Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kleed
Startpreis 30 EUR

Klein oud Perzisch kleed in roodtinten 120x78cm. Cond.: G

2 Yixing potjes
Ergebnis: 220 EUR

Twee kleine Chinese Yixing gemerkte theepotten (1x zonder deksel) ca. 1900, (of ouder) 4x10,5xø7cm. en 7x12xø8cm. (1x gelijmd) Cond.: G

Oosterse vaas, 19e eeuw
Startpreis 175 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse imari vaas met decor van landschap, flora en paradijsvogels (gemerkt) 45,5xø21cm. Cond.: G

Vaas met deksel
Ergebnis: 330 EUR

Grote antieke Chinese keramieken vaas met rode draken en floraal decor 19e eeuw, gemerkt met een blauw blad 35xø25cm. Cond.: G

Schilderij, Jac Liebregs
Ergebnis: 40 EUR

Jac Liebrers ca. 1930, olieverf op linnen, voorstelling naar Scherrewitz 60x40cm. Cond.: G

Perzische miniaturen
Startpreis 60 EUR

Perzische kunst 19e eeuw uit boek, handgeschilderd met verso teksten, gouache met goudverf op papier, in goede staat 30x22cm.

Kees Verkade
Startpreis 150 EUR

Kees Verkade 2001 (Haarlen 1941 - ), genummerd , lithografie op papier, "Extase mannelijk en vrouwelijk" (bekende Nederlandse beeldhouwer) 45x60cm. Cond.: G

Gravure, wereldbol
Ergebnis: 160 EUR

Ets 16e-17e eeuw, ets op papier, "Omnium Rerum vicissitudo est h. Geyn in et excu". Prachtige ets, zeer gedetailleerde druk, vermoedelijk Jacques III de Geyn 1596-1641. In goede staat 17x23cm.

Alexander Krull
Ergebnis: 40 EUR

Alexander Krull 97 (Duitse School), gouache op papier, moderne compositie (Pop Art) 85x45cm. Cond.: G

Schilderij, naar Rembrandt
Ergebnis: 50 EUR

M. Pietsch (Duitse School), olieverf op linnen, kopie naar Rembrandt 55x70cm. Cond.: G

Mahonie eettafel
Ergebnis: 35 EUR

Mahoniehouten tafel ca. 1870, Louis Philippe met geschulpt blad (minimale fineerschade) 75xø100cm. Cond.: G

Biedermeier tafel
Ergebnis: 40 EUR

Mahoniehouten biedermeier tafel ca. 1860 in goede staat 78xø103cm.

2 KPM borden
Ergebnis: 110 EUR

Twee oude Duitse K.P.M. porseleinen sierborden met opengewerkte rand, handgeschilderd met floraal decor. Mooie kwaliteit, 20e eeuw. ø25cm.Cond.:G

Meissen Rosa Rose
Startpreis 120 EUR

Negen delen Duits Meissen porselein "Rote Rose" 1e helft 20e eeuw (Knauf): 4x schotels met goudrand en 4x kop&schotels met goudrand Cond.: G

Penantkastje met opzet
Startpreis 125 EUR

Prachtige notenhout-fineer penantkastje met opzet ca. 1880 met volle zuilen, spiegel, tollen en kroon (lichte fineerschade) 162x96x47cm. Cond.: R-G

3 Beelden, Blue Mountain
Startpreis 25 EUR

Drie keramieken figuren van Blue Mountain Canada met groene zout-glazuur 20e eeuw: 2x zwaan en 1x schildpad 12-30cm. Cond.: G

Schilderij Diepeveen, vrouw met beer
Ergebnis: 30 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische vrouw met beer 50x40cm. Cond.: G

Hendricus Balman
Startpreis 175 EUR

Henricus Balman, olieverf op paneel, vissers voor de kust 20x30cm. Cond.: G

Schilderij Diepeveen, mensen op plein
Ergebnis: 60 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren 50x50cm. Cond.: G

Chinees theepotje
Ergebnis: 30 EUR

Oud Chinees porseleinen trekpotje met blauw decor ca. 1920 in goede staat 12x12xø10,5cm.

P. Hubel, bloemen
Startpreis 30 EUR

P. Hubel 1975 (Duitse School), olieverf op paneel, getiteld "Die drei Grazien" 11x16cm. Cond.: G

Schilderij, kindje
Startpreis 550 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, meisje met muziekblad 46x42cm. Cond.: G

2 Chin. schotels
Ergebnis: 40 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met antiek 19e eeuws zilver: 1x gekartelde schotel met zilveren ooievaar en kikker en 1x diepe schotel met landschapsdecor 19e eeuw en zilveren Biedermeier...

11 Delen keramiek
Ergebnis: 20 EUR

Elf delen vooroorlogs keramiek: 1x bonbonierre Gouda plateel, 4x schaaltjes Flora Gouda en 6x Jugendstil schaaltjes (2x beschadigd) 8-13cm. Cond.: R-G