Antieke, kleine Schwarzwalder Bahnhäusle koekoeksklok van notenhout, met houten platines uurwerk. Circa 1870. Duitsland. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Kleine mysterieuze pendule met bronzen figuur. Naar antiek voorbeeld van Junghans. Echter, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Cloisonné messing klok met emaille, figuren plaquettes en zuilen. Batterij uurwerk. Met centrale secondenwijzer. Afmeting: 30 x 22 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuws Weense snaarregulateur met gepolychromeerde houten klokkast. Weekloper met stil uurwerk. Haarlijnen wijzerplaat. Behoeft reiniging. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse waterklok met messing. ca 1900. Waterreservoir mist. 80 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse staande klok van Gustav Becker. Notenhout. Circa 1900. Jugendstil. Halfuur-slag op vier gongstaven. Afmeting: H 225 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gustav Becker regulateur. Gründerzeit. Circa 1900. Kroon mist stukje hout. Verder in goede staat. Afmeting: 98 cm.
Antiek wortelnoten Junghans tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antiek Amerikaanse regulateur met florale intarsia en windhonden. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met halve zuilen. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Antiek Frans klokkenstel van messing. Historisme, neo renaissance. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén pootje kandelaar mist. Afmeting: 45 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Twee eikenhouten Warmink tafelklokken met brons. Halfuur-slag + maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Art Deco klok van bakeliet met chroom. Circa 1935. Afmeting: 17,5 x 34 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Friese staartklok met wekker en prachtige beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Groot reclame object van Ø 180 cm. voor Swatch Swiss uurwerk, met centrale seconde. Tweede helft 20e eeuw. In goede staat.
Antiek vergulde bronzen pendule in rococo-stijl. Circa 1880. Frankrijk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Friese staartklok met beelden, wekker en origineel beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten art deco buffetklok met chroom. In de nieuwe Haagse School stijl. Circa 1930. Later F.H.S-uurwerk met enchappement. Afmeting: H 24 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse klokken. 1x Notenhouten vrijslinger, circa 1890. 1x Bahnhäusle koekoeksklok, zonder opzet. Afmeting: 41 - 95 cm. In goede staat.