Acht antieke ivoren miniaturen bestaande uit: 6 olifanten, leeuw en hertsoort (gewei mist stukjes) 1,5-3cm. Cond.: R-G
Grote antieke ivoren slagtand met olifanten en krokodillen voorstellingen (top gerepareerd), 65cm. Cond.: R-G
Twee delen ivoor voorstellende Egyptische figuren, in goede staat 8-15cm Cond:G
Vijf delen antiek ivoor en been: 3x figuren (1x hoofd weg), 1x kleine tempelhond, 1x briefopener, 2-8cm. Cond.: R-G
Antieke Chinese ivoren visser met karper, omstreeks 1900, in goede staat 17cm
Antieke Chinese ivoren tempelhond ca. 1900 in goede staat 8cm.
Antieke ivoren Netsuke, gesigneerd, voorstellende een oude Chinese man met wandelstok en kind op de schouder 6cm Cond:G
Zeer grote antieke ivoren beeld, Oosters met figurendecor, staande op een met Ivoor ingelegde houten sokkel(minimale beschadiging mogelijk)61cm Cond:G