Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Eiken schrijftafel, 1910
Startpreis 90 EUR

Antieke eikenhouten schrijftafel. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 77 x 108 x 68 cm. In goede staat.

Tafel met lade, 1900
Startpreis 90 EUR

Berkenhouten tafel met lade. Louis seize stijl. Circa 1900. Afmeting: 72 x 67 x 47 cm. In goede staat.

Mahonie penantkast, 1820
Startpreis 90 EUR

Hollandse mahoniehouten empire penantkast met lade. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 90 x 98 x 46 cm. In goede staat.

Duitse eiken dekenkist
Startpreis 90 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist op slede poten. Voorkant omgebouwd. Afmeting: 78 x 135 x 64 cm. In redelijke staat.

Armleunstoel (mahonie)
Startpreis 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met band-intarsia. Afmeting: 90 x 59 x 58 cm. In goede staat.

Halve maantafel
Startpreis 100 EUR

Mahoniehouten halve maantafel met bandintarsia. Louis Seize stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 70 x 36 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie kastje, 1900
Startpreis 100 EUR

Antiek Frans mahoniehouten ovaal kastje met marmeren blad, bronzen versiering en facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: 103 x 48 x 36 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire
Startpreis 100 EUR

Hollands wortelnoten barok secretaire met mooi binnenleven, klauwpoten en bronzen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 101 x 53 x 90 cm. In goede staat.

18e Eeuwse dekenkist
Startpreis 100 EUR

18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 73 x 117 x 61 cm. In goede staat.

Chinese hocker, H 83 cm.
Startpreis 100 EUR

Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.

Soester spiegel, 67 x 40 cm.
Startpreis 100 EUR

Antieke mahoniehouten Soester spiegel met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 67 x B 40 cm. In goede staat.

Wandconsole, 1860
Startpreis 100 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten wandconsole met snijwerk. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 78 x 45 x 44 cm. In goede staat.

2x Cees Braakman bijzettafel
Startpreis 100 EUR

Twee Hollandse bijzettafels (kantoortafels) door Cees Braakman. Model Pastoe. Gemaakt van mahonie met metaal. Afmeting: 28 x 44 x 38 cm / 46 x 65 x 40 cm. In goede staat.

Antieke naaitafel, 1840
Startpreis 100 EUR

Antieke mahoniehouten naaitafel met floraal intarsia op bovenkant blad. Circa 1840. Afmeting: 75 x 55 x 42 cm. In goede staat.

Engelse vitrinekast
Startpreis 100 EUR

19e Eeuwse Engelse 2-deurs vitrinekast van mahoniehout, met glazen schappen, ovale medaillons en queen Anne poten. Enkele krimpnaden in fineer. Afmeting: 199 x 133 x 36 cm. In redelijk/goede staat.

Kastje met zij-lade (mahonie)
Startpreis 100 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten kastje met lade, zijlade, origineel beslag en queen Anne poten. Afmeting: 73 x 60 x 33 cm. In goede staat.

Gateleg tafel
Startpreis 100 EUR

Engelse, mahoniehouten gateleg tafel met lade en wielen. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 90 x 104 cm. In goede staat.

Commode
Startpreis 100 EUR

Hollandse notenhouten barok-stijl commode met origineel beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x 60 x 103 cm. In redelijk/goede staat.

Engels ladenkastje
Startpreis 100 EUR

19e Eeuws Engels mahoniehouten ladenkastje met klapbladen en gebogen poten. Circa 1870. Afmeting: 82 x 55 x 72 cm. In goede staat.

Franse Henri Deux eettafel, 1880
Startpreis 100 EUR

Antieke Franse Henri Deux eettafel van notenhout. Circa 1880. Afmeting: 73 x 103 x 102 cm. In goede staat.

3x Eikenhouten stoelen, 1890
Startpreis 100 EUR

Drie 19e eeuwse eikenhouten stoelen met portret medaillons. Circa 1890. Neo renaissance. Bekleding behoeft aandacht. Afmeting: 114 x 43 x 50 cm./130 x 52 x 65 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, H 99 x B 52 cm.
Startpreis 100 EUR

Antieke halspiegel met facet geslepen spiegel en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 99 x B 52 cm. In goede staat.

Eiken hoekkast
Startpreis 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten hoekkeukenkast (melkkast). Circa 1820. Afmeting: 206 x 120 x 65 cm. In goede staat.

Mahonie penantkast
Startpreis 100 EUR

Hollandse mahoniehouten Willem III penantkast. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 100 x 93 x 41 cm. In redelijke staat.