Prachtig, 2-delig Italiaans gebombardeerd wortelnoten schrijfbureau met opstand en bandintarsia. Circa 1880. In zeer goede gerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 60 x 120 cm.
Maqueterie cilinder schrijfbureau met intarsia. 18e Eeuw. Louis Seize. Met diverse houtsoorten belijmd, ook zijkanten. Onder meer met rozenhout. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd....
Bijzonder 18e eeuws Hollands mahoniehouten secretaire. Louis Quinze. Met rolcilinder en mooi gebogen binnenleven, vergulde kapitellen, origineel beslag en bronzen versieringen. Afmeting: 117 x 117 x 6...
Zeldzame Duitse Dresdner barok hoekkast met etagiere, verguld bronzen beslag en porseleinen plaquettes. Wortelnoten. Circa 1890. Afmeting: 161 x 70 x 45 cm. In zeer goede staat.
Kleine Hollandse mahoniehouten Louis Quinze barok kabinet met prachtig fineer beeld en origineel bronzen beslag. 230x160x65cm. In zeer goede staat.
Kapitale 18e eeuwse Hollandse kussenkast van palissanderhout. Met geëboniseerd lijstwerk. Uitneembaar + lades en sleutel. Afmeting: 220 x 220 x 80 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse notenhouten bakwaaier porseleinkast. Orgelgebogen, met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 225 x 150 x 50 cm. In zeer goede staat.
Twee-delig Hollands wortelnoten topbureau met bronzen beslag en mooi binnenleven. Gebogen met kelder. 18e Eeuw. Afmeting: 230 x 102 x 63 cm. In zeer goede staat.
Prachtige, Hollandse Willem III vitrinekast van wortelnoten. Met snijwerk binnenwerk, schappen en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 208 x 105 x 43 cm. In zeer goede staat.
Hollands orgelgebogen wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. 18e Eeuw. Oudere restauraties. Circa 1750. Afmeting: 235 x 210 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast met kruispoot. Circa 1900. Afmeting: 230 x 170 x 45 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse notenhouten wandconsole tafel met leeuwenkoppen en klauwpoten. Afmeting: 88 x 160 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollandse wortelnoten porseleinkast met klauwpoten. Uitneembaar. Barok. Afmeting: 225 x 170 x 50 cm. In goede staat.
Prachtig 18e eeuws mahoniehouten barok secretaire. Gepolitoerd. Louis quinze. Met origineel verguld beslag. Professioneel gerestaureerd. Afmeting:109 x 109 x 60 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Kersenhouten vitrinekast in empire-stijl, met zwarte bronzen zuilen en vergulde bronzen versiering. Circa 1900. Afmeting: 189 x 88 x 45 cm. In goede staat.
Franse, 1-deurs vitrinekast met gebogen glas, blad van marmer en bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 163 x 43 x 39 cm. In goede staat.
Antiek, Duits wortelnoten cilinder bureau. Louis philippe. Circa 1860. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 137 x 109 x 74 cm. In goede staat.
Twee mahoniehouten piedestals met marmeren blad en bronzen versiering. In antiek-stijl. Afmeting: 118 x 42 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Italiaanse etagère tafel met gecontourneerde bladen en mannenkoppen. Afmeting: 73 x 60 x 52 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten empire schrijfsecretaire met kariatiden en marmeren blad. Circa 1820. Afmeting: 150 x 45 x 85 cm. In goede staat.
Groot eikenhouten art deco partnerdesk met veel lades (19x). Voorzien van schrijfleer (2x). Afmeting: 78 x 160 x 125 cm. In zeer goede staat.
Duitse mahoniehouten boekenkast in biedermeier-stijl, met sinkeldak. Afmeting: 195 x 110 x 42 cm. In goede staat.
Originele 30-er jaren Duitse vitrinekast van kersenhout. Met snijwerk. Art Deco-stijl. Afmeting: 174 x 100 x 50 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten linnen kabinet met origineel beslag. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 211 x 135 x 60 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten louis seize hoekkast met timpaankap. Met tillen op de vier deuren en messing beslag. Bovenste beslag later. Afmeting: 245 x 90 x 60 cm. In goede staat.
Zuid Duitse kersenhouten biedermeier commode. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afmeting: 99 x 124 x 63 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws handbeschilderde hoekkast met etagiere en gebogen front. Figuren voorstelling. Afmeting: 210 x 74 x 45 cm. In goede staat.
