Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

2x Empire kandelaar, H 59 cm.
Startpreis 3.400 EUR

Twee prachtige vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met putti + vogels. Circa 1800. Eén arm mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 59 cm. In goede ongereinigde staat.

Venetiaans figuur met dienblad
Startpreis 1.600 EUR

19e Eeuws houtgestoken Venetiaans figuur met originele polychromie + glazen ogen. Dienblad later. Afmeting: 112 cm. In goede staat.

Pop Art paspop
Startpreis 1.000 EUR

Levensgrote pop art vrouwelijke pop met koptelefoon. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 cm. In zeer goede staat.

Pop Art paspop
Startpreis 1.000 EUR

Levensgrote pop art mannelijke pop met koptelefoon. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 190 cm. In zeer goede staat.

Pietra Dura design pop
Startpreis 1.000 EUR

Moderne Art Deco-stijl mozaiek belijmde paspop, met sieraden, Petra Dura. Staand op een glazen plateau. 181cm. In zeer goede staat.

2x Venetiaans figuur
Startpreis 900 EUR

Twee antieke houten gepolychromeerde Venetiaanse figuren. Met wandbevestiging. Circa 1900. Afmeting: 87 cm. In goede staat.

Lüsterweibchen hanglamp
Startpreis 800 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse houtgesneden, en origineel gepolychromeerde Lüsterweibchen hanglamp voor kaarsen. Kaarsenhouder mist. Afmeting; 90 x 72 x 71 cm. In goede staat.

2x Franse kaarskandelaar, H 43 cm.
Startpreis 800 EUR

Twee vergulde antieke Franse Louis Seize Carrara marmeren kaarskandelaren met putti. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Gestoken (bijbelse) plaquette 43 x 39 cm.
Startpreis 700 EUR

18e Eeuws notenhouten bijbelse snijwerk plaquette. Italië. Abrahams offer. Afmeting: 48,3 x 38 x 4 cm. In goede staat.

Kleine Duitse kist, 1900
Startpreis 600 EUR

Kleine Duitse notenhouten historisme kist met diverse houtsoorten. Intarsia, floraal/vogel/hert/leeuw decor. Neo renaissance. Circa 1900. Met geheime opbergruimte in deksel. Afmeting: 40 x 34 x 58 cm....

2x Antieke castolette, 1900
Startpreis 500 EUR

Twee antieke en bijzonder grote castolettes van marmer, versierd met guirlandes en zwanenhalzen. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Antieke theekist, 1800
Startpreis 500 EUR

Antieke Franse Louis Seize theekist met mozaïek intarsia + originele messing compartimenten en beslag. Circa 1800. Afmeting: 13 x 24 x 12 cm. In zeer goede staat.

Sculte Twentse Whisky 4MB
Startpreis 500 EUR

Sculte Twentse Whishy. Special Limited Edition 4 MB Recipe One. In ongeopende verpakking. Afmeting: 25,5 x 10,5 x 10 cm. In goede staat.

2x Religieuze plaquette
Startpreis 500 EUR

Twee religieuze plaquettes gemaakt van albast, in originele ovale lijsten. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

Sculte Twentse Whisky 2MB Recipe 3
Startpreis 450 EUR

Sculte Twentse Whisky 2 MB Recipe Three Special Limited Edition. In originele verpakking. Afmeting: 25,5 x 11 x 10 cm. In goede staat.

Paar marmeren zuilen
Startpreis 450 EUR

Paar grote marmeren zuilen/piedestals met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.

Jardiniere (Frankrijk)
Startpreis 400 EUR

Antieke plated jardiniere met draken/puttie en vogel ornamenten. Met binnenbak. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 51 x 35 cm. In goede staat.

