Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinees vaasje, blauw
Startpreis 35 EUR

Chinese vaas met floraal decor 20e eeuw in goede staat 18xø10cm.

Schilderij, 17e eeuws voorbeeld
Ergebnis: 325 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (lichte beschadigingen), Bijbelse voorstelling 117x88cm. Cond.: R

Weegschaal, houten stang
Startpreis 20 EUR

Antieke houten weegschaal met kogel-schuifgewicht 19e eeuw in goede staat 60x30x8cm.

2 Kantonese borden
Startpreis 50 EUR

Twee Kantonees porseleinen schotels met floraal decor, 19e eeuw (randschade) 22-24cm. Cond.: M

5 Kop, 3 schotels
Startpreis 50 EUR

Vijf prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en 3 schotels. Gesigneerd en met diepblauw floraal decor in vakken. Mooie kwaliteit en gaaf 5x9,2cm. en ø14cm.

Bronzen reisikoon
Ergebnis: 50 EUR

Klein bronzen reisikoon (tweeluik) 18e eeuw Russisch: 1x Christus aan het kruis en 1x Oud Testamentische Drie-eenheid 10,5x5cm.

Johan Dijkstra, zittend
Startpreis 400 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt op stoel 18,5x25cm. Cond.: G

3 Knopstoelen
Ergebnis: 25 EUR

Drie oude Hollandse knopstoelen met biezen zitting 1e helft 20e eeuw 98x41x31cm. en 109x55x61cm. Cond.: G

Hoek speeltafeltje
Startpreis 120 EUR

Vroeg 19e eeuwse hoek-speeltafel (opklapbaar blad) met eikenhouten basis in goede originele staat 74x37x74cm. Cond.: G

Chinese schrijfdoos, brons
Startpreis 40 EUR

Chinese bronzen bewerkte schrijfdoos 18e-19e eeuw 6x22x11,5cm. Cond.: G

Schilderij, Tonnie Voorn
Ergebnis: 70 EUR

Tonnie Voorn, acryl op linnen, moderne compositie met fantasiefiguren 75x115cm. Cond.: G

Karabijn, Turkije
Ergebnis: 80 EUR

Oude karabijn A.S.F.A. Ankara Turkije 1932 (onschadelijk) 125cm. Cond.: R-G

Commode
Ergebnis: 65 EUR

Duitse notenhout fineer 4-laden commode ca. 1890 in goede staat 73x53x83cm.

Moolhuizen
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd (J.J. Moolhuizen), olieverf op linnen, Frans dorpsgezicht met school en restaurant 47x60cm. Cond.: G

6 Kuifstoelen
Ergebnis: 125 EUR

Zes mahoniehouten Hollandse kuifstoelen ca. 1870 met goede rode velours stoffering (2 stoelen iets afwijkend) 100x44x50cm. Cond.: G

E. Umbach
Startpreis 100 EUR

E. Umbach ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, "Ein Seltener Fang" 35x27cm. Cond.: R-G

Kabinet
Ergebnis: 950 EUR

Groot 18e eeuws Louis Quinze kabinet met antiek bronzen beslag. Notenhoutfineer op eiken. Oude restauraties in redelijke staat. Geheel staand op klauwpoten 260x200x67cm. Cond.: G

Stilleven
Startpreis 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op papier, stilleven interieur 55x25cm. Cond.: R-G

Tapijt
Ergebnis: 60 EUR

Groot oud Perzisch tapijt in bruintinten (juldar Matri) 186x282cm. Cond.: G

Jan Kelderman
Ergebnis: 30 EUR

Jan Kelderman, olieverf op linnen, Mediterraanse kustplaats 50x70cm. Cond.: G

Tapijt
Startpreis 40 EUR

Oud Perzisch kleed in bruintinten 254x188cm. Cond.: G

Maria + Petrus
Ergebnis: 225 EUR

Twee antieke houtgestoken heilige beelden: 1x 17e-18e eeuwse Maria met kind ( Moor eiken) 40x11x10cm. en 1x 19e eeuwse heilige Petrus van eikenhout met lindenhout 24x12x5cm. Cond.: G