Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Muziekstandaard, 1900
Startpreis 140 EUR

Antiek ijzeren muziekstandaard. Circa 1900. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.

Plated wandschotel Ø 46 cm.
Startpreis 140 EUR

Antieke plated pronkwandschotel met allegorische Griekse voorstelling van feestende figuren, Satir en halfnaakte dames. Circa 1880. Neo renaissance historisme. Afmeting: Ø 46 cm. In goede staat.

Marmeren cassolette
Startpreis 140 EUR

Antieke en zéér grote marmeren cassolette met bronzen versiering. Art Nouveau. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

2x Bronzen kandelaar, H 26 cm.
Startpreis 130 EUR

Twee 19e eeuwse goudkleurige, bronzen kaarskandelaren met kariatiden en klauwpoten. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Afrikaanse tabakspijp, L 50 cm.
Startpreis 130 EUR

Oude Afrikaanse hardhouten tabakspijp. 20e Eeuw. Afmeting: L 50 cm. In goede staat.

2 tuinbank poten van een tuinbank.
Startpreis 130 EUR

Twee gietijzeren tuinbank poten. Klassiek. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 64 x 5 cm. In goede staat.

Vergulde bronzen tafelset, G. Mercier
Startpreis 130 EUR

Antiek bronzen vergulde tafelset door G. Mercier. Met druivendecor. Circa 1900. Afmeting: 7,5 - Ø 25 cm. In goede staat.

Bronzen design lamp, H 58 cm.
Startpreis 120 EUR

Zware, bronzen lampenvoet in ananas-vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Bijzettafel met ingelegd blad (2-delig)
Startpreis 120 EUR

Gietijzeren bijzettafel met ingelegd floraal marmeren blad. Afmeting: 73 x 33 x 33 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke speeldoos
Startpreis 120 EUR

Drie oude/antieke speeldozen. 1x Art Nouveau met liggend naakt, Reuge. 1x Console met tegel + speelwerk, Frankrijk. 1x Dressoir met boeken + speelwerk, Engeland, circa 1950. Afmeting: 17 - 27 cm. In g...

Groot lot munten (wereld)
Startpreis 120 EUR

Groot lot divers muntgeld. Wereld. Deels verguld. 20e Eeuw. Gewicht: circa 20 kg. Afmeting: 1 - 5 cm. In goede staat.

Plated Heilig avondmaal
Startpreis 120 EUR

Antiek plated Heilig avondmaal met Latijnse tekst. Klassisistische omranding. 19e Eeuw. Afmeting: 38 x 55,5 cm. In goede staat.

Groot kruis van gietijzer
Startpreis 120 EUR

19e Eeuws Frans gietijzeren opengewerkt kruis met afbeelding van corpus Christi. Kruis is versierd met blad decor. Afmeting: 160 x 78 x 3 cm. In goede staat.

Groot kruis van gietijzer
Startpreis 120 EUR

19e Eeuws Frans gietijzeren kruis met afbeelding van Maria. Het kruis is geheel versierd met guirlandes en bloemen. Afmeting: 130 x 70 x 9 cm. In goede staat.

Plaquette + boek
Startpreis 120 EUR

Antiek gipsen plaquette. Ontwerp Pier Pander. 1864 - 1919. Twee zusjes. Circa 1902. Tevens een boek Pier Pander. Afmeting: 25 x 23 x 1 cm. In goede staat.

A'damse School lamp
Startpreis 120 EUR

Jaren 20 Hollandse Amsterdamse School art deco schoollamp van messing met glas, gestilleerd met floraal decor. Afmeting: 30 x 40 x 50 cm. In goede staat.

Groot kruis van gietijzer
Startpreis 120 EUR

Groot massief gietijzeren kruis. Frankrijk. 19e Eeuw. Kruis met corpus Christi. Geheel versierd met zonnebloemen. Afmeting: 130 x 60 x 10 cm. In goede staat.

Lot divers religieus antiek
Startpreis 100 EUR

Lot antiek religieus etc. 4x oa 1x Religieus kruis + corpus. 1x Corpus Christi van brons.1x Pijpaarde plaquette. 1x Messing strooier. Afmeting: 6 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

3 Pennen
Startpreis 100 EUR

Lot met 3 vergulde pennen, een Zwart gemeleerde Waterman vulpen, een goldplated Waterman Vulpen met gematteerd geslepen decor en een goldplated balpen, Elysee, made in Germany. In goede staat.

