This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Engelse speeltafel
Starting price 30 EUR

19e Eeuwse Engelse speeltafel van mahoniehout. Driehoek-vorm, met groen velours op bladen. Afmeting: 74 x 75 x 37,5 cm./74 x 75 x 75 cm. In goede staat.

Antieke handwerkstoel, 1870
Starting price 30 EUR

Antieke mahoniehouten handwerkstoel. Louis philippe. Circa 1870. Afmeting: 87 x 54 x 60 cm. In goede staat.

Rechthoekige geslepen spiegel
Starting price 30 EUR

Moderne spiegel met veren/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 74 cm. In goede staat.

Spiegel, H 83 x B 59 cm.
Starting price 40 EUR

Antiek Engelse spiegel van eikenhout. Ovaal. Met facet geslepen spiegelglas. Circa 1900. Afmeting: H 83 x B 59 cm. In goede staat.

Spiegel, H 90 x B 70 cm.
Starting price 40 EUR

Antiek vergulde spiegel met gewoon spiegelglas (niet facet geslepen). Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.

Tafel met 8 tegels
Starting price 40 EUR

Eikenhouten Hollandse bijzettafel met acht antieke mangaan/bloemvaastegels ingelegd. Afmeting: 45 x 65 x 39 cm. In goede staat.

Twee stoelen
Starting price 40 EUR

Twee oude armleunstoelen. 2e Helft 20e eeuw. 96x60x65cm. en 112x70x62cm. In goede staat.

Salontafel (Queen Anne) Ø 70 cm.
Starting price 40 EUR

Mooie notenhouten queen Anne salontafel met gecontourneerd blad en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 x Ø 70 cm. In goede staat.

Mahonie tafel, 1860
Starting price 45 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe tafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 79 x 90 x 70 cm. In goede staat.

Eiken standaard
Starting price 50 EUR

Eikenhouten noten/muziekstandaard in Engelse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 56 x 34 cm. In goede staat.

TV meubel
Starting price 50 EUR

Kersenhouten TV-meubel, met tussenblad welke voorzien is van facet geslepen glas. Afmeting: 72 x 84 x 55 cm. In goede staat.

Tuintafel
Starting price 50 EUR

Gietijzeren tuintafel met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Mahonie speeltafel, 1860
Starting price 50 EUR

Hollandse mahoniehouten Willem III speeltafel met geschulpt blad. Circa 1860. Afmeting: 77 x 82 x 43 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Hollandse speeltafel
Starting price 50 EUR

Antieke, Hollandse Willem III speeltafel van notenhout. Afmeting: 80 x 84 x 84 cm. In goede ongerestaureerde staat.

2x Mahonie tafeltje
Starting price 60 EUR

Twee mahoniehouten bijzettafels. 20e Eeuw. 1x wortelnoten. 1x Mahonie. Met queen Anne poten. Afmeting: 41 x Ø 44 cm. + 44 x 59 x 62 cm. In goede staat.

Engelse bijzettafel, 1900
Starting price 70 EUR

Antiek, Engels, mahoniehouten bijzettafel met gecontourneerd blad en vier-spant klauwpoot. Circa 1900. Afmeting: H 56 x Ø 72 cm. In goede staat.

Duitse console, 1880
Starting price 80 EUR

Duitse Gründerzeit notenhouten console. met een deurtje en een vakverdeling Circa 1880. Afmeting: 53 x 85 x 54 cm. In goede staat.

Dubbel gebogen Barok commode
Starting price 80 EUR

Antieke Hollandse dubbelgebogen eikenhouten Barok commode. Circa 1880. Afmeting: 82 x 50 x 97 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Mahonie kastje
Starting price 80 EUR

19e Eeuws mahoniehouten kastje met klepdeksel. Afmeting: 76 x 45 x 42 cm. In goede staat.

Penantkast, 1850
Starting price 80 EUR

Hollandse mahoniehouten penantkast. Circa 1850. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 96 x 96 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken etagère-tafel, 1900
Starting price 80 EUR

Antieke etagère-tafel van eikenhout. Circa 1900. Afmeting: 77 x 48 x 48 cm. In goede staat.

Speeltafel
Starting price 80 EUR

Vroege 19e eeuwse mahoniehouten speeltafel. Afmeting: 76 x 80 x 80 cm. In goede staat.

Potten/nachtkastje
Starting price 90 EUR

Vroeg 19e eeuws eikenhouten potten/nachtkastje met lade en roldeur. Afmeting: 70 x 50 x 31 cm. In goede staat.

