Antieke Chinees porseleinen theepot Wanli gemerkt, met drakendecor (tuit gerestaureerd, verder in goede staat) 15x12x9cm
Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor, gesigneerd 2e helft 20e eeuw 8x15x9ø Cond:G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kraagvaas, met paradijsvogel en bloesemtak, decor rondom, lichte glazuurschades bij voet, verder in goede staat 61x25øcm
Chinees porseleinen dekselpot met familie Roze en floraal decor, gele glazuur 17xø13cm. in goede staat.
Vier antieke Duitse steengoed kruiken omstreeks 1800 a 1900, 27-39cm grote kruik blauw decor, kleine kruik blauw decor, klepkan Westerwald blauwgrijze kruik, beschadigingen: Cond:G
Oude Droste cacao set 20 eeuw, tablet, cacao kan, en drie kop en schotels in goede staat 7-36cm Cond:G
Zes Zweeds porseleinen gebaksborden Rörstand met schepen en gouddecor 20e eeuw ø20cm. Cond:G
Lot antieke Chinees porseleinen kop en schotels, 1 losse schotel 17e eeuw(barst), 3 kop en 2 schotels, figuren in tuin, Kang Xy gemerkt, 17e 18e eeuws chip en barst, 2 kopjes met spelende kinderen (b...
Hummel 855, Limited edition (7.500 ex.), "Millennium Madonna" met originele doos en certificaat H.: 26cm. Cond.: G
Hummel 660, 1997 Century collection, "Fond Goodbye" met originele doos en certificaat H.: 17,5cm. Cond.: G
Hummel 635, 1993 Century collection, "Wellcome Spring" met originele doos en certificaat H.: 31cm. Cond.: G
Twee oude Duitse Hummel figuren, meisje op hek nr 1938 112/1 Western Germany, jongen met paraplu en varken op rug nr 198 2/0 1948 12-14cm Cond:G
Hummel 487, 1990 Century collection, "Let's Tell The World" met originele doos en certificaat H.: 26cm. Cond.: G
Oude Duitse Goebel figuur, meisje met Cello, gemerkt Lore 249 1/98 21cm.
Hummel 331, 1990 Limited Ed. (20.000), "Crossroads, Sign-Down" met originele doos en certificaat H.: 17cm. Cond.: G
Porseleinen Ton Schulten vaas, cp weg 2000, Schoonhoven keramiek, met Twents coulissenlandschap 27,5cm. Cond:G
Twee oude Duitse Hummel figuren, letzte Ausgabe 1990 en 1999, jongen en meisje met vogeltje bij houten hek, 10,5x12cm. Cond:G
Diepe sierschaal door Chris Lanooy, 1 sept 1900-1925 Cl.BR, groen blauwe glazuur met abstract decor, in goede staat 5-ø29cm.
Zes 19e eeuwse Engelse keramieken borden Brownwestern? geschulpt met Oosters en floraal decor in goede staat 26ø
Acht delen Makkums aardewerk, 20e eeuw, twee stopflessen, vier tegels in lijst, 2 6 kantige schalen 12-17cm Cond:G
Vier delig Makkums kaststel 20e eeuw met polychrome florale decors twee chips bij deksel 11-18cm Cond:R/G
Twee zeldzame 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen pijpvazen met floraal decor in coulissen, beide bovenaan beschadigd, 24-12ø Cond:R
Antieke Chinees porseleinen vierkante vaas met tekst en landschapsdecor, familie Roze met olifanten, omstreeks 1900, in goede staat 34x13,5x13,5cm.
Twee 17e /18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geschulpte omranding en floraal decor, beschadigingen, 23,8ø Cond;R/G
Grote antieke Chinees porseleinen vaas omstreeks 1900, mooie kwaliteit landschap beschildering, en vele figuren in paleis, hoogwaardigheidsbekleders, ruiters, kinderen, Geisha's etc 50x18cm Cond:G
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal decor, en gouddecor in goede staat, 23,5ø Cond:G
Grote oude Chinese familie Roze plaquette, republikeinse periode(gesigneerd), wild paard in landschap 38x24,5cm. Cond:G
Zes 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy schotels met florale decors, gemerkt, met geribbelde omranding en minimale chip 13øcm Cond:G
Antiek Chinees porseleinen drakenservies, opgewerkte draken omstreeks 1920, eierschaal porselein met transparante Geisha portretten in de boden van de kopjes 12 delig (minimale chips) 5-18cm. Cond:G
Grote Delfts porseleinen oldtimer DAF vrachtwagen als dekseldoos, met dubbele deksel en houder, 20e eeuw in goede staat 13x24x8cm
Grote antieke Duitse steengoed Westerwald schenkkan anno 188, met hert en haandecor en ranken, in goede staat 34x22øcm.
