Diese Webseite verwendet Cookies

Aprilveiling 2024

Versteigerung am Donnerstag, 18. April 2024 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Koekoeksklok, 1870
Ergebnis: 200 EUR

Antieke, kleine Schwarzwalder Bahnhäusle koekoeksklok van notenhout, met houten platines uurwerk. Circa 1870. Duitsland. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Mysterieuse pendule, H 39 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Kleine mysterieuze pendule met bronzen figuur. Naar antiek voorbeeld van Junghans. Echter, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Cloisonné klok
Ergebnis: 160 EUR

Cloisonné messing klok met emaille, figuren plaquettes en zuilen. Batterij uurwerk. Met centrale secondenwijzer. Afmeting: 30 x 22 x 11 cm. In goede staat.

Weense snaarregulateur
Ergebnis: 160 EUR

19e Eeuws Weense snaarregulateur met gepolychromeerde houten klokkast. Weekloper met stil uurwerk. Haarlijnen wijzerplaat. Behoeft reiniging. Afmeting: 85 cm. In goede staat.

Antieke klok
Ergebnis: 150 EUR

Antieke eikenhouten Engelse waterklok met messing. ca 1900. Waterreservoir mist. 80 cm. In redelijke staat.

Marmeren portaalklok, H 39 cm.
Ergebnis: 140 EUR

Franse comtoise, 1860
Ergebnis: 140 EUR

Duitse staande klok, 1900
Ergebnis: 140 EUR

Antieke Duitse staande klok van Gustav Becker. Notenhout. Circa 1900. Jugendstil. Halfuur-slag op vier gongstaven. Afmeting: H 225 cm. In zeer goede staat.

Gustav Becker regulateur, 1900
Ergebnis: 140 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gustav Becker regulateur. Gründerzeit. Circa 1900. Kroon mist stukje hout. Verder in goede staat. Afmeting: 98 cm.

Junghans tafelklok, 1920
Ergebnis: 130 EUR

Antiek wortelnoten Junghans tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Antieke Weense regulateur
Ergebnis: 130 EUR

Amerikaanse regulateur
Ergebnis: 120 EUR

Antiek Amerikaanse regulateur met florale intarsia en windhonden. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

Duitse regulateur, 1890
Ergebnis: 120 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur met halve zuilen. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 101 cm. In goede staat.

Junghans staande klok
Ergebnis: 120 EUR

Fans klokkenstel,1890
Ergebnis: 120 EUR

Antiek Frans klokkenstel van messing. Historisme, neo renaissance. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén pootje kandelaar mist. Afmeting: 45 - 52 cm. In redelijk/goede staat.

2x Warmink tafelklok
Ergebnis: 110 EUR

Twee eikenhouten Warmink tafelklokken met brons. Halfuur-slag + maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Art Deco klok, 1935
Ergebnis: 110 EUR

Art Deco klok van bakeliet met chroom. Circa 1935. Afmeting: 17,5 x 34 x 7 cm. In goede staat.

Friese staartklok, 1800
Ergebnis: 110 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten Friese staartklok met wekker en prachtige beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 142 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1890
Ergebnis: 100 EUR

Swiss wandklok, 1988
Ergebnis: 100 EUR

Groot reclame object van Ø 180 cm. voor Swatch Swiss uurwerk, met centrale seconde. Tweede helft 20e eeuw. In goede staat.

Franse pendule, H 40 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Antiek vergulde bronzen pendule in rococo-stijl. Circa 1880. Frankrijk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Friese staartklok, 1800
Ergebnis: 100 EUR

Antiek eikenhouten Friese staartklok met beelden, wekker en origineel beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 145 cm. In goede staat.

Art Deco buffetklok, 1930
Ergebnis: 100 EUR

Hollandse eikenhouten art deco buffetklok met chroom. In de nieuwe Haagse School stijl. Circa 1930. Later F.H.S-uurwerk met enchappement. Afmeting: H 24 x 38 x 15 cm. In goede staat.

2x Antieke Duitse klok
Ergebnis: 90 EUR

Twee antieke Duitse klokken. 1x Notenhouten vrijslinger, circa 1890. 1x Bahnhäusle koekoeksklok, zonder opzet. Afmeting: 41 - 95 cm. In goede staat.