Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

4x Apothekerspot
Startpreis 1.700 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. U. NUTRIUM + U. STYRAC + U. ALTH + U. ALB. RASIS. Haarlijnen. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.

Zeldzaam Delfts kaststel, H 21 - 33 cm.
Startpreis 1.350 EUR

Zeldzaam 18e eeuws 5- delig Delfts polychrome fayence kaststel van 'De Lampetkan' 1609 - 1811. Enkel chips. Afmeting: H 21 - 33 cm. In goede staat.

3x Meissen beeld
Startpreis 1.200 EUR

Drie Duitse Meissen porseleinen figuren van het apenorkest. Naar ontwerp van J. J. Kaendler. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Empire koffieservies
Startpreis 1.200 EUR

Prachtig 19e eeuws Frans empire theeservies van porselein met (perfect) goud decor + diverse scheepvaart decors. Handgeschilderd. Afmeting: 8,5 - 27,5 cm. In zeer goede staat.

2x Apothekerspot
Startpreis 1.000 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met paauw decor. 1x E. DE. SUCC: ROS: en 1x AX. HIRCI. Afmeting: 18,3 cm. In goede staat.

2x Houten zuil met tegels
Startpreis 1.000 EUR

Twee piedestals met 18e eeuwse mangaan landschap/figuren decor tegels. Aantal: 57 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

2 Fayence schalen
Startpreis 1.000 EUR

Twee zéér grote Spaanse polychrome fayence schalen (Lebrillo) Sevilla/Triana. 18e - 19e Eeuw. Stier + haas decor. Afmeting: 15 x Ø 65 cm. / 14,5 x Ø 66,5 cm. In goede staat.

Antieke majolica plantenzuil
Startpreis 950 EUR

Antieke majolica plantenzuil met cachépot. Polychroom met floraal decor. Circa 1880. Gemerkt: Longchamp Terre de Fer. Géén beschadigingen! Afmeting: 108 x Ø 35 cm. In zéér goede staat.

Twee 18e eeuwse borden Ø 29 cm.
Startpreis 900 EUR

Twee 18e eeuws porseleinen borden met decor van golfspelende putti's / spelende putti met hond. Vermoedelijk Engeland. Gemerkt met zwaard ++ tekens. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

2x Delftse apothekerspot
Startpreis 850 EUR

Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x O.Ranarum. 1x O.Myrtillorum. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

2x Delftse vaaslamp, H 44 - 60 cm.
Startpreis 800 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence lampenvoeten/vaaslampen met chinoiserie decor. Afmeting: H 44 - 60 cm. In goede staat.

4x Antieke apothekerspot
Startpreis 800 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. EL: DIAPHAEW + U: BASILIC + EL: THERIAC: V + OL: LAURI. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame Italiaanse Albarello Ø 23 cm.
Startpreis 800 EUR

Zeer grote en zeldzame Italiaanse Albarello uit de 18e eeuw. De voorkant is geheel gedecoreerd met een Italiaans stadsgezicht. Enkele chips, verder goed. Afmeting: H 31 x Ø 23 cm.

Lot Jugendstil tegels (150 st.)
Startpreis 750 EUR

Lot met 150 stuks antiek Maastrichtse jugendstil wandtegels met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

2x Apothekerspot, H 14 cm.
Startpreis 700 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. C. BECCA BOUGAE + C. RASARUMPALLID. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Lot tegels/licht blauw (150 st.)
Startpreis 700 EUR

Mooi lot art deco tegels 150 stuks omstreeks 1920 met blauw bloemdecor 15x15 cm Cond: G.

Lot tegels/witjes (134 stuks)
Startpreis 700 EUR

Lot met 134 stuks Hollandse witte wandtegels, zgn. witjes. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Twee zeer grote apothekerspotten
Startpreis 700 EUR

Twee bijzonder grote 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met floraal/vogel/cherubijnkoppen decor. 1x Resumptivum. 1x Diascordim. Afmeting: H 27 - 27,5 cm. In goede staat.

Italiaanse apothekerspot
Startpreis 675 EUR

17e - 18e Eeuws Italiaanse renaissance fayence apothekerspot met floraal decor. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Grote tabakspot, H 42 x Ø 20 cm.
Startpreis 650 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Delftse fayence tabakspot met figuren decor + opschrift Tabac de Teonka. Afmeting: H 42 x Ø 20 cm. In goede staat.

Meissen beeldengroep, 1880
Startpreis 650 EUR

Duitse Meissen porseleinen figurengroep uit de Knauf tijd. H. 36.40. Circa 1880. Enkele chips aan bloemen, verder goed. Afmeting: 13 x 11,5 x 7 cm. In redelijk/goede staat.