Porseleinen dekseldoos, met Indische olifanten en floraal decor, 20e eeuw 14x19x13cm Cond:G
Drie maal Japans keramiek, soya kannetje, en twee terracotta geglazuurde figuren 11-15cm Cond:G
Antiek, 33 delen, societe ceramique Maastricht servies omstreeks 1900 Mille Fleur, 9 kop en schotels 12 petit four, 1 verdeelschaal, 12 borden, minimale chip mogelijk 7-21cm Cond:G
Twee 18e eeuwse Hollandse bijbelse tegels in lijst beide beschadigd, 13x13cm Cond:R
Negentien antieke wandtegels met florale decors. in goede staat, 13x13 cm. Cond.: G
Blauwkleurig Hollands tegeltableau 17e-18e eeuws met 16 tegels, gelegd op plaat(restauraties) 52x52cm. Cond:R
Blauwkleurig Hollands tegeltableau 17e-18e eeuws met 16 tegels, gelegd op plaat(restauraties) 52x52cm. Cond:G
Acht Hollandse tegels met polychrome en blauwe decors omstreeks 1900, randschades mogelijk 13x13cm Cond:R/G
Zeven delen 19e eeuws Imari porselein, pijpvaas, kraagvaas,bolvaas,schenkkannetje, 2 vazen, penselen vaas 8-21cm. Cond:G
Acht delen 19e eeuws Imari porselein, 5 borden, 2 kommen en een tablet, 16-21cm. Cond:R/G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen diepe schalen, schaal met centraal blauw-wit landschapsdecor, schaal met floraal en gouddecor in coulissen(randschade) ø21-ø24,5cm. Cond:R/G
Negentiende eeuws Japans porseleinen sierschotel met vogel in bloesemdecor 28,7ø Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotels, bord met fijne beschildering heeft haarlijn 40-41cm Cond:R/G
Vier delen 19e eeuws Japans porselein, kutani en Imari 12-20cm Cond;R/G
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met floraal en Geisha decor, minimale chip kraag, 49x19ø Cond:G
Twee antieke Imari porseleinen tafellampen met koperen monturen(electrisch later) in goede staat 90cm.
Vijf delen oud porselein, oorvaas Limoges decor Main, eenmaal dame gemerkt Berto Lotti Milano , twee figuren boekensteunen, groep jachtgezelschap(gelijmd) 9,5-27cm Cond:R/G
Grote Spaanse porseleinen figuur ORO platino de ley, dame met pauw en gouddecor, 15cm. Cond:G
Antiek Frans porseleinen figuur J.P Jacob Petit omstreeks 1850 Franse edelman 32cm Cond:G
Groot porseleinen tafelstuk mediterrane, voorstellende een visfuik met krabben, kreeft vis en bloemen, 2e helft 20e eeuw Chinees gemerkt, voelsprieten kreeft beschadigd, 24x22x15cm. Cond:R/G
Grote Royal Copenhagen ijsbeer drx 602 in goede staat 33,5cm Cond:G
Groot Llardo Spaans beeld van een oosterse danseres, nr 4 Rio, in goede staat 58cm.
Zeer grote 19e eeuwse Fayence dekselvaas op bronzen voet, Frans Fayence polychroom met geschilderd coulissendecor, Chinese motieven, monogram L.F 5.2 55cm. met gat in de bodem voor lampevoet. Cond:G
Vier oude meissen porseleinen ontbijtborden Zwiebelmuster, 20e eeuw, in goede staat ø20cm
Zeven oude Duitse Meissen porseleinen gebaksborden Zwiebelmuster, 20e eeuw in goede staat ø18cm.
Drie antieke Duitse Meissen porseleinen bonbonschalen, Knauff Zeit, Zwiebelmuster, in goede staat 20,5cm. Cond:G
Drie delen Duits Meissen porselein, rode rozen decor knauf 2 borden en een schaal 24t/m 29 cm. doorsnee Cond.G.
Duitse meissen porseleinen schaal Rosa Roze met geschulpte goudrand, 20e eeuw 4xø27,5 Cond:G
Oude Duitse Meissen porseleinen servies Zwiebelmuster, 20e eeuw, 8 kopjes, 2 schotels, 2 soepkommen, sauskom, diepe schaal, dekseldoos, 2 verdeelschalen, 4 eierdoppen, 2 bladvormige schalen(chips moge...
