Vier 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. U. NUTRIUM + U. STYRAC + U. ALTH + U. ALB. RASIS. Haarlijnen. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws 5- delig Delfts polychrome fayence kaststel van 'De Lampetkan' 1609 - 1811. Enkel chips. Afmeting: H 21 - 33 cm. In goede staat.
Drie Duitse Meissen porseleinen figuren van het apenorkest. Naar ontwerp van J. J. Kaendler. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Prachtig 19e eeuws Frans empire theeservies van porselein met (perfect) goud decor + diverse scheepvaart decors. Handgeschilderd. Afmeting: 8,5 - 27,5 cm. In zeer goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met paauw decor. 1x E. DE. SUCC: ROS: en 1x AX. HIRCI. Afmeting: 18,3 cm. In goede staat.
Twee piedestals met 18e eeuwse mangaan landschap/figuren decor tegels. Aantal: 57 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee zéér grote Spaanse polychrome fayence schalen (Lebrillo) Sevilla/Triana. 18e - 19e Eeuw. Stier + haas decor. Afmeting: 15 x Ø 65 cm. / 14,5 x Ø 66,5 cm. In goede staat.
Antieke majolica plantenzuil met cachépot. Polychroom met floraal decor. Circa 1880. Gemerkt: Longchamp Terre de Fer. Géén beschadigingen! Afmeting: 108 x Ø 35 cm. In zéér goede staat.
Twee 18e eeuws porseleinen borden met decor van golfspelende putti's / spelende putti met hond. Vermoedelijk Engeland. Gemerkt met zwaard ++ tekens. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x O.Ranarum. 1x O.Myrtillorum. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence lampenvoeten/vaaslampen met chinoiserie decor. Afmeting: H 44 - 60 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. EL: DIAPHAEW + U: BASILIC + EL: THERIAC: V + OL: LAURI. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote en zeldzame Italiaanse Albarello uit de 18e eeuw. De voorkant is geheel gedecoreerd met een Italiaans stadsgezicht. Enkele chips, verder goed. Afmeting: H 31 x Ø 23 cm.
Lot met 150 stuks antiek Maastrichtse jugendstil wandtegels met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. C. BECCA BOUGAE + C. RASARUMPALLID. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Mooi lot art deco tegels 150 stuks omstreeks 1920 met blauw bloemdecor 15x15 cm Cond: G.
Lot met 134 stuks Hollandse witte wandtegels, zgn. witjes. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee bijzonder grote 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met floraal/vogel/cherubijnkoppen decor. 1x Resumptivum. 1x Diascordim. Afmeting: H 27 - 27,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Italiaanse renaissance fayence apothekerspot met floraal decor. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Delftse fayence tabakspot met figuren decor + opschrift Tabac de Teonka. Afmeting: H 42 x Ø 20 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen figurengroep uit de Knauf tijd. H. 36.40. Circa 1880. Enkele chips aan bloemen, verder goed. Afmeting: 13 x 11,5 x 7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuws polychrome fayence apothekerspotten met deksel. 1x Fruct. Piper. Caud. 1x Metal. Divers. Randschades. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse fayence pendule met floraal decor en fratzen. Neo renaissance, historisme. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
18e Eeuws, vijf-delig Delfts fayence kaststel met landschap/visser decor. Restauraties. Gemerkt de Klaauw. Afmeting: H 25 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Franse fayence apothekerspotten. Lille? Circa 1800. 1x Cichor. 1x zonder opschrift. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antiek Delfts polychrome fayence kaststel. Gemerkt met een De Klaauw teken. 18e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: H 22,5 - 33,5 cm. In goede staat.
Set van drie 18e eeuwse Delftse schotels met bloemvaas decor + bodemmerk + de metaale pot. 1756 - 1775. Afmeting: Ø 30 - 31 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel zonder deksels. Met decor van paard in landschap. Gemerkt lampetkan. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence vaas met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. THERICA: E: RUTHE. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence wandplaquette met chinoiserie decor. Eén randschade. Afmeting: 37 x 32 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws mangaankleurig tegeltableau. Abraham zendt Hagar weg. Bestaande uit 30x grote tegel, 22x randtegel, 4x hoektegel. Afmeting: 89 x 75 cm. In goede staat.
Vijf-delig Delfts fayence kaststel met dorpsgezicht decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Enkele restauratie. Afmeting: H 24,5 - 35 cm. In goede staat.
Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met Chinese kang xi-stijl decors. Hectagonaal. Gemerkt A/M. Enkele randschades. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse fayence apothekerspotten met pauwen decor + koud beschilderd. 1x B. Lucattelb. (haarlijnen). 1x C. Absynth Rom. (chip). Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.
Twee zéér grote Herend porseleinen figuren. 20e Eeuw. 1x Paardenmenner. 1x Ruiter te paard. Afmeting: 41 - 44 cm. In goede staat.
Grote majolica zuil met caché pot, met bruin verlopen glazuur + leeuwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 130 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence tabakspot 'Pompadoer'. Met bodemmerk drie klokken. Afmeting: H 29 x Ø 20 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Meissen figuur uit de Knauf tijd. Circa 1880. Afmeting: 11,8 x 11,6 x 7,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen 4-luik met familie verte plaquettes. Berglandschap decor. Afmeting: 4x H 15 x B 6 cm. 20e Eeuw. In goede staat.