Bijbel
Startpreis 100 EUR

19e Eeuws Nederlandse bijbel, in leder gebonden met sierstukken en sloten van messing. Uitgave van Joh. de Liefde - Utrecht. Voorzien van gekleurde bijbelse lithografieën. Minimale vochtvlekken. Afmet...

Figuurlijke tafellamp
Startpreis 100 EUR

Antieke Franse tafellamp met figuren. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.

Grote glazen stolp
Startpreis 100 EUR

Zeer grote oude/antieke mondgeblazen glazen stolp. Afmeting: H 57 x Ø 22 cm. In goede staat.

Grote glazen stolp
Startpreis 100 EUR

Zeer grote oude/antieke mondgeblazen glazen stolp. Afmeting: H 57 x Ø 22 cm. In goede staat.

Pierrot tafellamp, H 45 cm.
Startpreis 100 EUR

Leuke Pierrot tafellamp. Composiet. Met glazen lichtbol. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Staande design lamp, H 190 cm.
Startpreis 100 EUR

Staande design lamp. Italië. Luci Adonis. Design G.F. Frattini. Afmeting; H 190 cm. Ø 35 cm. (voet). In goede staat.

Staande desing lamp, H 176 cm.
Startpreis 100 EUR

Staande design lamp van het merk Goccia. Geheel van chroom met druppelvormige kap. Afmeting: H 176 x Ø 25 cm. (voet). Minimaal deukje. In goede staat.

Sigaretten etui, 1920
Startpreis 100 EUR

Sigarenetui, rechthoekig model aan de voorzijde voorzien van een afbeelding met paarden. Iets gedeukt aan de achterzijde,8,5x7x1,5 cm verder in goede staat.

2x Textiel-kunstwerk in lijst, 15 x 10 cm.
Startpreis 100 EUR

Twee 18e eeuwse textiel (borduursel) kunstwerken in vergulde lijst. Floraal decor. Afmeting: H 15 x B 10 cm. In goede staat.

Fijn gesneden Corpus Christi
Startpreis 100 EUR

Laat 18e eeuw corpus Christi van palmhout. Fijngesneden. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

2x Walter Bosse kapstokhaken (brons)
Startpreis 100 EUR

Twee bronzen wandkapstok-haken met dierenkoppen. Ontwerp Walter Bosse. Oostenrijk. Circa 1950. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.

Koperen inktstel , 1910
Startpreis 100 EUR

Koperen jugendstil inktstel. Holland. Circa 1910. Naar ontwerp van Jan Eisenloeffel. 1876 -1957. Afmeting: 11 x 27 x 15 cm. In goede staat.

Marmeren zuil met verlichting
Startpreis 100 EUR

Marmeren zuil/piedestal met verlichting binnenin. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 87 x 24 cm. In goede staat.

Stel vuurbokken
Startpreis 100 EUR

Twee zware gietijzeren vuurbokken met leeuwen. Holland. 19e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 x 20 cm. In goede staat.

2x Theestoof
Startpreis 100 EUR

Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met koperen binnenbak. Circa 1860. Tevens goed te gebruiken als wijnkoelers. Afmeting: H 40 - 43 cm. In goede staat.

Haardset + ombouw 2x kandelaar
Startpreis 100 EUR

Messing haardomranding met twee jugendstil piano kandelaren. Circa 1900. Afmeting haardomranding: 136 x 35 x 17 cm. Afmeting kandelaren: H 25 cm. In goede staat.

2x Lange dames bont jas
Startpreis 100 EUR

Twee lange dames bontjassen van zeer hoogwaardige kwaliteit. Herkomst zaak uit Monaco. Afmeting: L 100 - 111 cm. In zeer goede staat.

Lot antieke proeflappen (8x)
Startpreis 100 EUR

Lot met acht antieke merklappen. Divers. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.

Lot geld, 3 kilo
Startpreis 100 EUR

Drie kilo divers muntgeld en papiergeld, wereld. 20e eeuw. 1x3cm. In goede staat.

