Zilveren visitekaartendoosje 925/000, mooie moderne strakke doos. 9,5x6cm.
Zilveren mosterdpothoudertje, mooi strak model rustend op 4 bolpootjes 835/000, glazen binnenkant ontbreekt.
ZIlveren kaarsenkandelaar met parelrand, Hollands gekeurd met opschrift 2 April 1943, 116gr.
Zilveren mosterdpothoudertje 124gr. Engels 1918, 8hx8,8x6cm.
Antiek Engels zilveren suikerstrooibusje20gr. ca 8.5x4øcm
4-Delig verzilverde toiletset 50-er jaren gemerkt GERO, mooi gedecoreerd met bloemen, haarborstel (22x7,5cm), kledingborstel (18x5cm), kam (19cm.), Cond.: G
Erg mooi Engels zilveren zoutbakje rustend op 4 gebogen pootjes 835/000
Divers Engels antiek zilver 835/000, 1x zilveren handvat, 1x zilveren borstel, 1x zilveren bovenkant van een borstel.
Verzilverde tuitkan met parelrand afgewerkt, 15x12cm.