbonden door middel van elastiek, breedte 19 mm. ø 56 mm. Collier opnieuw ...

Set zilveren sieraden met zeeuwse knoppen.
Starting price 40 EUR

Set zilveren sieraden met zeeuwse knoppen. Een broche met 2 knopen, 21x40mm., een bangle met knopjes en bollen, breedte 15 mm. en 5 losse kleine knopjes. ø 10 mm. Totaal ca 41 gram. In goede staat.

J. van Trirum, Spelende kittens
Starting price 40 EUR

J. van Trirum. Spelende kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 18 cm. In goede staat.

Schilderij van zijde
Starting price 40 EUR

Antiek zijde-schilderij (handwerk). D. apres P.A. Cot. Circa 1900. Paar in berglandschap bij onweer. Afmeting: H 33 x B 18 cm. In goede staat.

2x J.A. Smit, (JAS), Mokum Red/Bellona
Starting price 40 EUR

2x J.A. Smit. (JAS). 1945 - 2002. Lithografie op papier. 1x Mokum Red, nr. 221/250. 1x A. Bellona, nr. 174/250. Afmeting: H 31 x B 30 cm. In goede staat.

Antiek Duits meisjesportret, 1900
Starting price 40 EUR

Antiek Duits meisjesportret. Circa 1900. Met verso 'wie dit meisje is'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.

Johan Grabijn, Stilleven schelpen
Starting price 40 EUR

Johan Grabijn, 2001. 1930 - 2011. Stilleven met schelpen. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

G.M. Tamson, Houten bank bij ven
Starting price 40 EUR

G.M. Tamson. 1873 - 1939. Houten bank bij ven. Pastel op papier. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.

A. Bijljans, Bloemstilleven met fles
Starting price 40 EUR

A. Bijljans. 1936. Bloemstilleven met fles. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 24 cm. In goede staat.

Th. den Hartogh, Vaas met gele bloemen
Starting price 40 EUR

Th. den Hartogh. Vaas met gele bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Duitse School, Riviergezicht in bergen
Starting price 40 EUR

Duitse School. Circa 1890. Riviergezicht in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17,5 cm. In goede staat.

C. Rambonnet, Vaas met bloemen
Starting price 40 EUR

C. Rambonnet. 1916. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32,5 x B 26 cm. In goede staat.

Vergulde console
Starting price 40 EUR

Italiaanse, vergulde wandconsole met putti. Composiet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Lot blakers (6x)
Starting price 40 EUR

Lot met zes antieke blakers. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 33 cm. In goede staat.

Kapstok met drie tegels, 1900
Starting price 40 EUR

Antieke Hollandse kapstok van eikenhout met drie Delftse fayence tegels. Circa 1900. Afmeting: 52 x 40 x 13 cm. In goede staat.

Daquerreotype (fotografie)
Starting price 40 EUR

19e Eeuws daquerreotype (fotografie) in ovale lijst, met damesportret. Afmeting: 13,5 x 10,5 cm. In goede staat.

2x Lamp
Starting price 40 EUR

Kobalt blauwe porseleinen lampenvoet + antieke messing petroleumlamp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 - 61 cm. In goede staat.

2x Aziatica
Starting price 40 EUR

Twee delen Aziatica. 1x Japanse benen duivelskop, verso floraal. 1x Japanse benen inro met bamboe decor. 20e Eeuw. Afmeting: circa 8 - 12 cm. In goede staat.

Koektrommels + schaal
Starting price 40 EUR

Lot 19e eeuws Hollands beschilderd blik. Floraal decor + parelmoer. 1x Fruitschaal + 2x koektrommel. Afmeting: 13 - 38 cm. In goede staat.

Lot oude geldkistjes etc. (8x)
Starting price 40 EUR

Lot met diverse oude/antieke geldkistjes/cassettes. Onder meer een lakwerkdoos uit Japan, Jugendstil fotoalbum et cetera. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.