2x Apothekerspot
Startpreis 650 EUR

Twee 18e eeuws polychrome fayence apothekerspotten met deksel. 1x Fruct. Piper. Caud. 1x Metal. Divers. Randschades. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Franse fayence pendule, 1880
Startpreis 600 EUR

Grote 19e eeuwse Franse fayence pendule met floraal decor en fratzen. Neo renaissance, historisme. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Startpreis 600 EUR

18e Eeuws, vijf-delig Delfts fayence kaststel met landschap/visser decor. Restauraties. Gemerkt de Klaauw. Afmeting: H 25 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

2x Franse apothekerspot
Startpreis 600 EUR

Twee antieke Franse fayence apothekerspotten. Lille? Circa 1800. 1x Cichor. 1x zonder opschrift. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel, H 22,5 - 33,5 cm.
Startpreis 600 EUR

Antiek Delfts polychrome fayence kaststel. Gemerkt met een De Klaauw teken. 18e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: H 22,5 - 33,5 cm. In goede staat.

Set antieke borden Ø 30-31 cm.
Startpreis 600 EUR

Set van drie 18e eeuwse Delftse schotels met bloemvaas decor + bodemmerk + de metaale pot. 1756 - 1775. Afmeting: Ø 30 - 31 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Startpreis 600 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel zonder deksels. Met decor van paard in landschap. Gemerkt lampetkan. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Antieke Delftse vaas, H 31 cm.
Startpreis 500 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence vaas met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Delftse apothekerspot, H 14 cm.
Startpreis 500 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. THERICA: E: RUTHE. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Delftse wandplaquette, 37 x 32 cm.
Startpreis 500 EUR

18e Eeuws Delftse fayence wandplaquette met chinoiserie decor. Eén randschade. Afmeting: 37 x 32 cm. In goede staat.

Tableau/mangaan, 18e eeuw
Startpreis 500 EUR

Groot 18e eeuws mangaankleurig tegeltableau. Abraham zendt Hagar weg. Bestaande uit 30x grote tegel, 22x randtegel, 4x hoektegel. Afmeting: 89 x 75 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel, H 24,5 - 35 cm.
Startpreis 500 EUR

Vijf-delig Delfts fayence kaststel met dorpsgezicht decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Enkele restauratie. Afmeting: H 24,5 - 35 cm. In goede staat.

2x Delftse dekselvaas, H 29 cm.
Startpreis 500 EUR

Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met Chinese kang xi-stijl decors. Hectagonaal. Gemerkt A/M. Enkele randschades. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

2x Apothekerspot
Startpreis 500 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse fayence apothekerspotten met pauwen decor + koud beschilderd. 1x B. Lucattelb. (haarlijnen). 1x C. Absynth Rom. (chip). Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.

2x Groot Herend figuur
Startpreis 500 EUR

Twee zéér grote Herend porseleinen figuren. 20e Eeuw. 1x Paardenmenner. 1x Ruiter te paard. Afmeting: 41 - 44 cm. In goede staat.

Majolica zuil + caché bloempot, H 130 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote majolica zuil met caché pot, met bruin verlopen glazuur + leeuwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 130 cm. In goede staat.

Delftse tabakspot, H 29 cm.
Startpreis 450 EUR

18e Eeuws Delftse fayence tabakspot 'Pompadoer'. Met bodemmerk drie klokken. Afmeting: H 29 x Ø 20 cm. In goede staat.

Meissen beeld, 1880
Startpreis 450 EUR

Duits porseleinen Meissen figuur uit de Knauf tijd. Circa 1880. Afmeting: 11,8 x 11,6 x 7,4 cm. In goede staat.

Vierluik met tegels
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen 4-luik met familie verte plaquettes. Berglandschap decor. Afmeting: 4x H 15 x B 6 cm. 20e Eeuw. In goede staat.

Tegeltableau, Zeeslag
Startpreis 400 EUR

Antiek Hollands polychrome fayence 20-pas tegeltableau. Zeeslag bij Duins 1639. Twee tegels beschadigd. Afmeting: 53 x 66 cm. In redelijk/goede staat.

Tegeltableau, Koeien in landschap
Startpreis 400 EUR

18e Eeuws Hollands 12-pas tegeltableau in mangaankleur. Koeien in landschap decor. Louis Seize. Minimale randschades. Afmeting: 40 x 53 cm. In goede staat.

Delftse apothekers schenkkan, H 26 cm.
Startpreis 400 EUR

18e Eeuws Delftse fayence apothekers schenkkan met pauw decor en 'Papaver. RHE'. Voet gerestaureerd. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Stel antiek Delftse vazen, H 57 cm.
Startpreis 400 EUR

Twee zeer grote antiek Delfts polychrome knobbelvazen met chinoiserie floraal decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Wandplaquette, Porceleyne Fles
Startpreis 400 EUR

Delftse Porceleyne Fles wandplaquette met voorstelling naar de schilder Mesdag. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 36 cm. In goede staat.

