Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast in barok-stijl. Met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 220 x 130 x 50 cm. In goede staat.
Mooie Duitse notenhouten gründerzeit vertico met zuilen en opstand. Circa 1880. Afmeting: 198 x 97 x 58 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance kast met ranken en leeuwenkoppen. Deurscharnieren vernieuwd (aanpassing). Afmeting: 173 x 57 x 62 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws eikenhouten kruisvoet kabinet. Bovenblad mogelijk 19e eeuw. Afmeting: 112 x 110 x 50 cm. In goede staat.
Duitse, laat biedermeier mahoniehouten commode met vijf lades. Circa 1850. Afmeting: 104 x 97 x 51 cm. In goede staat.
Antieke vertico van kersenhout. Duitsland. Circa 1880. Afmeting: 125 x 100 x 49 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse notenhouten historisme neo renaissance hoekstoelen met snijwerk. Circa 1880. Rode veloursstof is beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: 79 x 71 x 68 cm.
Mahoniehouten schildersezel met snijwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 167 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten vitrine-opzet-kast om barok-stijl. Met bronzen beslag en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 210 x 140 x 50 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten Louis Phillipe vlinderbank met groene velours bekleding. Voorzien van snijwerk. ca 1860. In goede staat. 117x176x75cm.
Hollands eikenhouten empire secretaire met volle zuilen, hekwerk, origineel beslag en cylinder. Circa 1800. Afmeting: 132 x 52 x 105 cm. In goede staat.
Houten schaaktafel + schaakstukken (groot). 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Klassieke eikenhouten eettafel met lades. Houtgepind. 21e Eeuw. Afmeting: 79 x 160 x 90 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands Louis Quinze kabinet van eikenhout. Circa 1760. Met bronzen beslag. Afmeting: 260 x 175 x 65 cm. In goede originele staat.
Hollands 18e eeuws wortelnoten barok secretaire met klauwpoten. Mooi binnenleven met kelder. Circa 1760. Fineerschades. Ongerestaureerd. Afmeting: 109 x 115 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Japans lakwerk kamerscherm met figuren in tuin/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 170 x 3 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III notenhouten open spiegel bonheur. Circa 1860. Afmeting: 113 x 60 x 170 cm. In zeer goede staat.
Oosters hardhouten kamerscherm met parelmoer-inleg. Decor met vogels, bamboe et cetera. Front + verso bewerkt. Midden 20e Eeuw. Afmeting: 184 x 162 x 2 cm. In goede staat.