Diese Webseite verwendet Cookies

Januariveiling 2024

Versteigerung am Donnerstag, 11. Januar 2024 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zandstenen gestoken kist
Ergebnis: 250 EUR

Romaanse stijl (14e eeuw) zandstenen gestoken kist op twee slede poten. Figuren/leeuwenkoppen decor. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 20 x 15 cm. In goede staat.

Symphonion speeldoos
Ergebnis: 250 EUR

Antieke Duitse notenhouten Symphnion speeldoos met schellak, extra speelplaten + sleutel. Circa 1900. In zeer goede staat. Speelt perfect! Afmeting: 10,5 x 17 x 15 cm. In goede staat.

17e Eeuwse baardmans kruik, H 46 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Antieke 17e eeuwse Duitse steengoed baardmanskruik met medailles. Oude beschadiging aan rand. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Zwitserse speeldoos, 1900
Ergebnis: 225 EUR

Cloisonné lampvoet, H 43 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Kleine antieke Franse petroleumlamp van messing, met opgewerkt decor, cloisonné en onyx voet. Circa 1900. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Klok console met intarsia en brons
Ergebnis: 200 EUR

2x Antieke kaarskandelaar, H 1820
Ergebnis: 200 EUR

Twee originele antiek vergulde messing empire kaarskandelaren. Circa 1820. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Drie gietijzeren tuinvazen, H 55 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Groot modelschip
Ergebnis: 200 EUR

Houten modelschip, naar de Noorse Leeuw. Antiek-look, echter 20e eeuw. Afmeting: 89 x 110 x 33 cm. In goede staat.

2x Hollands tin
Ergebnis: 200 EUR

Twee delen Hollands tin. Art Deco. Ontwerper? 1x Vaas van Daalderop Holland, één deuk. 1x Lampenvoet, ongemerkt, deukje. Afmeting: 16 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Italiaanse kandelaren, H 59 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Twee Italiaanse kaarskandelaren van messing, met blauw porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Antieke Spaanse vijzel
Ergebnis: 190 EUR

Antieke bronzen vijzel. Spanje. 17e Eeuw, of zelfs 15e - 16e eeuw. Met tibben. Afmeting: H 11,5 x Ø 13 cm. In goede staat.

Groot lot munten (wereld)
Ergebnis: 190 EUR

Engelse bureauset/brievenhouder/inktset, 1880
Ergebnis: 180 EUR

Antieke Engelse wortelnoten inktset met brievenhouder + lade + glazen inktpotten. Circa 1880. Afmeting: 27 x 31 x 25 cm. In goede staat.

Twee antieke glazen stolpen , H 41 x Ø 16 cm.
Ergebnis: 180 EUR

Twee 19e eeuwse glazen stolpen met houten basement. Afmeting: H 41 x Ø 16 cm. In goede staat.

Lot geld, 3 kilo
Ergebnis: 170 EUR

2x Wandlamp
Ergebnis: 160 EUR

Twee grote antieke brons vergulde wandlampen. Drie-lichts. In 18e eeuwse stijl. Afmeting: 80 x 45 x 27 cm. In goede staat.

Antiek klein hangkastje, 1890
Ergebnis: 160 EUR

Antiek eikenhouten historisme hangkastje met messing plaquette. Circa 1890. Afmeting: 66 x 46 x 22 cm. In goede staat.

Schwarzwalder kist
Ergebnis: 160 EUR

19e Eeuwse Schwarzwalder houtgesneden (handwerk)kist met 16 lades. Druivenrank decor. Afmeting: 24 x 35 x 25 cm. In goede staat.

Empire kist
Ergebnis: 160 EUR

19e Eeuwse bronzen dekseldoos met Egyptische voorstellingen. Gemaakt van ijzer met brons. Empire stijl. Afmeting: 15 x 17 x 10 cm. In goede staat.

Antiek miniatuur portret
Ergebnis: 160 EUR

Gedetailleerd geschilderd antiek miniatuur portret. Monogram A.P. Heer met kraag. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

Vijf-delige haardset (messing)
Ergebnis: 160 EUR

Vijf-delige antieke haardset van messing. 19e Eeuw. Afmeting: 23 - 66 cm. In goede staat.

Antieke hoedendoos
Ergebnis: 160 EUR

Antieke handbeschilderde hoedendoos van spaanhout. Met floraal/fruit/vogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: 22 x 46 x 29 cm. In goede staat.

18e Eeuwse theekist
Ergebnis: 150 EUR

18e Eeuwse mahoniehouten Louis Quinze theekist met origineel bronzen beslag. Slot mist. Afmeting: 13 x 15,5 cm. In goede staat.