Diese Webseite verwendet Cookies

20. Aprilveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 11. April 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
5 Hollandse borden 6433
5 Hollandse borden

Ergebnis:

15 EUR

Kaststel, imari 6499
Kaststel, imari
Startpreis 10 EUR
Verkauft
Russisch beeldje, aardewerk 6518
Russisch beeldje, aardewerk

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
Tettau Jugendstil vaas 6523
Tettau Jugendstil vaas

Ergebnis:

15 EUR

Verkauft
Set bedeltjes zilver 159
Set bedeltjes zilver

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Titanium set 227
Titanium set

Ergebnis:

15 EUR

Verkauft
Set bedeltjes zilver 410
Set bedeltjes zilver

Ergebnis:

15 EUR

Oorstekers pave bollen 564
Oorstekers pave bollen
Startpreis 15 EUR
Verkauft
Lot horloges 614
Lot horloges

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Divers plated 643
Divers plated

Ergebnis:

15 EUR

Oorstekers met zirconia 646
Oorstekers met zirconia
Startpreis 15 EUR
Verkauft
Hanger rose 704
Hanger rose

Ergebnis:

15 EUR

Verkauft
4 Gravures, 19e eeuw 1267
4 Gravures, 19e eeuw

Ergebnis:

15 EUR

Verkauft
Schilderij, Düsseldorfer Schule 1283
Schilderij, Düsseldorfer Schule

Ergebnis:

20 EUR

Schilderij, J. Varly 1286
Schilderij, J. Varly
Startpreis 15 EUR
2 Etsen 1329
2 Etsen
Startpreis 15 EUR
Verkauft
Schilderij, v. Weerd 1342
Schilderij, v. Weerd

Ergebnis:

15 EUR

Verkauft
Houtsnede 1375
Houtsnede

Ergebnis:

15 EUR

Verkauft
Houtsnede 1397
Houtsnede

Ergebnis:

15 EUR

Ets, Smit 1411
Ets, Smit
Startpreis 15 EUR
Ongesigneerd landschap met kerk 1459
Ongesigneerd landschap met kerk
Startpreis 15 EUR
Gravure, boer 1507
Gravure, boer
Startpreis 15 EUR
Helmut Müller 1573
Helmut Müller
Startpreis 15 EUR
Gravure landschap 1574
Gravure landschap
Startpreis 15 EUR