Anatomie figuur (man)
Startpreis 400 EUR

Oud anatomie figuur van een man. Met uitneembare ingewanden. Duitsland. Met etiket Hygiene Museum Dresden. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Bronzen lamp, H 68 cm.
Startpreis 350 EUR

Lampenvoet met brons en marmer. Griekse vrouw met bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Likeurset in mahonie kist
Startpreis 350 EUR

Antieke Engelse vijf-delige likeurset in mahoniehouten met messing kist. Inhoud bestaat uit vier glazen + likeurflessen. Circa 1900. Afmeting: 24 x 25 x 25 cm. In goede staat.

Palissander (toilet)kist
Startpreis 350 EUR

Palissander houten toiletkist met diverse flacons en doosjes met zilveren deksels versierd met biedermeier graveerwerk, 925/000. En een nagelgarnituur. 31x22x18cm. MT.: Onduidelijk, London, jl.:I:1884...

18e Eeuwse kerfsnede dekseldoos
Startpreis 300 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse orgelgebogen dekseldoos met kerfsnede. Louis Quinze. Eikenhout. Afmeting: 15 x 35 x 25 cm.

Antieke Murano hanglamp, 1920
Startpreis 300 EUR

Antiek kristalglazen Murano hanglamp. Circa 1920. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

2x Putti kandelaar, H 55 cm.
Startpreis 300 EUR

Twee antieke Franse kaarskandelaren met putti. Compositie metaal. Circa 1880. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Japanse lampenvoet, H 88 cm.
Startpreis 300 EUR

Antieke Japanse bronzen lampenvoet met vissen/vogels/bloesem decor. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.

Antieke documentenkist
Startpreis 275 EUR

Antieke Oosterse hardhouten kerfsnede documentenkist met ijzeren beslag. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 24 x 43 x 37 cm. In goede staat.

Antieke Franse hanglamp
Startpreis 250 EUR

Antieke Franse empire-stijl hanglamp. Napoleon III. Messing gepatineerd. Afmeting: 80 x Ø 80 cm. In goede staat.

Marmeren zuil met brons
Startpreis 250 EUR

Grote marmeren zuil/piedestal met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.

Marmeren zuil met brons
Startpreis 250 EUR

Grote marmeren zuil/piedestal met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.

Gegoten klokkenkast/paardenmenner
Startpreis 200 EUR

Grote oude brons gegoten klokkenkast naar antiek voorbeeld van Coustou, paardenmenner. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Antieke hanglamp + kapjes, 1900
Startpreis 200 EUR

Antieke 7-lichts messing hanglamp met glazen kappen. Gesatineerd. Circa 1900. Afmeting: 70 x Ø 45 cm. In goede staat.

Hanglamp + kapjes
Startpreis 200 EUR

Antieke messing vergulde hanglamp met gesatineerd glas en ranken. Circa 1900. Afmeting: 95 Ø 70 cm. In goede staat.

Vincent Strebelle, 10 Design stropdassen
Startpreis 200 EUR

Lot met tien design stropdassen. Gemerkt. Ontwerp van Vincent Strebelle. 1946 - . Diverse moderne decors. Afmeting: L 140 cm. In goede staat.

2x Wandlamp met spiegel
Startpreis 200 EUR

Twee vergulde messing wandlampen met spiegels, in Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Scheikundig instrument
Startpreis 200 EUR

19e Eeuws scheikundig instrument met thermometers in cassette. G. Fontaine a Paris. Afmeting: 13,5 x 35 x 4 cm. In goede staat.

Lot divers religieus antiek
Startpreis 200 EUR

Lot antiek religieus etc. 4x oa 1x Religieus kruis + corpus. 1x Corpus Christi van brons.1x Pijpaarde plaquette. 1x Messing strooier. Afmeting: 6 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Antiquarisch boek 'Hedendaagse penningkunde' 1732
Startpreis 200 EUR

18e Eeuws boek in originele band. Hedendaagse penningkunde door Gerard van Loon en Christiaan van Lom te Den Haag. Vol met gravures. Afmeting: 41 x 26 x 3 cm. In goede staat.

