Diese Webseite verwendet Cookies

56. Aprilveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 13. April 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Drie-delig Delfts kaststel
Ergebnis: 500 EUR

Drie-delig Delfts fayence kaststel. 18e Eeuw. Van lampetkan. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 42 - 43 cm. In goede staat.

Drie Delftse schotels Ø 31 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse fayence schotels met tuin decor. Gemerkt: lampetkan. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse apothekerspot
Ergebnis: 500 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot. U. Basilic. Rand ingekort + chips. Afmeting: H 18,5 cm. In redelijke staat.

Zeldzame Delftse roompot
Ergebnis: 450 EUR

Zeldzaam 17e - 18e eeuws Delftse fayence roompot met oren en chinoiserie decor. Afmeting: 15,5 x 23 x 25 cm. In goede staat.

Duists Meissen figuur, 1880
Ergebnis: 450 EUR

Groot 19e eeuws Duits Meissen porseleinen figuur. Amor met boog. Voorzien van goud decor. Circa 1880. Enkele chip aan groene bladeren bij sokkel. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Lot Hollandse 'Griemel' tegels (105 st.)
Ergebnis: 450 EUR

Groot lot Hollandse fayence gemarmerde glazuur wandtegels. 105 stuks Decor: Griemel. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot antieke 'witjes' wandtegels (105 st.)
Ergebnis: 425 EUR

Lot van 105 stuks antieke Hollandse 'witjes' wandtegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke 'witjes'wandtegels (89 st.)
Ergebnis: 425 EUR

Lot van 89 stuks antieke Hollandse 'witjes' wandtegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot herder/cirkel tegels (51 st.)
Ergebnis: 425 EUR

Lot van 51 stuks Hollandse mangaan cirkel/herder tegels. Circa 1800. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Delftse apothekerspotten
Ergebnis: 425 EUR

Twee kleine 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten. 1x Ex Oliban. 1x Mastich. Bovenrandschade. Afmeting: H 11 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws M.O.L. bord Ø 19,5 cm.
Ergebnis: 425 EUR

18e Eeuws Loosdrechtse M.O.L. bord met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.

Delftse apothekerspot
Ergebnis: 425 EUR

18e Eeuwse Hollandse Delfts fayence zalf-apothekerspot met landschap decor. Annotatie 1710. Afmeting: H 16 x Ø 14 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (60 st.)
Ergebnis: 420 EUR

Lot van 60 stuks antieke schildpad glazuur wandtegels. Circa 1800. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot Hollandse tegels (35 st.)
Ergebnis: 400 EUR

35 Stuks Hollandse waterschap tegels. Circa 1800. Terpen met gebouwen, divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Duits Meissen porselein
Ergebnis: 375 EUR

Zes delen Duits Meissen porselein met zwiebelmuster decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, twee cake-borden en drie ontbijtborden. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

Lot antieke 'witjes' wandtegels (80 st.)
Ergebnis: 375 EUR

Lot van 80 stuks antieke Hollandse 'witjes' wandtegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot schildpad tegels (58 st.)
Ergebnis: 375 EUR

Lot van 58 stuks Hollandse schildpad tegels. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke tegels (12 st.)
Ergebnis: 350 EUR

Twaalf antieke Hollandse tegels met tulp decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse dekselpot, H 66 cm.
Ergebnis: 350 EUR

Zeer grote antieke Delftse fayence polychrome dekselpot met chinoiserie decor. Floraal/vogels/kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Drie Franse theebussen
Ergebnis: 325 EUR

Drie 19e eeuwse Franse handbeschilderde porseleinen theebussen met chinoiserie/goud decor. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.

Tabakspot
Ergebnis: 300 EUR

Antieke polychrome hollandse Makkumer Fayence tabakspot. in de vorm van een Makkumerhuis. 17x17x12cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse pot als lampenvoet, H 28 cm.
Ergebnis: 300 EUR

18e Eeuwse Delftse pot als lampenvoet met chinoiserie decor en octagonale voet. Mogelijk ingekort. Afmeting: H 28 cm.In redelijke staat.

Twee zeldzame Delftse bliksemborden
Ergebnis: 300 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Delftse polychrome bliksemborden met floraal decor. Gemerkt De Paauw. Afmeting: 26 - 80 cm. In goede staat.

Twee Delftse dekselpotten, H 33 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Twee Delftse Porceleyne Fles fayence dekselpotten. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.