Twee Duitse Jugendstil geglazuurde keramieken vazen, omstreeks 1910 vermoedelijk Karlsruhe, chip onderrand 26xø13cm. Cond:R/G
Antieke Duits porseleinen K.P.M. verdeelschaalca 1900, handbeschilderd met bloemen en goud decor in goede staat. 13x30x26
Zeven delen Duits Meissen porselein 20e eeuw, 3 maal asbak, 4 maal notenschaaltje, 8-12cm. Cond:R/G
Grote antieke Duitse porseleinen chocoladekan met floraal decor, omstreeks 1880, gemerkt, R, in tuit(minimale chip) 20x26xø 17cm. Cond:G
Groot porseleinen tafelstuk,eind 20e eeuw gemerkt AB met putti en opgewerkte bloem, minimale chip mogelijk, 46x41x22 Cond:G
Twee antieke Duitse KPM porseleinen schalen omstreeks 1920 met floraal en gouddecor(bonbonschalen) 20-27cm. Cond:G
Twee oude Duitse Rosenthal porseleinen fruitborden met kersen en bosbessen decor, omstreeks 1950, ø22cm. Cond:G
Oude Engelse stijl Majolica planten zuil, piedestal naar ontwerp mintoa 53x34,5ø, in goede staat
Drie delen oud Herend porselein, 20e eeuw, grote schaal met grepen, vogels en vlinder decor(greep gerestaureerd), rond schaaltje met floraal decor, geschulpt schaaltje, floraal decor 8-30cm Cond:R/G
Antieke Majolica lampenvoet met boswachter omstreeks 1900 gemerkt DEP BB 1677, 35cm. Cond:G
Driedelige vazenset met zware bronzen monturen omstreeks 1870, Chinees decor met goud en draken decor, op klauwpoten, gemerkt met monogram anker 37cm. Cond:G
Porseleinen dekselvaas 1e helft 20e eeuw, met putti en vele opgewerkte bloemen en gouddecor nr 100, minimale chip aan bloem mogelijk 33cm Cond:R/G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met decor van figuren in landschap, (1goed/1gelijmd) 15,5xø7cm. Cond:M/G
Drie Chinese 18e eeuwse Imari porseleinen borden met tuindecor en gouddecor in goede staat 23ø Cond:G
Drie 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors, lichte randschade ø22 Cond;G
Twee groot 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor(beide randschade) 44,5xø19cm.
Achtiende eeuws Imari trekpotje, met tuin en gouddecor, Chip tuit, 14,5xø10,5cm. Cond:G
Zes Chinees porseleinen kop en schotels omstreeks 1800 met deksels Chinees Imari, met goud en floraal decor, 5 kopjes goed, 1 beschadigd, 1 deksel goed, 5 beschadigd, 4 schotels lichte randglazuurscha...
Vier 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met landschappen, berggeiten en vogel decor, randglazuurschade, haarlijn, gelijmd 28,5øcm. Cond:R
Twee antieke Chinese Yixing theepotjes, gesigneerd, 1e helft 20e eeuw in goede staat 5x10x6ø
Blanc de Chine porseleinen vaas met tekst en signatuur, oude wijsheer op wolk 1e helft 20e eeuw of ouder 23x10ø Cond;G
Twaalf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors(gemerkt) 4 borden met randschade Cond:R/G
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden Queng Lung, met landschappen 33,5cm. Cond:R/G
Chinees porseleinen kom op hoge voet met drakendecor, 19/20e eeuw, gesigneerd in goede staat 10,3x15,7ø Cond;G
Chinees porseleinen kom op hoge voet 5 landen vlaggen en gouddecor 20e eeuw 10,2x15,9cm Cond:G
Chinees porseleinen diep bord, 18e /19e eeuws, Kang Xy gemerkt, met lange Lijs voorstellingen in landschap en coulissen, met geschulpte rand(sterretje en haarscheur) 1cm 4,5x20,7ø Cond:R/G
Grote porseleinen tafellamp, 2e helft 20e eeuw met 4 figuren, en opgewerkte bloem, minimale chip mogelijk, 58xø36cm. Cond:G
Twee zeer grote Sevresstijl porseleinen pronkvazen, 2e helft 20e eeuw met gouddecor, in goede staat 47x39ø Cond:G
Antieke Engelse 19e keramieken Toby Jug gemerkt B;P, bierschenkkan, 26cm. Cond;G
Zeer grote Spaanse Llardo porseleinen figuur Jouen oriental sentado, zittende oosterse jongen, met certificaat no 198 2009, in goede staat 59x60x30cm.
Zeer grote Italiaanse keramieken figuur nr F 811/B Arabier te paard met bronzen zwaard(beschadigingen) 68cm. Cond:R
Twee antieke Delftse polychrome aardewerken koeien met boer en boerin 18e-19e eeuw gemerkt VR beschadigingen 12x20x8 Cond:R
Meissen porseleinen bonbonschaal omstreeks 1930 met handbeschilderd landschap en vergulding en opengewerkte omranding, in goede staat 25,3cm.
Grote Sevres dekseldoos handbeschilderd ,met romantische figuren in landschapsdecor, gesigneerd Lefraine, onderkant gemerkt, stempel Chateau des Tuileries, en Sevres teken, 1e helft 20e eeuw of ouder,...
Prachtige grote Meissen porseleinen beeldengroep ca. 1910 (ontwerp Otto Pilz), voorstellend een boer met koeienspan (Duitsland). 30x42x18cm. In goede originele staat
Antieke keramieken Rozenburg plaquette, letter K2, voorstelling naar een schilderij van Anton Mauve omstreeks 1900 met eikenhouten lijst 44,5x28,3cm Cond:G