Twee bronzen wandlampen, 1900
Startpreis 200 EUR

Twee antieke bronzen wandlampen met figuren in park decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 23 x 10 cm. In goede staat.

Italiaans ingelegd doosje
Startpreis 200 EUR

19e Eeuwse dekseldoos uit Sorrento Italië met figuratieve intarsia. In boekenvorm. Afmeting: 11 x 25 x 13 cm. In goede staat.

Antieke parapluhouder
Startpreis 180 EUR

Antieke parapluhouder met soldaat. Gemaakt van gietijzer. Circa 1900. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Schwarzwalder beer, 1900
Startpreis 180 EUR

Antieke Schwarzwalder beer van notenhout, met wandelstok en korf. Circa 1900. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

2x Vergulde kandelaar
Startpreis 180 EUR

Twee vergulde bronzen kaarskandelaren. Empire. Circa 1820. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2x Vergulde kandelaar
Startpreis 180 EUR

Twee vergulde bronzen kaarskandelaren. Empire. Circa 1820. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Antieke hoorn des overvloeds, 1890
Startpreis 180 EUR

Antieke messing plated hoorn des overvloeds met papegaai. Circa 1890. Historisme. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Reservisten pijp
Startpreis 170 EUR

Antieke en originele Duits porseleinen reservisten pijp. Reservist Brijer, no. 16 Gardelager 1901 - 1904. Met spreuk + diverse mede infanteristen. Afmeting: 128 cm. In goede staat.

2x Tafelstuk van brons, 1900
Startpreis 160 EUR

Twee antiek bronzen tafelstukken met glazen coupes. Circa 1900. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Sputnik hanglamp Ø 45 cm.
Startpreis 150 EUR

60-er Jaren Sputnik hanglamp. Verchroomd. Iets oxidatie. Lamp is compleet. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.

Bronzen design lamp, H 58 cm.
Startpreis 150 EUR

Zware, bronzen lampenvoet in ananas-vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Hoedendoos (groot)
Startpreis 150 EUR

Antieke handbeschilderde hoedendoos van spaanhout, met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 42 x 23 x 17 cm. In goede staat.

Schwarzwald spiegel, 1880
Startpreis 150 EUR

Antieke Duitse notenhouten Schwarzwald spiegel met floraal decor + facet geslepen spiegel. Circa 1880. In goede staat. Afmeting: 40 x 50 cm.

Stel vuurbokken
Startpreis 150 EUR

Twee zware gietijzeren vuurbokken met leeuwen. Holland. 19e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 x 20 cm. In goede staat.

Bijbel
Startpreis 150 EUR

19e Eeuws Nederlandse bijbel, in leder gebonden met sierstukken en sloten van messing. Uitgave van Joh. de Liefde - Utrecht. Voorzien van gekleurde bijbelse lithografieën. Minimale vochtvlekken. Afmet...

Antieke vaas op console, H 63 cm.
Startpreis 150 EUR

Antiek, keramieken amfora vaas op console. Handbeschilderd met landschap/figuren decor. Ongemerkt. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

3 Pennen
Startpreis 150 EUR

Lot met 3 vergulde pennen, een Zwart gemeleerde Waterman vulpen, een goldplated Waterman Vulpen met gematteerd geslepen decor en een goldplated balpen, Elysee, made in Germany. In goede staat.

Zandsteen kop/balkdrager
Startpreis 150 EUR

Antieke zandstenen balkdrager met gezicht. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 27 x 23 x 24 cm. In goede staat.

2x Bronzen kraagkandelaar
Startpreis 140 EUR

Twee kleine antieke bronzen kaarskandelaren met knopen. 17e Eeuw. Waarvan één gerestaureerd. Afmeting: H 14 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Muziekstandaard, 1900
Startpreis 140 EUR

Antiek ijzeren muziekstandaard. Circa 1900. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.

2x Empire-stijl coupes Ø 20 cm.
Startpreis 140 EUR

Twee messing empire-stijl coupes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 27 x Ø 20 cm. In goede staat.