Gerestaureerde Duitse barok secretaire van notenhout. 18e Eeuw. Oudere restauratie. Afmeting: 116 x 126 x 65 cm. In redelijke staat.
Gerestaureerde Hollandse mahoniehouten biedermeier twee-deurskast. Circa 1850. Met bovenlade, schappen en lades achter de deuren. Afmeting: 152 x 125 x 53 cm. In goede staat.
Eikenhouten gestoken zadelkist met snijwerk. 17e - 18e Eeuw. Met tulpen, vogels, familiewapens en renaissance ranken decor. Afmeting: 47 x 90 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Duits wortelnoten Gründerzeit secretaire met mooi ahorn binnenleven. Circa 1880. Afmeting: 168 x 96 x 55 cm. In zeer goede staat.
Twee-delige eikenhouten vitrinekast voor verzamelaars. Art Deco-stijl. Zijkanten ook voorzien van deurtjes en facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 178 x 50 x 125 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.
Bijzettafel in boulle-stijl, met lade. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x 60 x 42 cm. In goede staat.
Notenhouten Gründer pronk vertico met opzetstuk, schelpkroon. Vertico heeft volle zuilen en origineel beslag. Afmeting: 116 x 104 x 79 cm. In goede gerestaureerde staat.
Leuke twee-deurs glas-vitrinekast van mahonie/fineer. Louis Philippe. Circa 1860. Met binnenin twee geschulpte planken. Afmeting: 133 x 124 x 51 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten penantkast met twee lades. Circa 1830. Biedermeier. Gepolitoerd. Afmeting: 92 x 75 x 45 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame empire kapspiegel van ambon-wortelhout, met volle zuilen en lade. Circa 1820. Afmeting: 76 x 57 x 36 cm. In goede staat,
Houten Rietveld-stijl stoel met Victory Boogie Woogie beschildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 93 x 65 x 75 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III bonheur kast. Twee-delig. Met snijwerk, tollen en kuif. Afmeting: 214 x 107 x 54 cm. In zeer goede gerestaureerde staat.
Engels Victoriaans mahoniehouten schrijfbureau met zeven lades. Grote middelste lade is een schrijfblad Circa 1860. Afmeting: 107 x 125 x 56 cm. In goede staat.
Antiek historisme neo renaissance buffetkast van eikenhout, met glas-in-lood vensters. Circa 1880. Met cherubijnkoppen/leeuwenkoppen et cetera. Afmeting: 235 x 123 x 55 cm. In goede staa.t
Buffetkast. Circa 1910. Deels massief eiken, boven gedeelte niet. Met bolle glaasjes en snijwerk. Afmeting: H 235 x B 200 x D 68 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten uitneembare 2 deurskast omstreeks 1880. met snekken en geheel staand op bolpoten. cond G.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten secretaire met glasopzet. Twee-delig, met origineel beslag. Afmeting: 225 x 116 x 52 cm. In zeer goede staat.
Hollandse wortelnoten bonheur met spiegelopstand. Willem III. Met snijwerk en tollen. Circa 1860. Afmeting: 225 x 130 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten twee-deurs vitrinekast met klauwpoten en snijwerk. Barok stijl. Circa 1900. Afmeting: 215 x 160 x 50 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse notenhouten glaskast. Uitneembaar, met schappen en aan de zijkanten glas. In goede originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 240 x 190 x 45 cm. In goede staat.
Antieke, Duitse notenhouten gründerzeit penantkast met snekken. Circa 1880. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 81 x 46 x 88 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten gründerzeit schrijfbureau met vijf lades en origineel beslag. Circa 1900. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 75 x 113 x 66 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten 1-deurs vitrinekast met messing verguld beslag en schappen. Afmeting: 102 x 76 x 32 cm. In goede staat.
Hollandse barokstijl secretaire met openslaande knieen met lades, bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw. 101x120x50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse cuba mahoniehouten naaitafel met wolhouder. Circa 1840. Afmeting: 74 x 51 x 37 cm. In goede staat.
Gerestaureerde wortelnoten Gründerzeit vertico. Duitsland. Circa 1880. Afmeting: 136 x 95 x 46 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten kabinet. 18e Eeuw. Met bronzen beslag en klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 230 x 175 x 65 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten zitgarnituur, bestaande uit bank + vier stoelen. Voorzien van goede bekleding. Circa 1880. Eén knop mist. Eén vlek. Afmeting: 88 x 73 x 130 cm. + 93 x 46 x 45 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten twee-deurs vitrinekast met mooi snijwerk en lade. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 195 x 110 x 44 cm. In goede staat.
