Drie-delig Delfts fayence kaststel. 18e Eeuw. Van lampetkan. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 42 - 43 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse fayence schotels met tuin decor. Gemerkt: lampetkan. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot. U. Basilic. Rand ingekort + chips. Afmeting: H 18,5 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam 17e - 18e eeuws Delftse fayence roompot met oren en chinoiserie decor. Afmeting: 15,5 x 23 x 25 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Duits Meissen porseleinen figuur. Amor met boog. Voorzien van goud decor. Circa 1880. Enkele chip aan groene bladeren bij sokkel. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Groot lot Hollandse fayence gemarmerde glazuur wandtegels. 105 stuks Decor: Griemel. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van 105 stuks antieke Hollandse 'witjes' wandtegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 89 stuks antieke Hollandse 'witjes' wandtegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 51 stuks Hollandse mangaan cirkel/herder tegels. Circa 1800. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee kleine 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten. 1x Ex Oliban. 1x Mastich. Bovenrandschade. Afmeting: H 11 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Loosdrechtse M.O.L. bord met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Delfts fayence zalf-apothekerspot met landschap decor. Annotatie 1710. Afmeting: H 16 x Ø 14 cm. In goede staat.
Lot van 60 stuks antieke schildpad glazuur wandtegels. Circa 1800. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
35 Stuks Hollandse waterschap tegels. Circa 1800. Terpen met gebouwen, divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen Duits Meissen porselein met zwiebelmuster decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, twee cake-borden en drie ontbijtborden. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
Lot van 80 stuks antieke Hollandse 'witjes' wandtegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 58 stuks Hollandse schildpad tegels. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf antieke Hollandse tegels met tulp decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote antieke Delftse fayence polychrome dekselpot met chinoiserie decor. Floraal/vogels/kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Franse handbeschilderde porseleinen theebussen met chinoiserie/goud decor. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Antieke polychrome hollandse Makkumer Fayence tabakspot. in de vorm van een Makkumerhuis. 17x17x12cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse pot als lampenvoet met chinoiserie decor en octagonale voet. Mogelijk ingekort. Afmeting: H 28 cm.In redelijke staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Delftse polychrome bliksemborden met floraal decor. Gemerkt De Paauw. Afmeting: 26 - 80 cm. In goede staat.
Twee Delftse Porceleyne Fles fayence dekselpotten. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.