Grote Hollandse ronde barometer omstreeks 1920, mahonie omlijsting 23øcm. Cond:G
Antieke Duitse historisme kaarskandelaren omstreeks 1880 Duitsland, compositiemetaal, plated met reebok voorstelling, 32cm. Cond:G
Antieke Engelse scheermessenset met 7 scheermessen, ca 1900, Saturday to Friday. 4x18,5x9,5cm. Cond.: G
Antieke ivoren naaldenkoker, bewerkt met floraal decor omstreeks 1900, 8,4cm Cond:R breuk in
Drie delen antiek brons/koperwerk, een schaal met medaillion, een bronzen wandschotel, en een schaal met voorstelling, engel bij Adam en Eva, omstreeks 1840-1880, 18-31cm Cond:G
Grote lederen dekselkoffer, vooroorlogs, waarschijnlijk voor trommel, in goede staat 35xø55cm.
Prachtige antieke Jugendstil tafelschaal op hoge voet, messing met goren glazen binnebak, omstreeks1900, in goede staat 33xø27cm.
Antieke roodkoperen ketel op origineel comfort, omstreeks 1860 in goede staat 40x28x20cm. Cond:G
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met messing binnenbak, omstreeks 1840, 54xø33cm. Cond:G
Oude Gietijzeren spaarpot Jolly Nigger Bank met heuvelmechanisme, 20e eeuw 16cm. Cond:G
Twee grote messing tafellampen Empire stijl, 20e eeuw, zonder kap, 62cm. Cond:G
Antieke eikenhouten 5-lichts kroonluchter met mooi snijwerk in goede staat 70xø65cm. Cond.: G
Antieke messing passer Nonius eenheden, omstreeks 1900 in originele houten cassette, passerset Widuwa omstreeks 1930, in goede staat 17,5x27,5cm.
Drie delen 19e eeuws ivoor, bestaande uit een opengewerkt stopflesje, een prikvormig voorwerp en houder en een houder met schroefdraad. 4-7 cm. Cond.: G
Antiek gestoken walnoot met figuren decors Oosters in goede staat 4,5x3,5cm
Antiek Engels mahoniehouten dienblad met messing banden, 19e eeuws in goede staat 10x53x35cm.
Zwaar vergulde bronzen tafellamp Athen met amor geheel staand op marmeren voet 20e eeuws 42cm Cond.G.
Duitse antiquarische Almanac door William Hanemanns, prognostic dec. 1703, met vele gravures in medaillin vorm, originele band 15x5x6,5x1,8cm. Cond:R/G
Antiquarisch Oostenrijks boek, Wenen, Franz Giegetist, landschaften augenartes, 1782cm met gravure oogwaarts mes, origineel band 19x13x0,8cm. Cond:G
Oosters houtgestoken teakhoutenpaneel met figuren, 2e helft 20e eeuw 107x47cm Cond:G
Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefonaktieselskab, metaal met baceliet, in goede staat 32x25x12cm.
Negentiende eeuwse voorlader mat gravering, in goede staat 123cm. Cond:G
Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefoon, metaal met baceliet, 34cm. Cond:G
Grote antieke opalineglazen tafelpetroleumlamp, roze met handbeschilderingen, omstreeks 1900 Frankrijk in goede staat 80cm.
Drie oude miniaturen met ivoren lijsten, 20e eeuw 10-13cm. in goede staat.
Uitgebreid Duits Solingen jachtbestek, Rich.Abr. Herder gesigneerd, met hoornen heften 30 delig 17-34cm. in goede staat
Divers antiek messing, 1 brassero, strijkijzer, dekselpot, schenkkan 12-41cm Cond:R/G, tevens een Oud messing haardstel met paardenhoofden 1e helft 20e eeuw 5 delig 70x15ø Cond:G
Chrome bureaulamp met witte glazen kap 21e eeuw in goede staat 35x26x20xm
Twee oude tafellampen van schelpen met camee voorstelling 20e eeuw, in goede staat 18-22cm.
Twee antieke Chinese dekseldozen omstreeks 1900-1930 met drakendecor van metaal (plated) signatuur op de lichtmetalen dekseldoos(scharnier kapot donkere doos) 10-12cm Cond:R/G
Japanse bronzen vaas met florale cloisone decors ca. 1900, gesigneerd en in goede staat 24xø12cm.
Oude koralen stam(bamboekoraal?), 20e eeuw. In goede staat 11cm.
