Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Coupe, zilveren voet
Startpreis 50 EUR

Kristalgeslepen coupe op zilveren voet met bladrandversiering, Z1: 925/000, 16,5x10cm. Cond.: U

Zilv. haarspeld
Startpreis 150 EUR

Zilveren filigrain haarkam, bekroond met vergulde adelaar. Duitsland 19e eeuw. B12cm. H 15cm.

Beeld, dirigent
Startpreis 240 EUR

Zilveren- overlay dirigent Z gekeurd op stenen basement, H.: 25cm. Cond.: U

Slavenbanden zilver
Ergebnis: 15 EUR

Slavenband zilver 925/000 en drie zilveren 835/000 rinkelbanden. Slavenband met dop, breedte 7 mm, ø 62x53 en drie rinkelbanden, breedte 2 mm, ø 68 mm. totaal ca 29 gr

Tasje beugel haak
Ergebnis: 230 EUR

Hollands 18e eeuwse tasbeugel met zilveren tashaak. Tasbeugel 18e eeuws Amsterdams gekeurd met jaarletter U: 1779 met kralentas van latere datum. Tashaak 18e eeuwse Amsterdams gekeurd met jaarletter T...

Ametist oorst.
Ergebnis: 25 EUR

Oorhangers zilver verguld met amethist. Oorhangers met grote peervormige Amethisten, 14x10 mm. Grootte 35x11mm, ca 4.7 gr

G.J. Slijthoff, moeder met kind
Startpreis 100 EUR

Gesigneerd Sijthoff ca. 1960, olieverf op linnen, boereninterieur met moeder en kind 40x50cm. Cond.: G

A.H. Bakkerkorf
Ergebnis: 60 EUR

Gesigneerd Bakkerkorf (naar de bekende 19e eeuwse schilder), olieverf op linnen, interieur met oudere dames 50x40cm. Cond.: G

Zilveren pijpcomfoor
Ergebnis: 290 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor met roodkoperen binnenbakje op voet met 4 bolpootjes, 925/000 Grootkeur, Jaarletter: P: 1824, MT.: E.Adelaar, Amsterdam, zilvergewicht ca. 271gr., 16x12.5x9.5cm., ...

H. Hulk
Startpreis 150 EUR

Hendrik Hulk (Amsterdam 1842 - 1937 Haarlem), olieverf op paneel, sluis bij Zeeland 20x12cm. Cond.: G

Schilderij, H.H. Roll
Startpreis 30 EUR

H.H. Ros (of Roll) ca. 1930, olieverf op linnen, duinlandschap met boerderij 40x60cm. Cond.: G

Zilveren miniatuurvaasje
Startpreis 35 EUR

Antiek zilveren miniatuurvaasje ca. 6gr. Cond.: U

Zilveren strooier
Ergebnis: 160 EUR

Hollands zilveren strooier met knorrenrand, versierd op voet en bovenzijde, 835/000 grootkeur, jaarletter E: 1914, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 187gr. 19xø6,5cm. Cond.: U

Zilveren sigarettendoos
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren (835/000) sigarettendoos met houten binnenzijde

Collier ruwe diamant en parel, bruin
Ergebnis: 30 EUR

Collier bestaande uit bruinige ruwe diamantjes met in het midden een bruine zoetwaterparel, ø 9 mm met zilveren slotje. Lengte 45 cm.

Hanger collier WG parel
Ergebnis: 175 EUR

Hanger en collier WG 585/000 met parel en diamant. Een hanger met in het midden een zoetwaterparel, ø 8 mm. Om de parel zit een rand met witte briljanten en aan de bovenzijde zit een driehoek met zwar...

Ets, P.A. Nijgh
Ergebnis: 20 EUR

P.A. Nijgh (Wormerveer 1876 - 1959 Enschede), ets op papier, kerkingang van kerk te Enschede 42x27cm. Cond.: G

Appel, gezicht
Ergebnis: 360 EUR

Grote houten sculptuur, beschilderd en gesigneerd Appel 2e helft 20e eeuw in goede staat 90x64x18cm. Cond.: G

Litho, Miro
Startpreis 100 EUR

Miro, lithografie, abstracte compositie (vouw) 48x31cm. Cond.: R

Gouden broche, Zeeuwse knop
Ergebnis: 180 EUR

Broche GG 585/000 met zeeuwse knop. Oude ronde broche, ø 34.4 mm, met in het midden een wat grotere zeeuwse knop en naast diverse versieringen op de rand 10 wat kleinere knopjes. ca 8.1 gr De broche i...

6 Messen zilv/ivoor
Ergebnis: 45 EUR

Zes antieke Franse tafelmessen met zilveren aanzet en ivoren heft, L.: 25cm. Cond.: G

Fotolijstje
Ergebnis: 50 EUR

Rechthoekig zilveren fotolijstje met bewerkte rand en fluwelen achterzijde, 925/000, ca. 9x12cm., Cond.:U

Armband granaat 3 rij
Startpreis 290 EUR

Armband granaat met GG 585/000 sluiting. Armband 3 rijen granaat, ø ca 8 mm, met GG bolletjes bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 22.5 mm, met in het midden een granaat, ø 9.8 mm. De sluiting is be...

Russisch zilveren flacon
Startpreis 200 EUR

Zilveren flacon op voet met schroefdop, cloisonne bewerkt. 925/000, 13,5xø6cm. Cond.: U