Hollandse theetafel
Starting price 90 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollandse theetafel van notenhout, met origineel beslag. Afmeting: 74 x 79 x 50 cm. In goede staat.

Eiken schrijftafel, 1910
Starting price 90 EUR

Antieke eikenhouten schrijftafel. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 77 x 108 x 68 cm. In goede staat.

Tafel met lade, 1900
Starting price 90 EUR

Berkenhouten tafel met lade. Louis seize stijl. Circa 1900. Afmeting: 72 x 67 x 47 cm. In goede staat.

Mahonie penantkast, 1820
Starting price 90 EUR

Hollandse mahoniehouten empire penantkast met lade. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 90 x 98 x 46 cm. In goede staat.

Duitse eiken dekenkist
Starting price 90 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist op slede poten. Voorkant omgebouwd. Afmeting: 78 x 135 x 64 cm. In redelijke staat.

Armleunstoel (mahonie)
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met band-intarsia. Afmeting: 90 x 59 x 58 cm. In goede staat.

Halve maantafel
Starting price 100 EUR

Mahoniehouten halve maantafel met bandintarsia. Louis Seize stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 70 x 36 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie kastje, 1900
Starting price 100 EUR

Antiek Frans mahoniehouten ovaal kastje met marmeren blad, bronzen versiering en facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: 103 x 48 x 36 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire
Starting price 100 EUR

Hollands wortelnoten barok secretaire met mooi binnenleven, klauwpoten en bronzen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 101 x 53 x 90 cm. In goede staat.

18e Eeuwse dekenkist
Starting price 100 EUR

18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 73 x 117 x 61 cm. In goede staat.

Chinese hocker, H 83 cm.
Starting price 100 EUR

Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.

Soester spiegel, 67 x 40 cm.
Starting price 100 EUR

Antieke mahoniehouten Soester spiegel met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 67 x B 40 cm. In goede staat.

Wandconsole, 1860
Starting price 100 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten wandconsole met snijwerk. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 78 x 45 x 44 cm. In goede staat.

2x Cees Braakman bijzettafel
Starting price 100 EUR

Twee Hollandse bijzettafels (kantoortafels) door Cees Braakman. Model Pastoe. Gemaakt van mahonie met metaal. Afmeting: 28 x 44 x 38 cm / 46 x 65 x 40 cm. In goede staat.

Antieke naaitafel, 1840
Starting price 100 EUR

Antieke mahoniehouten naaitafel met floraal intarsia op bovenkant blad. Circa 1840. Afmeting: 75 x 55 x 42 cm. In goede staat.

Engelse vitrinekast
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse Engelse 2-deurs vitrinekast van mahoniehout, met glazen schappen, ovale medaillons en queen Anne poten. Enkele krimpnaden in fineer. Afmeting: 199 x 133 x 36 cm. In redelijk/goede staat.

Kastje met zij-lade (mahonie)
Starting price 100 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten kastje met lade, zijlade, origineel beslag en queen Anne poten. Afmeting: 73 x 60 x 33 cm. In goede staat.

Gateleg tafel
Starting price 100 EUR

Engelse, mahoniehouten gateleg tafel met lade en wielen. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 90 x 104 cm. In goede staat.

Commode
Starting price 100 EUR

Hollandse notenhouten barok-stijl commode met origineel beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x 60 x 103 cm. In redelijk/goede staat.

Engels ladenkastje
Starting price 100 EUR

19e Eeuws Engels mahoniehouten ladenkastje met klapbladen en gebogen poten. Circa 1870. Afmeting: 82 x 55 x 72 cm. In goede staat.

Franse Henri Deux eettafel, 1880
Starting price 100 EUR

Antieke Franse Henri Deux eettafel van notenhout. Circa 1880. Afmeting: 73 x 103 x 102 cm. In goede staat.

3x Eikenhouten stoelen, 1890
Starting price 100 EUR

Drie 19e eeuwse eikenhouten stoelen met portret medaillons. Circa 1890. Neo renaissance. Bekleding behoeft aandacht. Afmeting: 114 x 43 x 50 cm./130 x 52 x 65 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, H 99 x B 52 cm.
Starting price 100 EUR

Antieke halspiegel met facet geslepen spiegel en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 99 x B 52 cm. In goede staat.

Eiken hoekkast
Starting price 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten hoekkeukenkast (melkkast). Circa 1820. Afmeting: 206 x 120 x 65 cm. In goede staat.

Mahonie penantkast
Starting price 100 EUR

Hollandse mahoniehouten Willem III penantkast. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 100 x 93 x 41 cm. In redelijke staat.