Antiek vuurvergulde bronzen empire pendule. Frankrijk. Circa 1820. Jager met haas en hond. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Ongereinigd. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Geëboniseerde Franse boulle klok met kalender (dag + datum). 19e Eeuw. Weekloper met halfuur-slag op bel, touwtjesslinger. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antiek Engelse bronzen lantaarnklok. Spiller Wellington. Zonder gewichten, slinger, koord. Verder uurwerk compleet. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse strijdwagen pendule met marmeren basement. Compositie metaal. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 56 x 50 x 30 cm. In goede staat.
Antiek marmeren met compositie metalen Frans klokkenstel. Met dubbele figuren en engelen. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 - 52 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engelse mahoniehouten staande klok met bandintarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden, dag en maanstand. W.T. Leis Haslingden. Afmeting: H 235 cm.In goede staat.
18e Eeuws Franse lantaarnklok met slagwerk, in originele eikenhouten klokkast. Afmeting: 220 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse haantjes comtoise met spillegang en schotelvormige wijzerplaat. Met wekker, peerslinger en één wijzer. Slagwerk van drie haantjes op bel. Afmeting: 38 x 23 x 17 cm. In goede staat.
Antiek vuurvergulde Charles Dix pendule. Arabische vrouw op chaise longue. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Mooie 18 - 19e eeuwse Friese stoelklok met wekker en beschildering. Afmeting: 72 cm. In zeer goede staat.
Antiek, Duitse Schwarzwalder regulateur met ranken en hertenkop. Gewei niet origineel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Engelse mahoniehouten staande klok met maanstand, seconden + dagaanduiding, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. F. Chambler Newcastle. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
18e Eeuws bronzen lantaarnklok met spillegang. Géén slinger, koord, gewichten. Behoeft reiniging. Afmeting: 42 cm. In redelijke staat.
Cloisonné messing klok met emaille, figuren plaquettes en zuilen. Batterij uurwerk. Met centrale secondenwijzer. Afmeting: 36 x 21 x 11 cm. In goede staat.