Zakje met Romeinse munten
Startpreis 100 EUR

Groot lot met origineel Romeins muntgeld. Bodemvondst. 3e - 4e Eeuw na Christus. Gewicht circa 350 gram. Afmeting: Ø 1 - 2 cm. In goede staat.

Groot kruis van gietijzer
Startpreis 100 EUR

19e Eeuws Frans gietijzeren opengewerkt kruis, met afbeelding corpus Christi. Kruis is versierd met lelies. Afmeting: 140 x 70 x 7 cm. In goede staat.

Groot kruis van gietijzer
Startpreis 100 EUR

19e Eeuws Frans gietijzeren kruis met neo gotische voorstelling. Met afbeelding van Christus. Afmeting: 160 x 75 x 2 cm. In goede staat.

Groot kruis van gietijzer
Startpreis 100 EUR

19e Eeuws Frans gietijzeren kruis met corpus Christi, met aan de voet twee biddende engelen. Afmeting: 160 x 90 x 5 cm. In goede staat.

Leuk lot met antiek koperwerk
Startpreis 100 EUR

Leuk lot met divers oud/antiek koperwerk. Onder meer; aker, kleine vijzel (antiek), tabaksdoos, doofpotten (antiek) et cetera. Afmeting: 5 - 38 cm. In goede staat.

2x Putti lamp, H 34 cm.
Startpreis 100 EUR

Twee bronzen putti wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

3-Armige wandkandelaar
Startpreis 100 EUR

Antieke 3-armige brons vergulde wandkandelaar in Louis Seize-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 51 x 56 x 35 cm. In goede staat.

4x Kraantjeskan
Startpreis 100 EUR

Vier oude/antieke tinnen kraantjeskannen. 1x circa 1800. 2x Handbeschilderd, 20e eeuw. 1x Tin, 20e eeuw. Afmeting: H 32 - 39 cm. In goede staat.

2x Bloembak van messing, 1880
Startpreis 100 EUR

Twee antiek bewerkte messing bloembakken met figuren in landschap decor. Gesigneerd Bourdon. Circa 1880. Afmeting: 16 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Italiaans kistje met intarsia
Startpreis 100 EUR

Antiek Italiaanse dekseldoos in boekvorm. Sorento. Afmeting: 11 x 23 x 13 cm. In goede staat.

Speeldoos in kist
Startpreis 100 EUR

Antiek mahoniehouten speeldoos in kist. Eerste helft 20e eeuw. Veer defect. Afmeting: 15 x 32 x 18 cm. In redelijk staat.

Hanglamp, 1900
Startpreis 100 EUR

Antieke lamp van messing met gesatineerde glazen lampenkap. Circa 1900. Afmeting: 35 x 19 cm. In goede staat.

Zuil met lamp, H 118 cm.
Startpreis 100 EUR

Vier-delige albasten lamp met zuil. Naar antiek voorbeeld. Zuil + lamp met binnenverlichting. 20e Eeuw. Afmeting: H 118 cm. In goede staat.

Modelschip Statenjacht
Startpreis 100 EUR

Houten modelbouwboot. Hollandse Statenjacht met kanonnen. 17e Eeuw. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 91 x 22 cm. In goede staat.

Zwitserse speeldoos, 1880
Startpreis 100 EUR

Antiek, Zwitserse speeldoos van palissander met floraal intarsia. Circa 1880. Vier melodieën. Speelwerk zit vast, tevens één tand afgebroken. Afmeting: 13 x 37 x 20 cm. In redelijke staat.

Groot kruis van gietijzer
Startpreis 100 EUR

19e Eeuws groot Frans kruis. Geheel versierd met rozenkrans en korenhalmen. Afmeting: 150 x 75 x 2 cm In goede staat.

Groot kruis van gietijzer
Startpreis 100 EUR

19e Eeuws Frans gietijzeren kruis met corpus Christi, met aan de voet twee biddende engelen. Afmeting: 150 x 86 x 5 cm. In goede staat.

2x Grote kaarskandelaar, H 170 cm.
Startpreis 100 EUR

Twee zeer grote smeedijzeren kerkelijke kaarskandelaren. Vijf-armig. Afmeting: 170 cm. In goede staat.

