Diese Webseite verwendet Cookies

Januariveiling 2024

Versteigerung am Donnerstag, 11. Januar 2024 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

11 Houders terracotta medaillons
Ergebnis: 1.900 EUR

Zeldzame set van elf antieke houders in de vorm van boeken, vol met antieke terracotta medaillons. Divers. Afmeting: Ø 4 - 7 cm. In goede staat.

Antieke voorzet haard
Ergebnis: 1.600 EUR

Antieke voorzet haard. Majolica, met voet van gietijzer. In het midden een bloemvaas. Gemaakt door firma Carl Houben Sohn - Aachen. 19e Eeuw. Afmeting: 125 x 55 cm. In goede staat.

Interessant lot foto-camera's
Ergebnis: 1.000 EUR

PUCH Steyr Daimler brommer
Ergebnis: 1.000 EUR

2x Zandstenen leeuw
Ergebnis: 950 EUR

Twee antieke zandstenen leeuwen met wapenschild. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 78 - 79 cm. In goede staat.

3 Gewichten + strijkijzer
Ergebnis: 850 EUR

Vier delen antiek messing. Klein strijkijzer, sluitgewicht en twee vroege gewichten. Afmeting: 3 - 11,5 cm. In goede staat.

Antieke Engelse wastafel
Ergebnis: 650 EUR

Antieke Engelse wastafel met console + spiegel van gietijzer + draken, met keramieken wasbak. Johnson Brothers Hanley Limited. Afmeting: 70 x 55 x 190 cm. In goede staat.

Zwitserse speeldoos
Ergebnis: 600 EUR

Melkbus met kraan
Ergebnis: 550 EUR

Bijzonder grote 'Koek & Sopie' kraantjeskan van messing met koper. 19e Eeuw. Kopergenageld. Afmeting: H 80 cm. In zeer goede staat.

Zandstenen Maria beeld, H 75 cm.
Ergebnis: 500 EUR

19e Eeuws zandstenen Maria-beeld. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.

Franse likeurkelder, 1860
Ergebnis: 500 EUR

Zandstenen slapende engel
Ergebnis: 500 EUR

Slapende engel met lauwerkrans, gemaakt van zandsteen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 81 x 36 x 50 cm. In goede staat.

Lot camera's (divers)
Ergebnis: 450 EUR

Majolica tafellamp, H 75 cm.
Ergebnis: 400 EUR

5-Arms kandelaar, H 72 cm.
Ergebnis: 375 EUR

Grote bronzen empire-stijl kaarskandelaar met vergulding en kariatiden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.

19e Eeuwse supraporte
Ergebnis: 350 EUR

19e Eeuwse stucwerk supraporte met originele polychromie. Afmeting: 36 x 68 x 16 cm. In goede staat.

17e Eeuwse vijzel
Ergebnis: 350 EUR

Vroeg 17e eeuwse Hollandse renaissance vijzel van brons, met ranken en opschrift 'Louet Godt bauen allen 1624'. Afmeting: 13 x 13,8 cm. In goede staat.

Chemie kist
Ergebnis: 350 EUR

Chemiekist met inhoud. 19e Eeuw. Mahoniehout. Met slot en sleutel. Afmeting: 24 x 38 x 20 cm. In zeer goede staat.

Amfora vaas in Romeinse stijl
Ergebnis: 325 EUR

Antieke metalen amfora vaas in Romeinse stijl. Met figuren decor + restvergulding. Voet mist. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Godin kachel, 1900
Ergebnis: 300 EUR

Antieke gietijzeren Godin kachel. Circa 1900. Afmeting: 75 x 36 x 63 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl lamp
Ergebnis: 300 EUR

Tiffany-stijl glazen tafellamp met vierkante kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 40 x 40 cm. In goede staat

Bronzen lavabo
Ergebnis: 300 EUR

15e - 16e Eeuwse bronzen lavabo met originele patina. Vermoedelijk België of Zuid Holland. Afmeting: 24 x 26 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Biedermeier handwerkkist, 1850
Ergebnis: 300 EUR

19e Eeuwse wortelnoten biedermeier handwerkkist met floraal intarsia decor. Met diverse compartimenten met deksels. Circa 1850. Afmeting: 17 x 40 x 27 cm. In zeer goede staat.

Antieke kapstok, 1900
Ergebnis: 300 EUR

Antieke vergulde koperen kapstok met vergulding in bamboe decor. Circa 1900. Afmeting: 26 x 66 x 13 cm. In goede staat.