2x Delftse schotel Ø 35 cm.
Startpreis 400 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse fayence schotels met bloemvaas decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

4x Delfts bord (18e eeuw)
Startpreis 400 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse fayence borden met driemaster decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting; Ø 23,8 cm. In goede staat.

Porseleinen dekseldoos
Startpreis 375 EUR

19e Eeuws Neapel porseleinen dekseldoos met putti en vergulding. Afmeting: 6 x 13 x 5,5 cm. In goede staat.

Kleine apothekerspot
Startpreis 350 EUR

Kleine 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauwen decor. Res. Jalap. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

2x Delftse apothekerspot
Startpreis 350 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x Mercuria. 1x Et Fumarin. Afmeting: 15 - 19,5 cm. In goede staat.

35x Mangaan tegel
Startpreis 350 EUR

Lot met diverse mangaankleurige tegels. Aantal: 35 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot met diverse bloempot tegels (40 st.)
Startpreis 350 EUR

Lot van 40 stuks bloempot tegels. Divers. 18e Eeuw. Afmeting: 13 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse pronk dekselvaas, H 60 cm.
Startpreis 300 EUR

Grote, 19e eeuws neo renaissance fayence pronk dekselvaas. Met ramskoppen en figuren in landschap decor rondom. Delft. Circa 1880. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Lot Delftse tegels (6x)
Startpreis 300 EUR

Zes 18e eeuws Delftse fayence tegels met ridder/musketier decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delig Delfts kaststel, H 25 - 34 cm.
Startpreis 300 EUR

Antiek drie-delig Delfts fayence kaststel met chinoiserie decor. Gemerkt met 'H'. 18e Eeuw. Afmeting: H 25 - 34 cm. In goede staat.

Gouda plateel vaas, 1900
Startpreis 300 EUR

Grote antiek polychrome jugendstil oorvaas met zweepslag/floraal decor. Circa 1900. Zuid Holland. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Antieke figurengroep, Romantisch paar
Startpreis 300 EUR

Antieke Paris 131 figurengroep. Romantisch paar met putti in de boom. Beschadiging aan jurk + boom. Afmeting: 33 x 26 x 18 cm. In redelijke staat.

Lot witjes (69 st.)
Startpreis 300 EUR

Lot antieke tegels, zgn. witjes. Aantal: 69 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

5-Delig kaststel
Startpreis 300 EUR

Antiek vijf-delig fayence kastel. Makkum. Holland. Floraal decor. Octagonaal. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Delftse knobbelvaas, H 29,5 cm.
Startpreis 300 EUR

18e Eeuws Delftse fayence knobbelvaas met floraal decor en octagonale voet. Gaatje in vaas. Afmeting: H 29,5 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse tabakspot
Startpreis 300 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence tabakspot met floraal decor. Tabac D'Scholte. Afmeting: 24,5 x 19 cm. In goede staat.

2x Polychrome albarello
Startpreis 275 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse polychrome fayence albarello apothekerspotten met floraal decor + annotatie 1814. Eén vaas gaaf. Eén vaas gelijmd. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.

18x Bloemvaas tegel, 17e eeuw
Startpreis 275 EUR

Lot met diverse bloemvaas tegels. 17e Eeuw. Aantal: 18 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

6x Delfts bord Ø 23 cm.
Startpreis 275 EUR

Set van zes 18e eeuwse Delftse fayence pauwenborden. De Klaauw + B.P. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

2x Franse wandschotel Ø 43 cm.
Startpreis 250 EUR

Twee antieke Franse Sarreguemmes wandschotels van keramiek. Eén chip bodemrand. Afmeting: Ø 43 cm. In goede staat.

Fayence appothekerspot
Startpreis 250 EUR

Fayence apothekerspot met floraal decor. 20,5 cm. In zeer goede staat.

Delftse apothekerspot
Startpreis 250 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Haarlijn. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

2x Delftse knobbelvaas, H 35 cm.
Startpreis 250 EUR

Twee 19e eeuwse Delftse fayence knobbelvazen met floraal decor. Met monogram. Eén randschade gelijmd. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

2x Delftse vaas, H 24 cm.
Startpreis 250 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met visser decor. Met bodemmerk. Zonder deksel. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Lot tegels (54 st.)
Startpreis 250 EUR

Lot met 54 stuks antieke wandtegels. Circa 1900. Jugendstil. Polychroom. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.