4x Geel koperen emmer
Startpreis 130 EUR

Vier geelkoperen hengsel emmers. Afmeting: 22 - 38 cm. Ø. In goede staat.

2x Bronzen kandelaar, H 26 cm.
Startpreis 130 EUR

Twee 19e eeuwse goudkleurige, bronzen kaarskandelaren met kariatiden en klauwpoten. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Lot brons (4x)
Startpreis 120 EUR

Vier delen antiek brons. 1x Bronzen vaas (grape) 18e eeuw of ouder. 1x 17e Eeuwse vijzel + stamper. 1x Vijzel 17e - 18e eeuw. 1x Vijzel met stamper, 19e eeuw. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.

Antieke plated jardiniere, 1900
Startpreis 120 EUR

Antieke jardiniere met blauw glazen binnenbak. Plated metaal. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: 15 x 40 x 15 cm. In goede staat.

Lot opium gewichten
Startpreis 120 EUR

Zes antieke Oosterse/Chinese bronzen opium gewichten met kylins. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

Stijgbeugels
Startpreis 120 EUR

Twee antieke plated stijgbeugels met floraal decor. Gegraveerd. 19e Eeuw. Afmeting: 25 x 12 x 13 cm. In goede staat.

2x Antieke koffiemolen
Startpreis 100 EUR

Twee mooie antieke koffiemolens. 18e - 19e Eeuw. 1x 18e eeuw, eikenhout, Louis Quinze, met floraal snijwerk en lade. 1x 19e eeuw, iepenhout, voor kruidenier. Afmeting: 30 - 37 cm. In goede staat.

Messing hanglamp
Startpreis 100 EUR

Antieke messing hanglamp met gesatineerd kristalglas en guirlandes. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

2x Stoof
Startpreis 100 EUR

Twee oude/antiek mahoniehouten theestoven met bandintarsia en koperen binnenbak. Afmeting: 41 - 43 cm. In goede staat.

Tafellamp met zaagwerk, H 72 cm.
Startpreis 100 EUR

Houten tafellamp met zaagwerk, onder meer; figuren, floraal, vogels. Octagonale lampenkap. Midden 20e eeuw. Duitsland/Frankrijk. Afmeting: H 72 cm. In zeer goede staat.

Grote glazen stolp
Startpreis 100 EUR

Zeer grote oude/antieke mondgeblazen glazen stolp. Afmeting: H 57 x Ø 22 cm. In goede staat.

Grote glazen stolp
Startpreis 100 EUR

Zeer grote oude/antieke mondgeblazen glazen stolp. Afmeting: H 57 x Ø 22 cm. In goede staat.

Lot tin (maten) (10x)
Startpreis 100 EUR

Lot met tien antieke tinnen maatbekers. 19e Eeuw. Voorzien van bodemmerken. Afmeting: 4,5 - 22 cm. In goede staat.

Lot tin (4x)
Startpreis 100 EUR

Vier delen oud/antiek tin. Onder meer; twee maatbekers + twee klepkannen. Bodemmerken. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 35 cm. In goede staat.

Lot pennen (divers)
Startpreis 100 EUR

Vier oude pennen in houder. Onder meer; Dupont Paris en een drie-delige Waterman set. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.

Oosters wandkleed, 79 x 110 cm.
Startpreis 100 EUR

Oosters wandkleed gemaakt met gouddraad et cetera. Met reliëf. Decor van koets met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 110 cm. In goede staat.

Renaissance plaquette jachtvoorstelling
Startpreis 100 EUR

16e - 17e Eeuws koperen renaissance wandreliëf met rest polychromie. In originele lijst. Afmeting: 21,5 x 25 cm. In goede staat.

Italiaanse Catania Siciliene gitaar
Startpreis 100 EUR

Oude Italiaanse akoestische gitaar. Met foedraal. Circa 1960. Catania Siciliene. Eén restauratie + gebruikssporen. Afmeting: 97 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke duiventil, 1890
Startpreis 100 EUR

Antieke houten gepolychromeerde duiventil. Circa 1890. Afmeting: 70 x 36 x 62 cm. In goede staat.