Oude bronzen tafellamp met edelman 2e helft 20e eeuw in goede staat 49cm
Twee 19e eeuwse lak plaquettes met stempelafdruk, de benenkluif Utrecht Lauwerecht, 18x17x1cm. Cond:G
Oude kristallen 5-lichts kroonluchter 2e helft 20e eeuw in goede staat 41xø48cm.
Grote kristallen wandlamp, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 84x45x30cm. Cond:G
Chinese antieke insekten verwijderaar, bekleed met roggenhuid, omstreeks 1900(beschadigd) 41cm. Cond:R
Oud Afrikaans gewei, preparaat van een boksoort, in goede staat 67x80x40cm.
Oude antieke parfum flacon 1e helft 20e eeuw koraal? 6,7cm Cond:G
Twee antieke muziekinstrumenten, viool omstreeks 1900, mist snaren, banjo, mahoniekast, draagband mist. 52-55cm
Antieke Chinese ivoren snuffbottle met twee stoppen in de vorm van hoofden voorstellende een keizerlijk paar in goede staat 7 cm
Twee antieke Chinese gelamelleerde teksthouders, omstreeks 1900, 1 met 2 muntstukken, touwtjes buitenkanten missen, 30cm. Cond:G
Oude Japanse houtgesneden Inro houder met rondom dierendecor(glazen ogen) haas, rat, buffel, tijger, paard, slang, varken, leeuw en haan, tweedelig met rat aan uiteinde koord. 20e eeuw 7x6,5cm. Cond...
Antieke Chinese pennenbak kompas, omstreeks 1900 met leuke voorstelling, muizen trekken kompas voorwaarts, compositiemetaal en originele beschildering 2x29x10cm.
Grote 19e eeuwse Chinese of Japanse ivoren figuur, mooie kwaliteit man met lotusbloem in goede staat 23cm
Duits antiquarisch boek, biblia Hebraica 1729(Hebreeuws) Judaica met Hebreeuwse teksten en gravures, originele lamslederen band 12x23x15cm. Cond:G
Paal Piron lexicon de Belgische beeldende kunstenaars 19e-20e eeuw A-Z 2 delig in goede staat.
Italiaanse glazen designlamp, dik glas, wit en transparant, ongeveer 1cm dik met chrome, omstreeks 1970-1980, in zeer goede staat , 18xø35cm.
Gesigneerde porseleinen tafellamp met porseleinen voet en vernikkelde stoffen omranding(l.Drimmer) 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x60ø Cond:G
Twee Venetiaanse stijl glazen wandlampen met spiegel, 20e eeuw, een compleet, een mist glas, 40x36x20cm Cond:R/G
Twee grote keramieken tafellampen, roestkleurig gepatineerd, 20e eeuw in goede staat 70xø56cm.
Antiek Frans koperen meetapparaat in originele kist omstreeks 1900 inventaire reducteur de course 11x22x24cm Cond:G
Grote koperen dubbele weegschaal met stierenkop, 20e eeuw in goede staat met 10 gewichten verwerkt in de basis 68x48x20cm
Vijf delen divers oud koperwerk, schaal, bel zonder klepel, kistje, hermes met knots, bewerkte opiumpijp(incompleet) 8-21cm Cond:R/G
Twee grijze zuilen van kunststof, naar oud voorbeeld 20e eeuw, 58x38x38 en 80x38x38cm. Cond:G
Twee grote antieke siervazen Ampfora omstreeks 1880 Empire stijl, compositiemetaal in goede staat, 1 voet iets ingezakt 58cm Cond:G
Twee 19e eeuwse bronzen coupes met druiventrossen in goede staat 17x15ø
Vijf delen antiek tin, 2 borden, maat, koffiekan, 19e eeuws, en schenkkan omstreeks 1800, gerepareerd, 12-24cm. Cond:R/G
Twee oude kraankannen , koper met messing en klauwpoten, en tin 19e/20e eeu, 28-39cm. Cond:G
Oude Russische beschilderde lakdoos, gesigneerd 1972, met arreslee-race voorstelling, in goede staat 4x16,5x7cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse beschilderde schrijfkist, uitklapbaar met inktpotten, schrijfblad en vakverdeling, omstreeks 1860, in goede staat 17x50x30cm. Cond:G
Twee antieke houten kistjes, omstreeks 1900, zwart geeboniseerd, en eikenhout 26-31cm. Cond:G
Oude messing brandblusser omstreeks 1920, gemerkt Pyrene, handelsmerk brandblusscher The Pyrene company ltd. London Eng 36cm. in goede staat
Antieke petroleumlamp met zware messing voet en kristalglazen reservoir omstreeks 1880, in goede staat zonder brandglas 33x13ø
Mooie antieke Hollandse schippertjes petroleumlamp, met handbeschilderde gebloemde kap omstreeks 1900, 50x28øcm.Cond:G
Prachtige grote Engelse zware kristallen tafelpetroleumlamp, omstreeks 1900 met patent, amandelgeslepen, 78xø21cm. Cond:G
Drie antieke glazen lampenkappen, grote gebloemde geschilderde petroleumlampkap, art deco glazen lampenkap met ophangketting, Jugendstil gekleurd glazen kap met ophangketting ø18-ø43cm. Cond:G
Antieke gietijzeren haardplaat met heilige voorstelling, dolfijnen en anno 1667. 91x62 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse messing met albast haardvoorzet, in Louis seize stijl met vergulding, in goede staat 102x25x37cm.