Antiek Hollands polychrome fayence 20-pas tegeltableau. Zeeslag bij Duins 1639. Twee tegels beschadigd. Afmeting: 53 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Hollands 12-pas tegeltableau in mangaankleur. Koeien in landschap decor. Louis Seize. Minimale randschades. Afmeting: 40 x 53 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence apothekers schenkkan met pauw decor en 'Papaver. RHE'. Voet gerestaureerd. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee zeer grote antiek Delfts polychrome knobbelvazen met chinoiserie floraal decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Delftse Porceleyne Fles wandplaquette met voorstelling naar de schilder Mesdag. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 36 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse fayence schotels met bloemvaas decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse fayence borden met driemaster decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting; Ø 23,8 cm. In goede staat.
19e Eeuws Neapel porseleinen dekseldoos met putti en vergulding. Afmeting: 6 x 13 x 5,5 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauwen decor. Res. Jalap. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x Mercuria. 1x Et Fumarin. Afmeting: 15 - 19,5 cm. In goede staat.
Lot met diverse mangaankleurige tegels. Aantal: 35 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 40 stuks bloempot tegels. Divers. 18e Eeuw. Afmeting: 13 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote, 19e eeuws neo renaissance fayence pronk dekselvaas. Met ramskoppen en figuren in landschap decor rondom. Delft. Circa 1880. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuws Delftse fayence tegels met ridder/musketier decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek drie-delig Delfts fayence kaststel met chinoiserie decor. Gemerkt met 'H'. 18e Eeuw. Afmeting: H 25 - 34 cm. In goede staat.
Grote antiek polychrome jugendstil oorvaas met zweepslag/floraal decor. Circa 1900. Zuid Holland. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Antieke Paris 131 figurengroep. Romantisch paar met putti in de boom. Beschadiging aan jurk + boom. Afmeting: 33 x 26 x 18 cm. In redelijke staat.
Lot antieke tegels, zgn. witjes. Aantal: 69 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vijf-delig fayence kastel. Makkum. Holland. Floraal decor. Octagonaal. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence knobbelvaas met floraal decor en octagonale voet. Gaatje in vaas. Afmeting: H 29,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence tabakspot met floraal decor. Tabac D'Scholte. Afmeting: 24,5 x 19 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse polychrome fayence albarello apothekerspotten met floraal decor + annotatie 1814. Eén vaas gaaf. Eén vaas gelijmd. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met diverse bloemvaas tegels. 17e Eeuw. Aantal: 18 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Set van zes 18e eeuwse Delftse fayence pauwenborden. De Klaauw + B.P. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Sarreguemmes wandschotels van keramiek. Eén chip bodemrand. Afmeting: Ø 43 cm. In goede staat.
Fayence apothekerspot met floraal decor. 20,5 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Haarlijn. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Delftse fayence knobbelvazen met floraal decor. Met monogram. Eén randschade gelijmd. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met visser decor. Met bodemmerk. Zonder deksel. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Lot met 54 stuks antieke wandtegels. Circa 1900. Jugendstil. Polychroom. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Grote Makkum Tichelaar wandplaquette met arreslee decor. 19e Eeuw. Randglazuur schade. Afmeting: 62 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met diverse mangaankleurige tegels. Aantal: 34 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Lot met antieke herder tegels in lijst. 18e Eeuw. Aantal: 13 stuks Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met diverse 18e eeuwse Hollandse tegels. Onder meer; bijbels, mangaan, blauw. Restauraties. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 30 stuks antieke Friese landschap-tegels in cirkel. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Duitse majolica tegels met zwanen decor. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met floraal/landschap decor. Gemerkt 'De Bijl'. Chips/beschadigingen. Afmeting: H 36 - 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauwen decor. U. Egyptiacum. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met decor van schaatsers. Gemerkt M:Q. (+ extra deksel). Afmeting: H 22 - 36 cm. Enkele beschadigingen. In goede staat.
Antiek Rozenburg Den Haag fayence 16-pas tegeltableau met Romeinse strijdwagen decor. Circa 1910. Afmeting: 59 x 59 cm. In goede staat.
Drie antieke Delftse fayence dekselpotten met floraal decor. Octagonaal. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
16e Eeuwse Duitse steengoed schenkkan met annotatie 1583. Voorzien van wapen/floraal decor. Enkele chip. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse bokalen van porselein met bronzen zwanen. Figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse dekselvaas met chinoiserie/floraal/figuren decor. Chips. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Drie oude Delftse fayence scheerbekken met floraal decor + wit. 2x Bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 32 cm. In goede staat.
Drie grote antieke fayence Makkumer polychrome kommen met floraal decor. Schilder W.R. 20e Eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence dekselpot met floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 35 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Delfts fayence vergiet met floraal/landschap decor. Afmeting: 9 x 30 x 24 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse polychrome fayence spreukenschotel. Hoop den tijd uit. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
18e Eeuws porseleinen wandelstok-knop. Saint Cloud Frankrijk. Circa 1730. Floraal decor. Afmeting: 4 cm. In goede staat.
Groot Herend porseleinen figuur. Madonna met kind. Art Nouveau-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Drie antieke porseleinen vogels. Duitsland/Engeland. 1x Waarschijnlijk Höchst, beschildering slijtage + chips. 1x Twee vogels, waarvan één gemerkt Bristol, eind 18e eeuw, minimale chip bloemen. Afmeti...
Drie antieke porseleinen vogels. Duitsland. 1x Papegaai van Karl Ens. 1x Papegaai Dresden. 1x Kleine tropische vogel Dresden, staat beschadigd. Afmeting: 13 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits K.P.M. porseleinen figurengroep. Jongen en meisje met bloemenmand. Eén vinger mist + chip bloemen. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.
Vijftig antieke Friese fayence wandtegels met bloem. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Delftse polychrome fayence dekselvaas met chinoiserie coulissen decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.