Jugendstil-stijl vaas met vrouw en waterlelie decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Antieke Friese schotel met spreuk 'Het sterven is ons aller deel, maar hoe te sterven dat scheelt veel'. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Delfts fayence polychrome kaststel met visser decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 25 - 37 cm. In goede staat.
Antieke Delftse fayence wandplaquette met afbeelding van Fries paardenspan. Circa 1880. Afmeting: 49 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Delftse fayence wandplaquette met Friese arreslede. Circa 1880. Afmeting: 49 x 45 cm. In goede staat.
Antiek Duits K.P.M. porseleinen figurengroep. Jongen en meisje met bloemenmand. Eén vinger mist + chip bloemen. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke porseleinen vogels. Duitsland. 1x Papegaai van Karl Ens. 1x Papegaai Dresden. 1x Kleine tropische vogel Dresden, staat beschadigd. Afmeting: 13 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke porseleinen vogels. Duitsland/Engeland. 1x Waarschijnlijk Höchst, beschildering slijtage + chips. 1x Twee vogels, waarvan één gemerkt Bristol, eind 18e eeuw, minimale chip bloemen. Afmeti...
Groot Herend porseleinen figuur. Madonna met kind. Art Nouveau-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws porseleinen wandelstok-knop. Saint Cloud Frankrijk. Circa 1730. Floraal decor. Afmeting: 4 cm. In goede staat.
19e Eeuws Delfts fayence vergiet met floraal/landschap decor. Afmeting: 9 x 30 x 24 cm. In goede staat.
Drie grote antieke fayence Makkumer polychrome kommen met floraal decor. Schilder W.R. 20e Eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Drie oude Delftse fayence scheerbekken met floraal decor + wit. 2x Bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 32 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse bokalen van porselein met bronzen zwanen. Figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Antiek Rozenburg Den Haag fayence 16-pas tegeltableau met Romeinse strijdwagen decor. Circa 1910. Afmeting: 59 x 59 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met decor van schaatsers. Gemerkt M:Q. (+ extra deksel). Afmeting: H 22 - 36 cm. Enkele beschadigingen. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met floraal/landschap decor. Gemerkt 'De Bijl'. Chips/beschadigingen. Afmeting: H 36 - 40 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse majolica tegels met zwanen decor. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Grote Makkum Tichelaar wandplaquette met arreslee decor. 19e Eeuw. Randglazuur schade. Afmeting: 62 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 54 stuks antieke wandtegels. Circa 1900. Jugendstil. Polychroom. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met visser decor. Met bodemmerk. Zonder deksel. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Haarlijn. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Fayence apothekerspot met floraal decor. 20,5 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke Franse Sarreguemmes wandschotels van keramiek. Eén chip bodemrand. Afmeting: Ø 43 cm. In goede staat.