Diese Webseite verwendet Cookies

Aprilveiling 2024

Nachverkauf | Präsenzauktion

Franse boulle console klok
Ergebnis: 4.250 EUR

Amsterdams staand horloge, 1740
Ergebnis: 1.600 EUR

Franse pendule, 1820
Ergebnis: 1.350 EUR

Engelse bracket klok, H 57 cm.
Ergebnis: 1.300 EUR

Glazen klok (elektrisch)
Ergebnis: 1.300 EUR

3-Delig Frans klokkenstel
Ergebnis: 900 EUR

Franse bol-pendule, 1900
Ergebnis: 450 EUR

Franse pendule, 1820
Ergebnis: 425 EUR

Antiek vuurvergulde bronzen empire pendule. Frankrijk. Circa 1820. Jager met haas en hond. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Ongereinigd. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Franse boulle klok met kalender
Ergebnis: 400 EUR

Engelse lantaarnklok
Ergebnis: 400 EUR

Antiek Engelse bronzen lantaarnklok. Spiller Wellington. Zonder gewichten, slinger, koord. Verder uurwerk compleet. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Franse strijdwagen pendule, 1880
Ergebnis: 350 EUR

Antieke Franse strijdwagen pendule met marmeren basement. Compositie metaal. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 56 x 50 x 30 cm. In goede staat.

Antiek Frans klokkenstel, 1900
Ergebnis: 325 EUR

Antiek marmeren met compositie metalen Frans klokkenstel. Met dubbele figuren en engelen. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 - 52 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Ergebnis: 300 EUR

19e Eeuws Engelse mahoniehouten staande klok met bandintarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden, dag en maanstand. W.T. Leis Haslingden. Afmeting: H 235 cm.In goede staat.

Franse lantaarnklok
Ergebnis: 300 EUR

18e Eeuws Franse lantaarnklok met slagwerk, in originele eikenhouten klokkast. Afmeting: 220 cm. In goede staat.

3-Delig Frans klokkenstel, 1850
Ergebnis: 300 EUR

Franse haantjes comtoise
Ergebnis: 275 EUR

18e Eeuwse Franse haantjes comtoise met spillegang en schotelvormige wijzerplaat. Met wekker, peerslinger en één wijzer. Slagwerk van drie haantjes op bel. Afmeting: 38 x 23 x 17 cm. In goede staat.

Charles Dix pendule, H 28,5 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Antieke Friese stoelklok
Ergebnis: 250 EUR

Mooie 18 - 19e eeuwse Friese stoelklok met wekker en beschildering. Afmeting: 72 cm. In zeer goede staat.

Schwarzwalder regulateur
Ergebnis: 250 EUR

Antiek, Duitse Schwarzwalder regulateur met ranken en hertenkop. Gewei niet origineel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 84 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, H 230 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Vroeg 19e eeuws Engelse mahoniehouten staande klok met maanstand, seconden + dagaanduiding, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. F. Chambler Newcastle. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.

Lantaarnklok
Ergebnis: 250 EUR

18e Eeuws bronzen lantaarnklok met spillegang. Géén slinger, koord, gewichten. Behoeft reiniging. Afmeting: 42 cm. In redelijke staat.

Franse reiswekker, 1880
Ergebnis: 225 EUR

Cloisonné klok
Ergebnis: 225 EUR

Cloisonné messing klok met emaille, figuren plaquettes en zuilen. Batterij uurwerk. Met centrale secondenwijzer. Afmeting: 36 x 21 x 11 cm. In goede staat.

Frans klokkenstel, 1900
Ergebnis: 200 EUR