Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Aprilveiling 2024

AD-

Nachverkauf | Präsenzauktion

Chinese fam. verte dekselschaal Ø 22 cm.
Ergebnis: 6.000 EUR

Chinees porseleinen familie verte draken dekselschaal met floraal decor en bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 22 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese schotel Ø 17 cm.
Ergebnis: 5.500 EUR

Chinees porseleinen kang xi, familie rose schaal uit de 18e eeuw. Afmeting: Ø 17 cm. Slecht gerestaureerd. In matige staat.

Lot Chinees porselein
Ergebnis: 5.000 EUR

Zes 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi kop + schotels. Zowel met vier als een zes tekens bodemmerk. Geisha's in tuin decor. Twee schotels goed. Twee schotels chip. Twee schotels gelijmd. Drie kopje...

Pronk tafelstuk
Ergebnis: 4.250 EUR

Imposant groot zilveren pronkstuk, een 3 delig zilveren tafelstuk, 925/000, bestaande uit een ovaal plateau met 2 gecontourneerde zijstukken. Allen versierd met een gezaagd spijlen decor voorzien van ...

Franse boulle console klok
Ergebnis: 4.250 EUR

18e Eeuws Franse boulle klok op wandconsole. Gesigneerd Adriën A Chalon. Met spillegang, halfuur-slag en touwtjesslinger. Oudere restauratie. Afmeting: H 120 cm. In redelijk/goede staat.

Kapitale Familie Rose dekselpot, H 72 cm.
Ergebnis: 4.000 EUR

Zeer grote 18e eeuws Chinees porseleinen dekselpot met familie rose decor, blauw glazuur en goud decor. Zes tekens bodemmerk. Eén chip deksel. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.

Zilver vergulde miskelk met pateen en lepeltjes
Ergebnis: 3.500 EUR

Bijzondere zilver vergulde miskelk, 800/000, met pateen en lepel. Miskelk op een rond geschulpte voet voorzien van een opengewerkte rand, met graveerwerk en 6 medaillons met religieuze voorstelling ge...

Reliekschrijn
Ergebnis: 3.500 EUR

Reliekschrijn. Koper met emaille, brons, hout en glas religieuze Romaanse relikwie. Restvergulding. Leeftijd 19e eeuw of ouder. Mogelijk Frankrijk. Afmeting: 26 x 26 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden koningscollier
Ergebnis: 3.250 EUR

Geelgouden koningscollier, 585/000, met karabijnsluiting. 4,3x4,3mm. Lengte 80 cm. ca 80 gram. In zeer goede staat. Met aankoopbewijs.

Chinese celadon vaas, H 26,4 cm.
Ergebnis: 3.250 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met oren, grijs craquelé glazuur en cheng lung bodemmerk. Afmeting: H 26,4 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 40 cm.
Ergebnis: 2.750 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor, zes tekens bodemmerk. Voorzien van collectie stempels. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Celadon vaas, H 23,5 cm.
Ergebnis: 2.750 EUR

Chinees porseleinen celadon oorvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Joachim Tielke barok luit
Ergebnis: 2.600 EUR

Grote Duitse Joachim Tielke barok luit. Gemaakt door Baumeister Steffen Milbradt 2001 te Meissen. Naar model uit 1718. Notenhout met ebbenhout en galalith + vurenhout en beukenhout. In koffer. Afmetin...

Klaas Bernink, Asfaltfabriek Lochem
Ergebnis: 2.500 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996. Asfalt fabriek Dostal bij Lochem. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Rembrandt van Rijn, Beggars receiving alms at the door
Ergebnis: 2.500 EUR

Originele ets van Rembrandt van Rijn. 1606 - 1669. Beggars receiving alms at the door. Ets op papier. Vochtvlekken en 2 scheurtjes . Afmeting: H 16 x B 13 cm. In redelijke staat.

Antiek bronzen ibis vogel
Ergebnis: 2.500 EUR

Antiek bronzen ibis vogel. 26e - 31e dynastie. Circa 664 - 332 voor Christus Egypte. Taxatierapport aanwezig. Bodemvondst met ruwe oxidatie. Gemonteerd op een houten basement. Afmeting: 12,5 x 18,7 x ...

Chinese wandvaas, H 20 cm.
Ergebnis: 2.500 EUR

Zéér gedetailleerde Chinees porseleinen familie rose wandvaas met geiten/figuur/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas met strik, H 18,5 cm.
Ergebnis: 2.500 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met strik + bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Paar boulle nachtkastjes
Ergebnis: 2.250 EUR

Twee Franse boulle commodes/nachtkastjes met marmeren blad en bronzen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 57 x 36 cm. In goede staat.

3x Meissen beeld
Ergebnis: 2.250 EUR

Drie Duitse Meissen porseleinen figuren van het apenorkest. Naar ontwerp van J. J. Kaendler. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

M.A. Koekkoek, Panoramisch landschap
Ergebnis: 2.150 EUR

M.A. Koekkoek. 1807 -1868. Groot panoramisch landschap met vee en herder te paard. Enkele restauraties. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 63,5 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden bangle
Ergebnis: 2.000 EUR

Fraaie geelgouden bangle, 750/000, voorzien van een holle bewerking. De armband heeft een scharnier en bakslot. Breedte 14,5 mm. ø 57 mm. ca 43,9 gram. In goede staat.

Klaas Bernink, Spoorwachtershuis
Ergebnis: 2.000 EUR

Klaas Bernink, 1967. 1913 - 1996. Baanwachtershuisje, station Glanerburg. Acryl op linnen. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.

Eng Siak Loy, Market
Ergebnis: 2.000 EUR

En Siak Loy (Singapore). 1941 - .Titel: Market. Verso etiket. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 76 cm. In goede staat.