Marmeren zuil met verlichting
Startpreis 100 EUR

Marmeren zuil/piedestal met verlichting binnenin. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 87 x 24 cm. In goede staat.

Figuurlijke tafellamp
Startpreis 100 EUR

Antieke Franse tafellamp met figuren. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.

Bijbel met lederen band
Startpreis 90 EUR

Antieke 18e eeuwse Hollandse bijbel. Door zes makers te Amsterdam 1715. Met lederen band. Diakonie van Nieuwenhoorn 1825. Afmeting: 11 x 24 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Vintage Scheilan damestas
Startpreis 90 EUR

Vintage messing vergulde Scheilan damestas (Firenze). Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 x 18 x 4 cm. In goede staat.

Antieke Duitse kruik nr. 5
Startpreis 90 EUR

2x 18e - 19e Eeuwse Duitse steengoed kruik, nr. 5. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Beslag t.b.v. kabinet + ladenkast
Startpreis 90 EUR

Lot met verguld bronzen kastenbeslag. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.

2x Empire-stijl olielamp
Startpreis 90 EUR

Twee porseleinen olielampen in Louis Seize-stijl. Met koperen guirlandes. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Antiek glas in lood venster
Startpreis 80 EUR

Antiek gebrandschilderd glas-in-lood venster met Mercurius. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.

Plaquette + koperen plaat met afbeelding
Startpreis 80 EUR

Twee 19e eeuwse wandplaquettes met reliëf van messing leeuwen. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.

Lot munten en penningen
Startpreis 80 EUR

Lot munten en penningen. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 1,5 - 7 cm. In goede staat.

Lot munten/ penningen
Startpreis 80 EUR

Lot met diverse munten en penningen. Tweede helft 20e eeuw. Onder meer; houder met 'Die Euro Münz entwürfe'. Afmeting: 1 - 35 cm. In goede staat.

Sigaar reclame Karel I
Startpreis 80 EUR

Antieke sigaren wandplaquette. 'Karel I - De Vorstelijke Sigaar'. Hout met stucwerk en polychromie. Afmeting: H 46 x B 33 cm. In goede staat.

Drie antiquarisch boeken
Startpreis 80 EUR

Drie antiquarische boeken. De hel van Dante. Uit de komedie van Dante, door Dr. J.C. Hacke van Mijnden, A.C. Kruseman 1867. Gebruikssporen/vochtvlekken. Afmeting: 5,5 x 43,5 x 34,5 cm. In redelijke st...

2x Design lamp
Startpreis 80 EUR

Twee design lampen van pvc met messing. 60-er Jaren. Maker? Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Glazen stolp
Startpreis 80 EUR

Grote oude/antieke mondgeblazen glazen stolp. Afmeting: H 48 x Ø 20 cm. In goede staat.

Lot kistjes (5x)
Startpreis 80 EUR

Vijf diverse oude/antieke dekseldozen. Onder andere; Jugendstil schrijfkist, Aziatische doos et cetera. Afmeting: 13 - 28 cm. In goede staat.

2x Antieke dekseldoos
Startpreis 80 EUR

Twee antieke houtgesneden dekseldozen. Circa 1900 - 1930. 1x Indonesië, landschap decor, circa 1930. 1x Schwarzwald met vogel, circa 1900. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.

Lot antieke dekseldozen (4x)
Startpreis 80 EUR

Vier delen divers antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie dekseldozen, waarvan 2x mahonie + 1x spaanhout. Plus één vorm met koperen banden (eiken). Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.

Vlaggenhouder Hofleverancier
Startpreis 80 EUR

Hollandse vlaggenhouder van aluminium 'Le Mantendrai' Hofleverancier. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: 50 x 43 x 18 cm. In goede staat.