Oude/antieke Thaise bronzen boeddha. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Lot Japans Imari porselein. Divers. Floraal/goud decor. Vijf delen gaaf. Eén bord gelijmd. Drie borden haarlijn en/of randschade. Afmeting: Ø 21 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Japans porseleinen kruik met tuin decor. Gelijmd, handgreep mist. Afmeting: H 29,6 cm. In goede staat.
Japanse meiji dekselvaas met draken decor. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie verte bord met tuin/goud decor. Minimale chips. Afmeting: Ø23,5cm. In goede staat.