Twee pronkvazen, H 47 cm.
Startpreis 100 EUR

Twee historisme pronkvazen met mondgeblazen glas. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Antieke kroonluchter, 1900
Startpreis 100 EUR

Antieke 9-lichts kroonluchter van messing met kristalglazen pegels. Circa 1900. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

Zakkroonluchter brons/kristal
Startpreis 90 EUR

Bronzen zakkroonluchter met kristalglas + guirlandes. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x Ø 40 cm. In goede staat.

2x Empire-stijl olielamp
Startpreis 90 EUR

Twee porseleinen olielampen in Louis Seize-stijl. Met koperen guirlandes. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Lot munten 4 kilo
Startpreis 90 EUR

4 Kilo divrs muntgeld, wereld. 20e Eeuw. 1-3 cm. In goede staat.

Russische samovaar + Japanse vaas
Startpreis 90 EUR

2x Antiek. Bestaande uit: Samovaar van koper + Japanse bronzen cloisonné vaas. Afmeting: H 31 - 47 cm. In goede staat.

Lot diverse kistjes (7x)
Startpreis 90 EUR

Lot met zeven diverse oude kistjes/dekseldozen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 24 cm. In goede staat.

Majolica tafellamp, H 75 cm.
Startpreis 80 EUR

Antieke hoge staande majolica tafellamp met floraal decor. Circa 1900. Majolica gaaf. Reservoir mist . Afmeting: H 75 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke duiventil, 1890
Startpreis 80 EUR

Antieke houten gepolychromeerde duiventil. Circa 1890. Afmeting: 70 x 36 x 62 cm. In goede staat.

Beslag t.b.v. kabinet + ladenkast
Startpreis 80 EUR

Lot met verguld bronzen kastenbeslag. 18e - 19e Eeuw ee setje voor een kabinet en een setje voor een commode. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.

2x Olielamp, H 60 cm.
Startpreis 80 EUR

Twee antieke olielampen met messing voet. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Glazen stolp
Startpreis 80 EUR

Grote oude/antieke mondgeblazen glazen stolp. Afmeting: H 48 x Ø 20 cm. In goede staat.

Franse barometer
Startpreis 80 EUR

Antiek handgestoken houten barometer, met vergulde en groene beschildering. 19e Eeuw. Frankrijk. Afmeting: 95 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

Glas-in-lood raam, 25 x 18 cm.
Startpreis 80 EUR

Antiek glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Karel de Grote, Corulus V. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 25,5 x 18,5 cm. In goede staat.

Antieke wandelstok, 1920
Startpreis 80 EUR

Antiek hardhouten wandelstok met celluloid. Grip in de vorm van een windhond, met glazen ogen. Circa 1930. Afmeting: L 89 cm. In goede staat.

Saturn tafellamp, H 53 cm.
Startpreis 80 EUR

Messing Saturn tafellamp uit de 80-er jaren. Ontwerp Robert Sonneman. Eén deukje voet. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.

Boek door Toon Hermans 'Kladboek'
Startpreis 80 EUR

Toon Hermans handgesigneerd Kladboek uit 1953. Met diverse gedichten en tekeningen. Lithografieën. Afmeting: 28 x 21 x 2 cm. In goede staat.

Boek 'de moderne grafiek uit 1928' (moderne kunstenaars)
Startpreis 80 EUR

Boek 'De Moderne Grafiek' uit 1928. Gerard Sluyter. Met elf originele houtsnedes + gravures. Onder anderen; Else Berg en Erich Wichman. Afmeting: 32 x 25 x 21,8 cm. In goede staat.

Tabaksdoos + pijpenpluizer
Startpreis 80 EUR

Grote koperen tabaksdoos met benen pijpenpluizer welke voorzien is van een zilveren punt. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 9 x 6,5 cm. In goede staat.

2x Chinese cloisonné vaas + sokkels
Startpreis 80 EUR

Stel Chinese cloisonné vazen op sokkel met floraal decor. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Lot brons/koperwerk
Startpreis 80 EUR

Lot divers brons + koperwerk. Onder andere; vijzels, kanon, strijkijzer, weegschaal. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.

