Diese Webseite verwendet Cookies

Januariveiling 2024

Versteigerung am Donnerstag, 11. Januar 2024 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gouden snuifdoos, 18 eeuw Daniel Govaers (of Gouers)
Ergebnis: 9.500 EUR

Schilderij, reeën in landschap
Ergebnis: 9.500 EUR

Yixing theepot
Ergebnis: 8.500 EUR

Chinees porseleinen yixing trekpot met gouden reliëf decor. Voorzien van bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 15,5 x 18,5 x 10 cm. In goede staat.

16e - 17e Eeuws, De dood aan het kegelen
Ergebnis: 5.000 EUR

Ram Colenbrander vaas, H 25,7 cm.
Ergebnis: 5.000 EUR

Antieke platelen Ram Colenbrander Arnhem vaas. Nr. 15. Decor: Kragtig. Circa 1910. Afmeting: H 25,7 cm. In goede staat.

Vijf werken uit de 17e, 18e Eeuw
Ergebnis: 4.500 EUR

Vijf diverse werken uit de 17e - 18e eeuw. Onder andere; sepia, aquarel, schets. Enkele signaturen, onder andere van Verwer, Postma + onduidelijk. Afmeting: 11 - 31 cm. In matig/redelijk/goede staat.

Zéér grote bronzen plaquette (ca. 50 kg.)
Ergebnis: 4.500 EUR

Lucebert, Fantasie voorstelling
Ergebnis: 4.000 EUR

Antiek witgouden collier & oorhangers met diamant.
Ergebnis: 3.750 EUR

Wilhelm Imkamp, Kubistische voorstelling
Ergebnis: 3.750 EUR

Piet van der Hem, patrijzen
Ergebnis: 3.500 EUR

Zeldzame Chinese kom Ø 14,2 cm.
Ergebnis: 3.250 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen kom met goud glazuur en emaille floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 14,2 cm. In goede staat.

Sculptuur van Chenxiangmu hout
Ergebnis: 3.250 EUR

Zeldzame Chinese sculptuur op console, gemaakt van chenxiangmu wortelnoten hout. Afmeting: 27 x 38 x 19 cm. In goede staat.

2x Colenbrander vaas
Ergebnis: 3.000 EUR

Twee antieke polychrome platelen Colenbrander Arnhem vazen. Nr. 7. Decor Steil. Circa 1910. Met originele dozen. Afmeting: 22,5 + 12,5 cm. In goede staat.

Witgouden slavenarmband met diamant.
Ergebnis: 2.750 EUR

Klaas Bernink, Industrie Deventer
Ergebnis: 2.750 EUR

S. Jankowski, Portret vrouw
Ergebnis: 2.750 EUR

S. Jankowski. Poolse School. 1940. Toegeschreven aan Stanislaw Jankowski, 1876 - 1948. Dames portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.

Colenbrander vaas, H 19,2 cm.
Ergebnis: 2.750 EUR

Antieke polychrome platelen Colenbrander Arnhem vaas. Nr. 45. Decor: Brocaat. Circa 1910. Afmeting: H 19,2 cm. In goede staat.

2x Antieke Colenbrander vaas, H 20,7 cm.
Ergebnis: 2.750 EUR

Twee grote antieke polychrome platelen Colenbrander Arnhem vazen. Nr. 24. Decor: Drijvend. Circa 1910. Afmeting: H 20,7 cm. In goede staat.

Chinees lakwerk dekseldoos
Ergebnis: 2.750 EUR

Chinese bolvaas, H 21 cm.
Ergebnis: 2.750 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Moderne glazen sculptuur, S. Libensky
Ergebnis: 2.500 EUR

2x Fam. Rose trompetvaas, H 27,2 cm.
Ergebnis: 2.500 EUR

Twee Chinees porseleinen trompet-vormige familie rose vazen met vissen/floraal/goud decor. Ongemerkt. Afmeting: H 27,2 cm. In goede staat.

Vitrinekast met intarsia
Ergebnis: 2.200 EUR