Diese Webseite verwendet Cookies

56. Aprilveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 13. April 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Frans buffet met snijwerk
Ergebnis: 350 EUR

Dubbel gebogen kabinet
Ergebnis: 350 EUR

Hollandse vitrine-opzetkast
Ergebnis: 300 EUR

Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast in barok-stijl. Met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 220 x 130 x 50 cm. In goede staat.

Noten vertico, 1880
Ergebnis: 300 EUR

Mooie Duitse notenhouten gründerzeit vertico met zuilen en opstand. Circa 1880. Afmeting: 198 x 97 x 58 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eiken kast
Ergebnis: 300 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance kast met ranken en leeuwenkoppen. Deurscharnieren vernieuwd (aanpassing). Afmeting: 173 x 57 x 62 cm. In goede staat.

Eiken kruisvoet kabinet
Ergebnis: 300 EUR

17e - 18e Eeuws eikenhouten kruisvoet kabinet. Bovenblad mogelijk 19e eeuw. Afmeting: 112 x 110 x 50 cm. In goede staat.

Duitse commode
Ergebnis: 300 EUR

Duitse, laat biedermeier mahoniehouten commode met vijf lades. Circa 1850. Afmeting: 104 x 97 x 51 cm. In goede staat.

Kersenhouten vertico
Ergebnis: 300 EUR

Antieke vertico van kersenhout. Duitsland. Circa 1880. Afmeting: 125 x 100 x 49 cm. In goede staat.

2x Hoekstoel
Ergebnis: 300 EUR

Twee antieke Duitse notenhouten historisme neo renaissance hoekstoelen met snijwerk. Circa 1880. Rode veloursstof is beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: 79 x 71 x 68 cm.

Schildersezel met snijwerk
Ergebnis: 300 EUR

Mahoniehouten schildersezel met snijwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 167 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Hollandse 4-deurs kast
Ergebnis: 300 EUR

18e Eeuws Engels schrijfsecretaire
Ergebnis: 280 EUR

Prachtige Louis Philippe vertico, 1870
Ergebnis: 275 EUR

Hollandse vitrinekast
Ergebnis: 250 EUR

Hollandse wortelnoten vitrine-opzet-kast om barok-stijl. Met bronzen beslag en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 210 x 140 x 50 cm. In goede staat.

Sofa/bank
Ergebnis: 250 EUR

Antiek mahoniehouten Louis Phillipe vlinderbank met groene velours bekleding. Voorzien van snijwerk. ca 1860. In goede staat. 117x176x75cm.

Eiken secretaire, 1800
Ergebnis: 250 EUR

Hollands eikenhouten empire secretaire met volle zuilen, hekwerk, origineel beslag en cylinder. Circa 1800. Afmeting: 132 x 52 x 105 cm. In goede staat.

Schaaktafel + schaakstukken
Ergebnis: 250 EUR

Houten schaaktafel + schaakstukken (groot). 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Mechelse vitrinekast, 1880
Ergebnis: 250 EUR

Eiken tafel met lades
Ergebnis: 250 EUR

Klassieke eikenhouten eettafel met lades. Houtgepind. 21e Eeuw. Afmeting: 79 x 160 x 90 cm. In goede staat.

18e Eeuws Hollands kabinet, 1760
Ergebnis: 250 EUR

18e Eeuws Hollands Louis Quinze kabinet van eikenhout. Circa 1760. Met bronzen beslag. Afmeting: 260 x 175 x 65 cm. In goede originele staat.

18e Eeuws secretaire, 1760
Ergebnis: 250 EUR

Japans lakwerk kamerscherm
Ergebnis: 225 EUR

Groot Japans lakwerk kamerscherm met figuren in tuin/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 170 x 3 cm. In goede staat.

Hollandse spiegel bonheur, 1860
Ergebnis: 225 EUR

Hollandse Willem III notenhouten open spiegel bonheur. Circa 1860. Afmeting: 113 x 60 x 170 cm. In zeer goede staat.

Oosters kamerscherm, 184 x 162 x 2 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Oosters hardhouten kamerscherm met parelmoer-inleg. Decor met vogels, bamboe et cetera. Front + verso bewerkt. Midden 20e Eeuw. Afmeting: 184 x 162 x 2 cm. In goede staat.