Drie delen divers antiek
Startpreis 80 EUR

Drie delen divers antiek. Bestaande uit; Jugendstil gietijzeren kindernaaimachine. Compositie metalen beeld. Art Nouveau inktpot van compositie metaal. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.

Theestoof
Startpreis 80 EUR

19e Eeuwse Hollandse theestoof van notenhout. Octagonaal. Barok-stijl. Met klauwpoten. Afmeting: 48 x 31 x 31 cm. In goede staat.

Lot scheermessen
Startpreis 80 EUR

Groot lot met antieke scheermessen. Afmeting: ca. 30 cm. In goede staat.

4x Presenteertablet
Startpreis 80 EUR

Vier antieke art deco/jugendstil presenteerbladen met keramiek. Duitsland. Twee handgrepen missen, rest goed. Afmeting: 32 - 55 cm. In redelijk/goede staat.

Bont jas
Startpreis 80 EUR

Chique dames bontjas van Angelo Giannini. Gemaakt van kalfsleer + blauwe bontkraag. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.

2x Bontjas (kort)
Startpreis 80 EUR

Twee korte dames bontjassen. Afmeting: L 50 - 66 cm. In zeer goede staat.

Exclusieve bontjas
Startpreis 80 EUR

Exclusieve bontjas Mary Grayo Monte Carlo. Afmeting: L 91 cm. In goede staat.

Oude/antieke viool, 1900
Startpreis 80 EUR

Antieke viool in originele cassette. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: L 61 cm. In goede staat.

2x Instrument
Startpreis 80 EUR

Twee instrumenten. 1x Dwarsfluit Eurora Classic. 1x Hardhouten blokfluit Moeck. Afmeting: 47,5 cm. In goede staat.

Glas-in-lood raam, 36 x 43 cm.
Startpreis 80 EUR

Gesigneerd antiek glas-in-lood raam met gotisch geklede dame. Atelier + Prinsenhof te Delft, 1891 - 1937. Door Jan Schouten, 1852 - 1937. Vier vensters met barst. Afmeting: 37 x 43 cm. In redelijk/goe...

Collectie wijnetiketten
Startpreis 80 EUR

Grote collectie met wijnetiketten. Frankrijk. 20e Eeuw. Ongebruikt. Honderden. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.

Antieke toneelkijker
Startpreis 80 EUR

Antieke Weense toneelkijker, vernikkeld en met parelmoer belijmd. Simon Waldstein, Hof Optiker, Kohlmarkt 3, Wien. Eén stukje parelmoer mist. Afmeting: 12,5 x 13,5 x 4,7 cm. In goede staat.

Doos divers (blikopeners)
Startpreis 80 EUR

Groot lot met diverse antieke blikopeners. Circa 1900. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.

Postzegel collectie (Duitsland)
Startpreis 80 EUR

Duitse postzegelverzameling, 750 Jahre Berlin. Compleet album postfris. Afmeting: 31 x 31 x 4 cm. In goede staat.

2x Kruis van gietijzer
Startpreis 80 EUR

Twee 19e eeuws gietijzeren kruizen met corpus Christi. Frankrijk. Afmeting: 1x 100 x 56 x 2 cm. / 1x 80 x 40 x 3 cm. In goede staat.

Groot kruis van gietijzer
Startpreis 80 EUR

19e Eeuws Frans gietijzeren kruis. Kruis is opengewerkt, tevens een afbeelding van Maria, met aan de voet twee biddende engelen. Afmeting: 130 x 74 x 4 cm. In goede staat.

Antieke kandelaar, 1900
Startpreis 80 EUR

Antiek bronzen kaarskandelaar met zeemonster. Nederland. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Lot divers (7x)
Startpreis 80 EUR

Lot divers. Onder meer; koperwerk, postweegschaal, Joodse kandelaar, neo gotisch kistje, tablet met postzegel collage. Circa 1900. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.

Lot divers koperwerk
Startpreis 80 EUR

Groot lot oud/antiek koperwerk. Onder meer; melkkan, ketels, parapluhouder, olielamp, schalen, gewichtenblok, kandelaar et cetera. Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.