Groot Chinees zwaard, messing met tropisch hout, 21e eeuw gravering op lemmet, Cond:G 103cm.
Twee oude Indonesische krissen 20e eeuw in goede staat 43-46cm.
Antieke Hollandse marine sabel door Frans pauwels S'Gravenhage omstreeks 1900, leeuwenkop, met ivoren heft, originele patina, lichte oxidatie lemmet, origineel, 95cm. Cond:R/G
Twee 19e eeuwse eikenhouten gestoken kaarskandelaren met messing bovenrand, in goede staat 66cm
Set van twee 19e eeuwse messing kaarskandelaren, gemerkt B.H.S geschutzt Duitsland rococo vormgeving, 18cm. Cond:G
Twee grote 19e eeuwse renaissance stijl messing wandblakers voor 3 kaarsen, in goede staat 58x48x27cm. Cond:G
Twee oude Cloissone dekselvazen met consoles, floraal decor 20e eeuw in goede staat 13x5,5cm.
Oude Japanse houtgesneden Inro houder 4 delig met tijger decor 20e eeuw 8x6x3,5cm.
Perzisch tinnen gegraveerde schotel, geschulpte omranding, 1e helft 20e eeuw in goede staat, ø27cm.
Twee antieke plated bonbonschalen met hengsel, omstreeks 1900 20-26cm. Cond.G
Empire stijl tafelstuk met porseleinen etagere omstreeks 1870 met kariatijden(compositiemetaal) in goede staat 34x20ø
Twee antieke Jugendstil lijsten omstreeks 1900 met latoenkoperen beslag, eenmaal eikenhout met guirlandes en drie aquarellen, en eenmaal notenhout met twee aquarellen, 73x53cm. en 70x60cm. Cond:G
Oude tuintafel van brons in Historisme stijl met duivelskoppen 20e eeuw 62x38ø Cond:G
Vier oude ivoren miniaturen, 3 herenportretten o.a. Napoleon, en damesbuste 10-12cm. Cond:G
Drie antieke compositiemetalen figuren omstreeks 1900, twee beschadigd een gerepareerd, 50-57cm. Cond:M/R
Twee marmeren Art Deco boekenstenen met compositie metalen olifanten, ca. 1930, minimale chips. 12x15x9cm Cond.: G
Zeer grote 19e eeuwse messing kandelaar in Barokstijl, met cherubijnkoppen, 135cm. Cond;G
Duitse eikenhouten Gründerzeit modelcommode, omstreeks 1880 geheel in originele staat met origineel beslag etc, achterkant blad beschadigd, 29x36x16cm.
Neogothische bronzen dekseldoos met Gotische voorstellingen, 19e eeuws of ouder, in goede staat 8,5x24x12cm
Twee zeer grote 19e eeuwse engelen met bronskleurige beschilderingen afkomstig van een koets. in goede staat 122-124cm
Oosterse messing beslagen schoenpoetskist met zeven glazen flessen en geldlade met slot en sleutel, 20e eeuw in goede staat 24x39x33cm Cond:G
Duitse houten barok stijl gepolychromeerde engel met vergulding, viool spelend 20e eeuw 34cm Cond:G
Negentiende eeuws Engels of Italiaanse houtgestoken lantaarn met verzilvering en leeuwenkariatyden, omstreeks 1900, kleine beschadigingen 200cm. Cond:G