Imari porseleinen 3-delig kaststel 2e helft 20e eeuw in goede staat 13-16cm.
Oud Russisch terracotta beschilderd figuur (etiket) in goede staat 25xø14cm.
Oorstekers zilver 925/000 met zirconia's. Oostekers met bollen pave gezet met witte zirconia's. ø 8 mm ca 3.6 gr
Lot horloges in beugeltasje. Diverse horloges, 5 stuks, in een beugeltasje van Platinola.
Oorstekers zilver 925/000 met vierkante bruine zirconia, 7.5x7.5 mm ca 3.2 gr
Hanger zilver rose verguld 925/000 met bruine zirconia's. Ronde hanger met een grote zirconia, ø 11 mm en een kleine zirconia, 4 mm. ca 5,1 gr
Vier 19e eeuwse ingekleurde Franse gravures op papier, statie portretten 21x11cm. Cond.: G
Düsseldorfer Schule (onduidelijke signatuur), olieverf op paneel, hooimijten 40x50cm. Cond.: G
J. Varly ca. 1900, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 25x27cm. Cond.: G
Twee werken op papier; 1x gravure naar David Tenier 24x18cm. en 1x druk, kasteel 18x14cm. Beide waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw.
Henk van Weerd 1941, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1910 (originele lithosnede), lithosnede op papier, zeilboten voor de kust 46x31cm. Cond.: G
Yamashita?, epreuve de artiste (Japan ca. 1970), ets op papier, dames met kousen 11,5x11,5cm. Cond.: G
Oude gravure 1e helft 20e eeuw van een rokende boer, gravure op papier 10x10cm. Cond.: G
Helmut Müller (Duitse School), tekening op papier, Burgruïne Kynast 24x19cm. Cond.: G
Ongesigneerd? 1e helft 20e eeuw, gravure op papier, landschap met dorp en figuren op het land 23x40cm. Cond.: G