Hollands eikenhouten 2-deurs kastje 17e-18e eeuws, met poortpanelen 85x118x46cm Cond:G
Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met kerfsnede floraal front, zijkanten vermaakt en van lades voorzien. Geheel in goede staat 83x167x76cm.
Antieke Franse eikenhouten gestoken vitrinekast met volle zuilen, en in de deur een muziekinstrument gesneden, 1 deurs met lade, houtgestoken schappen omstreeks 1880, in zeer goede staat 220x110x50cm
Hollandse mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 (zonder binnenwerk) ongerestaureerd met volle zuilen en capitellen 152x98x52cm Cond:M
Negentiende eeuwse mahoniehouten fineer Louis Philippe penantkastje omstreeks 1870 met gebogen front 84x77x35, in goede staat.
Oude Louis Quinze barokstijl armleunstoel met mooie stoffering in goede staat, 2e helft 20e eeuw 85x63x58cm.
Negentiende eeuwse eikenhouten renaissance stijl 4 deurs kast met laden, halve Corinthische zuilen, putti, leeuwen en grote figuren, poten weg, kast moet worden gerestaureerd, verbindingen/lijstwerk l...
Zeldzame Eikenhouten josef Seiler Liegnitzer Ringtisch omstreeks 1920, patent met een bijzonder uitschuifbaar ringblad mechanisme(gesigneerd) 78x118ø of 78x152ø in goede originele staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil vrijslinger met koperen wijzerplaat omstreeks 1915 in goede originele staat. 78cm Cond:G
Grote antieke Franse maremeren pendule omstreeks 1870 met compositie metalen figuur. (wijzer, bel en slinger missen) functies niet getest. Cond:R 39x46x15cm
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen en paardjes opzet, in zeer goede staat 93cm Cond:G
Antieke Franse porseleinen met compositiemetalen pendule omstreeks 1880, goudkleurig met (sevres) porseleinen wijzerplaat, plaquette en topstuk, 8 daags uurwerk, halfuurslag. In uitstekende staat 37cm
Oude Kathedraal skeletklok, 2e helft 20e eeuw mechanisch met slagwerk op bel, glazen stolp in goede staat 31x18ø Cond:G
Antieke compositie metalen pendule omstreeks 1900, met paard en paardentemmer(uurwerk zonder slag) in goede staat 45cm
Oude wortelnoten Friese staande klok 2e helft 20e eeuw met maanstand, in goede staat, 96cm Cond:G
Franse messing reiswekker 19e eeuws met draaibalans uurwerk, in zeer goede originele staat 11,5x5,5x9,5ø Cond:G
Zeldzame grote Engelse bronzen reiswekker, met centrale secondewijzer met 2 hamers, prachtige kast, bewerkt met figuren, emaille wijzerplaat, 22x11,5x10cm Cond:G
Grote 18e eeuwse Franse pendule met eikenhouten kast en 18e eeuws uurwerk, kwartierslag en wekkerfunctie(slagwerk defect/incompleet) 54x34x18cm Cond:R
Zeldzame Duitse L.F.S Westminster staande klok met klankbuizen(orgelpijpen) omstreeks 1920(eiken kast) kwartierslag op 5 lange klankbuizen Lorenz Furtwangler uns Söhne, in zeer goede originele werkend...
Zilveren Generaliteitsgulden Gelderland, overslag 1786/1765, Cond.: PR
Zilveren rijksdaalder Koningin Wilhelmina 1932 grofhaar P
Kavel van 3 diverse munten : 1x Vlaanderen vierlander /dubbele groot ± 1450 Cond.: G, 1x Brugge vuurijzer Karel de Stoute 1433-1477 Cond.: FR en 1x Groningen vlieger/stuiver ± 1485 Cond.: FR
Vier delen oud Chinees porselein. een grote penselen vaas, paradijsvogel met blauwe achtergrond, 2e helft 20e eeuw, een Kantonese vaas 20e eeuw(krijgers), een theepot met floraal en vlinder decor 20e ...
Stel prachtige antieke 19e eeuwse goud Imari dekselvazen met florale decors, in goede staat 36x15,5øcm Cond:G