Set van zes antiek eikenhouten jugendstil stoelen met goede velours stoffering. Circa 1900. Afmeting: 108 x 55 x 47 cm. In goede staat.
Uitneembare Duitse eikenhouten bibliotheekkast met schappen. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 240 x 177 x 67 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten commode met twee lades, kruispoten, snijwerk en bronzen beslag. Barok stijl. Afmeting: 87 x 100 x 48 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Barok kabinet met bronzen beslag (vervangen). Louis Quinze. Ongerestaureerd. Afmeting: 260 x 190 x 60 cm. In redelijke staat.
Twee hoge Chinese hockers met floraal snijwerk en marmeren blad. Hectagonaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
Gerestaureerde wortelnoten Gründerzeit penantkast. Duitsland. Circa 1880. Afmeting: 80 x 82 x 43 cm. In goede staat.
Engels, mahoniehouten schrijfsecretaire naar 18 eeuws voorbeeld. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 x 98 x 56 cm. In goede staat.
Mahoniehouten eettafel met queen Anne poten. Circa 1930. Afmeting: 72 x Ø 106 cm. In goede staat.
Set van zes antieke Franse stoelen. Henri Deux. Met druivenranken. Circa 1880. Afmeting: 110 x 45 x 43 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Willem III boekenkast met eiken schappen. Circa 1860. Had oorspronkelijk een deur. Afmeting: 191 x 46 x 99 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuws eikenhouten kredens met middendeur. Engeland. Slot vervangen. Afmeting: 132 x 122 x 47 cm. In goede staat.
Antiek, Hollandse mahoniehouten uitneembare kuifkast met schappen en lades. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 225 x 125 x 55 cm. In goede staat.
Oude Chinees gestoken hocker van hardhout met ranken en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 50 cm. In goede staat.
Goud gelakte wandconsole tafel in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 125 x 36 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten jugendstil penantkast met floraal snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 104 x 100 x 59 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten sideboard met origineel beslag + sleutels. Circa 1920. Afmeting: 86 x 145 x 55 cm. In goede staat.
Vier antieke Victoriaanse Engelse stoelen van mahoniehout. Afmeting: 89 x 55 x 45 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe tafel met mooie 3-spant poot. Circa 1860. Afmeting: 77 x 125 x 91 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten speeltafel met kolompoot. ca 1820. 76x96x96cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten orgelgebogen damesbureau met queen Anne poten en origineel beslag. Afmeting: 73 x 71 x 40 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten partnerdesk met bandintarsia, lederen blad (mist gedeelte), diverse lades en deco-lades welke dienen als deurtje. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 153 x 93 x 75 cm. ...
Grote goudgelakte houten schildersezel in barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 190 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten secretaire met benen sleutelgaten. Circa 1860. Afmeting: 166 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Italiaanse empire-stijl salontafel met onyx en metalen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 73 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrinekast met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 219 x 120 x 75 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten speeltafel met getorste poten. 19e Eeuw. Circa 1870. Afmeting: 78 x 92 x 90 cm. In goede staat.
Mahoniehouten louis philippe wandtafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 69 x 90 x 65 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws eikenhouten Hollands kabinet met messing beslag. Afmeting: 218 x 155 x 53 cm. In goede staat.
Wijntafel in Franse stijl, met bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x 45 cm. In goede staat.
Twee armleunstoelen, barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Vlekken in stoffering. Afmeting: 110 x 68 x 75 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse mahoniehouten biedermeier bank met snijwerk. Circa 1850. Afmeting: 96 x 160 x 65 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Louis Seize mahoniehouten penantkast met jalouziedeuren. Circa 1800. Afmeting: 75 x 75 x 35 cm. In goede staat.
Mooie Hollandse Biedermeier mahoniehouten gebogen penantkast met snijwerk. Circa 1860. Eén lijst beschadigd. Afmeting: 97 x 47 x 103 cm. In goede staat.
Antiek empire mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Lichte schades. Afmeting: 147 x 100 x 48 cm. In redelijke staat.
Antiek, gerestaureerd eiken één-deurs kastje. Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 79 x 61 x 44 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten schrijfbureau, compleet met sleutels. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: 77 x 140 x 85 cm. In goede staat.
Antiek eiken linnenpers van eiken, met smeedijzeren beslag. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 71 x 70 x 31 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten psyche met bronzen beslag en drie lades. Empire, circa 1820. Afmeting: 63 x 43 x 27 cm. In goede staat.