Diese Webseite verwendet Cookies

56. Aprilveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 13. April 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Fontein, 190 x Ø 100 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Grote oude tuinfontein met drie schalen, met bovenop een kind welke een vis vasthoudt. Fontein is in diverse delen te vervoeren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x Ø 100 cm. In goede staat.

Marmeren engelhoofd + vleugel
Ergebnis: 250 EUR

Marmeren engelhoofd + vleugel. Afmeting: 96 x 30 x 25 cm. In goede staat.

Vintage gitaar
Ergebnis: 250 EUR

Vintage gitaar uit de 50-er jaren. Framus Archtop 1959. geëboniseerd, met parelmoer en bakeliet. Afmeting: 105 cm. In zeer goede originele staat.

Antieke tinnen kan, H 24,5 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Antieke tinnen Jan Steen kan met bodemmerken. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Twee Franse kaarskandelaren, H 24 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Twee antieke Franse Carrara marmeren kaarskandelaren met musicerende putti. Circa 1880. Restauratie. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.

Franse barometer, H 81 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Grote antieke figuurlijke Franse compositie metalen barometer op notenhouten voet. Industrie D' art par Belim. Circa 1900. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.

Grote dekselschaal met brons
Ergebnis: 225 EUR

Grote en zware dekselschaal van porselein met brons. Handbeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Bodemmerk. Afmeting: 36 x 38 x 26 cm. In goede staat.

18e Eeuws Hollandse theekist
Ergebnis: 225 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten louis quinze theekist met drie compartimenten, origineel beslag en slot. Afmeting: 15 x 23 x 15 cm. In zeer goede staat.

Lot oud munt + papiergeld
Ergebnis: 225 EUR

Lot oud munt + papiergeld. 20e Eeuw. Divers. Gewicht: circa 4 - 5 kg. In goede staat.

Italiaanse schildersezel
Ergebnis: 225 EUR

Italiaanse notenhouten schildersezel met messing lamp. 20 Eeuw. Afmeting: 153 x 60 x 70 cm. In goede staat.

Twee Italiaanse lampen, H 70 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Twee Italiaanse neo renaissance houten vergulde lampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Design lamp met bollen
Ergebnis: 200 EUR

70-er Jaren Space Age Sputnik lamp van verchroomd metaal + glazen bollen. Afmeting: 82 x 46 x 46 cm. In goede staat.

2x Kaarsenkandelaars
Ergebnis: 200 EUR

Twee antieke vergulde bronzen kaarskandelaren met ramskoppen. Circa 1880. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Twee zeldzame old-timer lampen
Ergebnis: 200 EUR

Interessant lot rode wijn (2 dozen)
Ergebnis: 200 EUR

Twee kisten vol met interessante rode wijnen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 33 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke cassolette, H 44 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Antieke marmeren cassolette met brons en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Twee Amsterdamse kandelaren met stadswapen
Ergebnis: 200 EUR

Bang & Olufsen design tv (2013)
Ergebnis: 200 EUR

Bang & Olufsen design tv uit 2013. Bio Vision 11 - 55 + DVD speler en receiver. Niet getest. Afmeting: 109 x 100 cm. In goede staat.

Naaidoos + 3 flacons
Ergebnis: 190 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten biedermeier naaidoos met naaldenhouders. Bij onderzijde lichte fineerschade, in redelijke staat. Tevens drie drankflacons in lederen houders. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 24 cm.

Antieke messenslijper
Ergebnis: 180 EUR

Zeldzame antieke Engelse messenslijper. Kents Knife Cleaner, latest patents 1895 - 1902 - 1903. Eikenhout met metaal. Afmeting: 50 x 50 x 37 cm. In goede staat.

Tafelschaal Ø 33 cm.
Ergebnis: 180 EUR

Pronkschaal van brons met kristalglas. Louis Seize-stijl, met guirlandes. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 x Ø 33 cm. In goede staat.

Dienblad met inlegwerk
Ergebnis: 180 EUR

Antiek geëboniseerd dienblad met wortelnoten intarsia. Floraal decor. Circa 1880. Afmeting: 58 x 78 cm. In goede staat.

Hollandse tinnen kastanjevaas, 1820
Ergebnis: 180 EUR

Prachtige gepolychromeerde Hollandse tinnen kastanje vaas met leeuwenkoppen en chinoiserie decor. Empire. Circa 1820. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Lot medailles
Ergebnis: 170 EUR

Lot medailles. Divers. Circa 40 stuks. In goede staat.