Makkum Tichelaar wandplaquette
Startpreis 250 EUR

Grote Makkum Tichelaar wandplaquette met arreslee decor. 19e Eeuw. Randglazuur schade. Afmeting: 62 x 48 cm. In redelijk/goede staat.

34x Mangaan tegels
Startpreis 250 EUR

Lot met diverse mangaankleurige tegels. Aantal: 34 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

13x Herder tegel
Startpreis 250 EUR

Lot met antieke herder tegels in lijst. 18e Eeuw. Aantal: 13 stuks Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels
Startpreis 250 EUR

Lot met diverse 18e eeuwse Hollandse tegels. Onder meer; bijbels, mangaan, blauw. Restauraties. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Friese landschap tegels (30 st.)
Startpreis 250 EUR

Lot met 30 stuks antieke Friese landschap-tegels in cirkel. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

4x Duitse jugendstil tegel
Startpreis 250 EUR

Vier antieke Duitse majolica tegels met zwanen decor. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

2x Delftse dekselvaas, H 36- 40 cm.
Startpreis 250 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met floraal/landschap decor. Gemerkt 'De Bijl'. Chips/beschadigingen. Afmeting: H 36 - 40 cm. In goede staat.

Delftse apothekerspot
Startpreis 250 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauwen decor. U. Egyptiacum. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel
Startpreis 250 EUR

Drie-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met decor van schaatsers. Gemerkt M:Q. (+ extra deksel). Afmeting: H 22 - 36 cm. Enkele beschadigingen. In goede staat.

Rozenburg tegeltableau, 1910
Startpreis 250 EUR

Antiek Rozenburg Den Haag fayence 16-pas tegeltableau met Romeinse strijdwagen decor. Circa 1910. Afmeting: 59 x 59 cm. In goede staat.

3x Delftse dekselpot, H 35 cm.
Startpreis 250 EUR

Drie antieke Delftse fayence dekselpotten met floraal decor. Octagonaal. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Duitse steengoed schenkkan
Startpreis 250 EUR

16e Eeuwse Duitse steengoed schenkkan met annotatie 1583. Voorzien van wapen/floraal decor. Enkele chip. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Twee Franse bokalen met brons, 1900
Startpreis 250 EUR

Twee antieke Franse bokalen van porselein met bronzen zwanen. Figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Antieke Delftse vaas, H 32 cm.
Startpreis 200 EUR

18e Eeuwse Delftse dekselvaas met chinoiserie/floraal/figuren decor. Chips. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

3x Scheerbekken
Startpreis 200 EUR

Drie oude Delftse fayence scheerbekken met floraal decor + wit. 2x Bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 32 cm. In goede staat.

Drie Makkumer kommen Ø 20,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Drie grote antieke fayence Makkumer polychrome kommen met floraal decor. Schilder W.R. 20e Eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse pot
Startpreis 200 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence dekselpot met floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 35 cm. In redelijk/goede staat.

Delfts fayence vergiet
Startpreis 200 EUR

19e Eeuws Delfts fayence vergiet met floraal/landschap decor. Afmeting: 9 x 30 x 24 cm. In goede staat.

Schotel met spreuk Ø 36 cm.
Startpreis 200 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse polychrome fayence spreukenschotel. Hoop den tijd uit. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.

18e Eeuwse porseleinen wandelstok knop
Startpreis 200 EUR

18e Eeuws porseleinen wandelstok-knop. Saint Cloud Frankrijk. Circa 1730. Floraal decor. Afmeting: 4 cm. In goede staat.

Groot Herend figuur, H 36,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Groot Herend porseleinen figuur. Madonna met kind. Art Nouveau-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

3x Kleine vogel
Startpreis 200 EUR

Drie antieke porseleinen vogels. Duitsland/Engeland. 1x Waarschijnlijk Höchst, beschildering slijtage + chips. 1x Twee vogels, waarvan één gemerkt Bristol, eind 18e eeuw, minimale chip bloemen. Afmeti...

3x Vogel (2x groot/1x klein)
Startpreis 200 EUR

Drie antieke porseleinen vogels. Duitsland. 1x Papegaai van Karl Ens. 1x Papegaai Dresden. 1x Kleine tropische vogel Dresden, staat beschadigd. Afmeting: 13 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

K.P.M. porseleinen beeld
Startpreis 200 EUR

Antiek Duits K.P.M. porseleinen figurengroep. Jongen en meisje met bloemenmand. Eén vinger mist + chip bloemen. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels, Friese bloem ( 50 st.)
Startpreis 200 EUR

Vijftig antieke Friese fayence wandtegels met bloem. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Delftse dekselvaas, H 47 cm.
Startpreis 200 EUR

Antieke Delftse polychrome fayence dekselvaas met chinoiserie coulissen decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.